Hellvape Dead Rabbit RTA

Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Krytyk » śr gru 18, 2019 9:46 am

Po ponad miesiącu i 3 setupach muszę przyznać, że jestem w szoku. W przeciwieństwie do wielu innych parowników z górnym dolotem powietrza nie ma żadnych dodatkowych kominów, rurek podających powietrze z góry do dołu, czy innych kombinacji, żeby dobrze oddawać smak. Nie jest to jakieś objawienie smakowe, ale jest bardzo dobrze. Jak na razie najlepiej smaczył mi na 2 grzałkach z "drutu, który ma sens" po 5 zawijek, ustawione wysoko. Setup jest banalny - cyk, fuch i można chmurzyć. Ogólnie to bdb parownik i jako codzienny "wół roboczy" sprawdza się świetnie.

@
Awatar użytkownika
zegnallo
Grzałki wygrzewa się w zależności od materiału, a nie splotu. Moc dobierasz sobie wg. własnych potrzeb.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
zegnallo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: wt sie 27, 2019 9:18 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 965 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: zegnallo » śr gru 18, 2019 7:36 am

Czy ktoś używał w singlu grzałki 0.3x0.6+40x32 Wotofo Braided? Na jakiej mocy powinno się jej używać oraz czy taką grzałkę należy również wygrzać?
Ktoś poleci ewentualnie sprawdzoną grzałkę do królika, która dobrze działa, daje dobry smak oraz chmurkę?
Asmodus Minikin v2 + Geekvape Zeus X Mesh RTA, Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Raz2trzy » sob lis 30, 2019 10:33 am

Zły setup :P albo jak dźwięk zahacza o siorbanie, to może płyn się dostał do otworów powietrznych.
Awatar użytkownika
zegnallo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: wt sie 27, 2019 9:18 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 965 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: zegnallo » sob lis 30, 2019 8:37 am

Co może być przyczyną że królik zachowuję się jak popcorn limiter? Nie jest to bulgotanie tylko właśnie taki jakby dźwięk. Smak super, bobra nie ma.
Setup zrobiony na Wotofo Xfiber Cotton 3mm oraz grzałka Wotofo 26x2+36 N80 0.28.
Asmodus Minikin v2 + Geekvape Zeus X Mesh RTA, Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA
Dreamen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 06, 2019 6:48 am
Lokalizacja: Niepołomice
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Dreamen » sob lis 16, 2019 1:57 pm

Zgadza się :) Ułożyłem nową bawełnę i tym razem więcej i problem strzelania zniknął, a gdy się pojawia to bardzo sporadycznie i przy samym końcu dłuższego sztacha. Maksyma "praktyka czyni mistrza" cały czas żywa :) Dzięki
Awatar użytkownika
zegnallo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: wt sie 27, 2019 9:18 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 965 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: zegnallo » sob lis 16, 2019 1:24 pm

Dreamen pisze:Witam,
czy zjawisko bulgotania tudzież strzelania to kwestia ułożenia bawełny w kanałach czy powody mogą być inne? Teoretycznie wszystko zamontowane i ułożone zgodnie ze sztuką, a i smak i chmura bez zarzutu. Grzałki to 2x Fused Clapton 26GA(A1)*2+36GA(Ni80) a bawełna od Geek Vape Feather Cotton. Pytanie gdzie został popełniony błąd w sztuce? :) Dzięki za sugestie.
Pozdrawiam!

Co prawda w innym parowniku ale miałem tak jak Ty jak dałem za mało bawełny więc myślę, że to może być powodem.
Asmodus Minikin v2 + Geekvape Zeus X Mesh RTA, Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA
Dreamen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 06, 2019 6:48 am
Lokalizacja: Niepołomice
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Dreamen » sob lis 16, 2019 11:44 am

Witam,
czy zjawisko bulgotania tudzież strzelania to kwestia ułożenia waty w kanałach czy powody mogą być inne? Teoretycznie wszystko zamontowane i ułożone zgodnie ze sztuką, a i smak i chmura bez zarzutu. Grzałki to 2x Fused Clapton 26GA(A1)*2+36GA(Ni80) a wata od Geek Vape Feather Cotton. Pytanie gdzie został popełniony błąd w sztuce? :) Dzięki za sugestie.
Pozdrawiam!
Wpbyeah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: ndz mar 31, 2019 5:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Wpbyeah » pt paź 25, 2019 3:36 pm

Po wielu setupach w singlu większości udanych i kilku próbach w dualu potwierdza sie ze Dead Rabbit tylko w singlu z grzałką jak najwyżej i bez zbędnego rozczesywania bawełny . Na plecionkach od kolegi @
Awatar użytkownika
Azgar
smak jest bardzo dobry , a chmura też niczego sobie . Parownik bardzo łatwy w tworzeniu stepów i całkowicie bez wycieków .

PS. @
Awatar użytkownika
Azgar
mistrzu nigdy nie miałem tak kulturalnie działających grzałek , bez żadnych strzałów i tak oddajacych smak . Wszystkie gotowce dostępne na rynku się chowają . Będę chodził , opowiadał , zachwalał i polecał :ok:
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Raz2trzy » wt paź 22, 2019 5:32 am

Po 2 tygodniach użytkowania w końcu mogę się w pełni obiektywnie i pewnie wypowiedzieć o króliczku.
A jest On wyjątkowo udanym parownikiem. Nie rozstaje się z nim tak naprawdę od czasu zakupu, na singlu układam na nim spaced fused claptona z drutu który ma sens, lecz ciut grubszego (26ga x3 + 38 ga) na wysokości 6-7mm ( tutaj podziękowania dla chlopaków z tematu) i jest naprawde super, a transport jest wyśmienity.
Parownik idealny, w końcu moge wyjść bez paczki husteczek i obawy wylewów, co jako użytkownik Kylinów miałem zawsze. A smakowo parownik spisuję się naprawdę wystarczająco.
Raz tylko zmąciłem na nim duala, to czułem się jakbym kopcił na RDA.
Parownik polecam!!!
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Dark Hulk » wt paź 08, 2019 4:28 pm

8A5HUD4 pisze:Rabbit to bardzo dobry parownik, więc moim zdaniem warto go wziąć.
Chociaż zależy też czego chcesz na swój trzeci parownik.
Jeśli chcesz dobre RTA z możliwością montażu dual coil (chociaż Rabbit na Single Coil pracuje o wiele lepiej), z górnym Air Flow to weź Rabbita. Powinieneś być zadowolony ;)


Dzięki :bender: myślę o Single Coil. Wyglądem przypomina mi Votofo Serpent Elevate RTA który dobrze oddaje smaczek. Tylko właśnie nie chcę drugiego tylko wolałbym wypróbować coś innego i padło na Rabbit.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Makzie, norton93 i 0 gości