Atomizer DEJAVU RDTA

bakubaku7
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 20, 2018 3:43 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: bakubaku7 » wt lis 20, 2018 5:28 pm

Nie rozumiem o co Ci kolego chodzi z tą interpunkcją i orto. Hmm nie piszę ćźś ponieważ po co ? A jesli chodzi o orto to zupełnie nie wiem :) ogniwo mam 18650 LGABHG2 i LGDBHG2 3000mah 20A rezystancję grzały 0.8ohm.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: Tommy Black » wt lis 20, 2018 5:18 pm

bakubaku7 pisze:Wie ktoŚ moŻe czy moŻna zamontowaĆ go do rurki VGOD MECH PRO ?


Azgar pisze:Można, jak każdy inny atomizer.


Jasne, @
Awatar użytkownika
Azgar
ma oczywiście rację ale... jeśli Twoje umiejętności i wiedza w dziedzinie ein jest taka jak ortografia i interpunkcja, to ja nie radzę.
I nie tylko dlatego zapytam. Jakie ogniwo masz w VGOD? Jaka jest rezystancja grzałek w DJV ?
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: Azgar » wt lis 20, 2018 5:00 pm

Można, jak każdy inny atomizer.
bakubaku7
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 20, 2018 3:43 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: bakubaku7 » wt lis 20, 2018 4:59 pm

Wie ktoŚ moŻe czy moŻna zamontowaĆ go do rurki VGOD MECH PRO ?
doktorskowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: śr cze 27, 2018 1:04 pm
Lokalizacja: Częstochowa6
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: doktorskowron » ndz lis 18, 2018 7:39 pm

To ja pozwolę sobie dorzucić takie info dla mniej zaawansowanych - atomizer świetnie oddający smak i generujacy ogromne zachmurzenie. Ciekawe jest to że ten sam liquid smakuje inaczej na dejavu a inaczej na Merlinie Mini - nie tak ze na któryms z nich gorzej , na każdym uzyskuje smak z inną nuta aromatu dominującą, że swojej strony mogę polecić :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: Tommy Black » śr wrz 12, 2018 1:51 pm

Rozmawiałem na innym forum z pewnym Chińczykiem na temat smaku na tym atomizerze...i On zapytał mnie jak ja chmurzę, jak mam ustawiony atomizer?
Odpowiedzialem że 2 grzałki, 0,14oma i że raczej marne grzałki i że główny air hole który nie ma regulacji to normalnie przecież a górny air hole otwarty na max. Poradził mi że pogadamy o smaku jeśli tylko zamknę tę górę całkowicie a grzałki ostatecznie mogą zostać. No więc zamknąłem tę górę. Cholera, miał rację, może trochę więcej pracy dla płuc, ale smak jaki się uzyskuje pozwala po prostu odpłynąć...
Tak niewielka różnica a zmiana kolosalna.Tak tylko jako ciekawostkę dorzucam do tego tematu. :)
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: slaviop » pt sie 31, 2018 6:48 pm

Tomek załóż wątek pt Pokaż swoją chmurę. Będzie dużo filmików i zdjęć...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: Tommy Black » pt sie 31, 2018 6:35 pm

slaviop pisze:Miałem możliwość go przetestować. Ładny i schludny. Ogolnie nie ma się do czego przyczepić. Poza tym chla jak wolkswagen olej. Ale smak oddaje należycie...


Więc po pierwsze...dawno nie robiłem żadnego setupu, nie widzę zbyt dobrze nawet z noktowizorem na łbie, nie jestem przesadnie zdolny ale uruchomiłem DEJAVU w niecałe 15 minut łącznie z wygrzaniem i sformowaniem grzałek. A użyłem dwóch Raging Fire Coil o średnicy 3mm i rezystancji 0,25 oma każda. Dało mi to w sumie 0,14 oma i po chwilowej zabawie Watami stanęło na 50 W. Zalałem to własną 75/25 miksturą cytrusową zarażoną maracują i ...rozglądam się za drzewami po których móglbym poskakać.
Smak oddaje cudownie, chmura jest taka jaką chcę, wystarczy przymknąć jeden trójkącik nawiewu. Pewien problem dla mnie stworzył drip. Tak szerokiego dripa jeszcze nie miałem a i pysk mój nie jest maxi rozmiarów.Przyzwyczajam się jednak powoli...bo z takim smakiem to cholera...można. ;) Rzeczywiście, tankować trzeba często, ale to tankowanie to jakiś ewenement dla mnie. Nic się nie przesuwa, nie odkręca. Wsadza się butelkę z dziubkiem w otwór w słupku pomiędzy słupkami bazy i tankuje. A jeśli ma się długi dziubek albo cieniutką strzykawkę, np. insulinową 1 ml, to można tankować z góry w każdym momencie nic nie ruszając.Edit: Nie trzeba nawet mieć żadnej strzykawki, po zdjęciu dripa tankuje się z normalnej butelki z dziubkiem, np.Gorilla.Acha, nie ma mozliwości aby cokolwiek gdzieś ciekło!
Opakowanie i zawartość już widzieliście wyżej. Etui zacne, narzędzi to tam nie ma ale jest podstawka na atomizer do montażu. Tak czy owak zakup godny uwagi.
Tu na małej Tesli 85W.

DV01.jpg


Poprzedni edit był na gorąco, ten po kilku godzinach.
To nie jest atomizer dla grzecznych dzieci i nie do użytku w domu. Tu potrzebne są otwarte przestrzenie i juczne konie z bukłakami liquidu. Na tym, opisanym wyżej, klasycznym setupie, ja po kilku sztachach unicestwiam widoczność w średniej wielkości pokoju. A ja potrafię zrobić setup z innych grzałek i innej bawełny specjalnie do chmur. No i z tego atomizera powinni być zadowoleni drippujący. Tankuje się go tak jakby się zakraplało drippera.Szkoda tylko że ma on tak małą pojemność.Ale może 2 ml wystarcza do zadymienia filharmonii?
Smak oddaje rewelacyjnie, z najdrobniejszymi niuansami, zdecydowanie lepiej, pełniej, niż Pyro i nawet Combo. Zdecydowanie najlepszy RDTA na naszym rynku.
Dość łatwo się przystosować, choć szerokość górna dripu robi wrażenie. Drip z tworzywa Ultem jest świetny a drugi, czarny i radełkowany dookoła jest cholernie ciężki, bo cały wykonany z metalu.Robi wrażenie. ;)
Generalnie nareszcie coś nowego, może nawet innowacyjnego. Poza opakowaniem, rozwiązania air hole ciekawe, sposób tankowania zupełnie niespotykany i naprawdę błyskawiczny i bezproblemowy.

Szybki filmik ale moja chmura jest 3 razy większa... :-P

https://youtu.be/5qeA-xnBmLE
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: slaviop » śr sie 29, 2018 7:10 am

Miałem możliwość go przetestować. Ładny i schludny. Ogolnie nie ma się do czego przyczepić. Poza tym chla jak wolkswagen olej. Ale smak oddaje należycie...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer DEJAVU RDTA

Postautor: Tommy Black » śr sie 29, 2018 6:27 am

Obrazek

Pojawił się właśnie w sklepie e- *czajniczek* czyli tym razem sklep nas wyprzedził...to się nie powinno zdarzyć, nadrabiamy więc zaległości.

Obrazek

DEJAVU DEJA VU RDTA jest atomizerem 24 mm z unikatową konstrukcję z 6 otworami do budowy podwójnej grzałki. Posiada 2 ml pojemności i super wygodne stanowisko centralne do napełniania.RDTA ma regulowany boczny przepływ powietrza, a dopływ dociera do dna bazy i do grzałki poprzez kanały powietrzne z podwójnym otworem. Zawiera dripy Ultem i SS.

Obrazek

More info:
Stainless steel construction;
510 threading connection;
Diameter: 24mm;
Capacity: 2ml;
Unique design build deck for easy dual coils building;
Convenient center post refilling with leakproof design: insert the dripper into the center post and press down gently. Fill e-juice into the tank and release the post;
Adjustable side airflow;
Bottom airflow to the coil from the dual-hole air channel;
Knurled drip tip design;
Both Ultem and SS drip tip included
Obrazek

Recenzja ze znanego nam kanału Vica - Vaping With Vic:

https://youtu.be/oZV2mngaB2Y


Cena w polskim sklepie 139,90 zł.

Edit:

Dodam zdjęcie jak jest sprzedawany ten atomizer, także u nas.

Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: slop i 26 gości