Hellvape Dead Rabbit RTA

Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Raz2trzy » wt paź 22, 2019 5:32 am

Po 2 tygodniach użytkowania w końcu mogę się w pełni obiektywnie i pewnie wypowiedzieć o króliczku.
A jest On wyjątkowo udanym parownikiem. Nie rozstaje się z nim tak naprawdę od czasu zakupu, na singlu układam na nim spaced fused claptona z drutu który ma sens, lecz ciut grubszego (26ga x3 + 38 ga) na wysokości 6-7mm ( tutaj podziękowania dla chlopaków z tematu) i jest naprawde super, a transport jest wyśmienity.
Parownik idealny, w końcu moge wyjść bez paczki husteczek i obawy wylewów, co jako użytkownik Kylinów miałem zawsze. A smakowo parownik spisuję się naprawdę wystarczająco.
Raz tylko zmąciłem na nim duala, to czułem się jakbym kopcił na RDA.
Parownik polecam!!!
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Dark Hulk » wt paź 08, 2019 4:28 pm

8A5HUD4 pisze:Rabbit to bardzo dobry parownik, więc moim zdaniem warto go wziąć.
Chociaż zależy też czego chcesz na swój trzeci parownik.
Jeśli chcesz dobre RTA z możliwością montażu dual coil (chociaż Rabbit na Single Coil pracuje o wiele lepiej), z górnym Air Flow to weź Rabbita. Powinieneś być zadowolony ;)


Dzięki :bender: myślę o Single Coil. Wyglądem przypomina mi Votofo Serpent Elevate RTA który dobrze oddaje smaczek. Tylko właśnie nie chcę drugiego tylko wolałbym wypróbować coś innego i padło na Rabbit.
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Marcinczajka » pn paź 07, 2019 4:32 pm

trusiu pisze:Przy takim buildzie zbiornik wystarcza chyba tylko na 10-15 zaciągnięć?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka


Oj żre to masakrycznie, jakby przeciekał :lol: Ale dual to dual, żre baterie, pije liquid i trzeba z tym żyć.
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
trusiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: ndz maja 19, 2019 12:26 pm
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 199 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: trusiu » pn paź 07, 2019 1:10 pm

Przy takim buildzie zbiornik wystarcza chyba tylko na 10-15 zaciągnięć?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Marcinczajka » pn paź 07, 2019 7:00 am

Uaaa, złapałem w końcu królika za uszy i muszę wam powiedzieć, że wskoczył na moje Top1 :D Wykonanie, łatwość setupu, nieprzemakalność, wrażenia organoleptyczne - bomba. Do tego chmurki takie, że dorabiam na weselach jako maszyna do dymu. Smaczy zacnie, ale to już raczej setup, a nie sam tank. Zastosowałem 2 x fused clapton 3.5 mm na bawełnie COTN i przy ok. 55-60 W robi robotę. Przez tego uszatego gamonia będę musiał zainwestować w jakiś sprzęt na dwa aku :D Polecam gorąco!
Asmodus Amighty + Wotofo Profile Unity RTA / Profile RDA
GV Aegis Mini + VV Berserker 1.5 Mini
Vaporesso Gen + Blotto RTA
Aegis Boost :czajniczek:
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: wschodni9 » ndz paź 06, 2019 8:43 pm

Azgar pisze:
Z tych trzech znam tylko Angorę, otóż czarny jest nasączany czymś co zapobiega jego przypalaniu.
Nie wiem jak ty ale ja nie chciał bym tego wdychać, cokolwiek to jest.

Za to Angora pomarańczowa służy mi praktycznie do wszystkiego i jest bardzo dobra.
Jeśli szukasz czegoś co zastąpi czarną Angorę to spróbuj Canna Cotton, to mieszanka bawełny i włókien konopii.
Przypala się jak każda inna ale nie traci chłonności po takim zabiegu.




Dzięki wielkie, nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, że czarny Angor jest czymś nasączony. Kupowałem ja na szybko i po prostu zdałem się na sprzedawcę. Tak to bym wziął pomarańczowa albo może Cotton Bacon? Tak czy siak, chyba będę musiał zamówić Vapefly albo poszukam Canna Cotton [emoji3]
Wielkie dzięki.

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Superlux » sob paź 05, 2019 10:35 pm

@
Awatar użytkownika
wschodni9



Mam różne. Firebolt jest rzeczywiście świetny ale ta bawełna od Wotofo też jest extra. Byłem zaskoczony bo to takie małe coś które weszło na fali wprowadzania do sprzedaży grubych knotów do WPU ale na każdym secie działała u mnie bardzo dobrze. Bywało oczywiście że jakaś inna sprawiła się minimalnie lepiej [ Firebolt, Angora ( ja jestem samobójcą :mrgreen: więc używam obu Angorek, ta czarna też robi dobrą robotę ) i w mniejszym stopniu - Feather, CB ] Wychodzi na to że już masz niezły wybór.



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 738
Rejestracja: wt lis 13, 2018 2:39 pm
Lokalizacja: Valhalla
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 653 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: 8A5HUD4 » sob paź 05, 2019 9:04 pm

@
Awatar użytkownika
wschodni9
- Ze wszystkich mi najlepiej odpowiada Firebolt Cotton, ewentualnie zamiennie polecam Candy Cotton, ale wiem, że z dostępnością ciężko. Także polecałbym zostać przy Firebolt.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Azgar » sob paź 05, 2019 8:56 pm

wschodni9 pisze:Która bawełna wam najbardziej podchodzi? Ja mam aktualnie Vapefly ze sznurówka, Angorrabit czarny i Wotofo Xfiber ze sznurówka.


Z tych trzech znam tylko Angorę, otóż czarny jest nasączany czymś co zapobiega jego przypalaniu.
Nie wiem jak ty ale ja nie chciał bym tego wdychać, cokolwiek to jest.

Za to Angora pomarańczowa służy mi praktycznie do wszystkiego i jest bardzo dobra.
Jeśli szukasz czegoś co zastąpi czarną Angorę to spróbuj Canna Cotton, to mieszanka bawełny i włókien konopii.
Przypala się jak każda inna ale nie traci chłonności po takim zabiegu.
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: wschodni9 » sob paź 05, 2019 8:42 pm

Która bawełna wam najbardziej podchodzi? Ja mam aktualnie Vapefly ze sznurówka, Angorrabit czarny i Wotofo Xfiber ze sznurówka. Najlepiej póki co Vapefly, ale powoli mi się kończy i zastanawiam się czy kupować dalej czy lepiej zostać przy tym co jest.

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 39 gości