Hellvape Dead Rabbit RTA

Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Szymon » sob sie 17, 2019 5:29 pm

@
Awatar użytkownika
kompiler
, rewelacyjna metoda z "podniesieniem"!!. Użyłem jej w Zeusie X (wlot też górny) i fajnie zadziałało :)
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: DooshPastesh » pt sie 16, 2019 4:19 pm

Prowizorka zawsze działa najlepiej :mrgreen:
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
McKanthal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: czw cze 14, 2018 12:00 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 27 razy
Otrzymał podzięk.: 24 razy
Płeć: nieokreślona

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: McKanthal » pt sie 16, 2019 2:40 pm

Dość późno zdecydowałem się na ten parownik, to był błąd. Ten parownik przepędził wysłużone parowozy Kylin Mini i Blitzen, co wydawało mi się niemożliwe w segmencie zwykłych parowników DTL dla przeciętnych zjadaczy parówki z keczupem na śniadanie. Pierwszy build w warunkach polowo-biurowych - zwykły kanthal na singla, zakręcony na przyborach biurowych fi 3.5mm spaced coil, płatek Muji rwany paluchmi na ciśnieniu, 2 minuty i tank śmigał jak szalony, tylko trochę pluł przy chain vapowaniu. Po kilku dniach zmieniłem na polubioną ostatnimi czasy taśmę oporową tym razem dual coilu i jest naprawdę miodzio. Praktycznie najlepszy DTL tank na drut jakiego miałem, w dodatku suchy jak pieprz. Za każdym razem działa bezbłędnie i jest fenomenalnie prosty.
Awatar użytkownika
IDeeJay91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 01, 2019 6:34 pm
Lokalizacja: Starachowice
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: IDeeJay91 » czw sie 01, 2019 6:57 pm

Jupiter pisze:Ten królik nawet że zdechł, będzie mój :ed: Spodobał mi sie i sobie zakupię. Dobrze robię czy walnę głupotę? :-P


Śmiało bierz w ciemno, kobitce kupiłem taki i od pół roku nie zmieniła na żaden inny, ba nawet chce kupić drugi żeby mieć w zapasie w razie jakby coś z tym się stało. Bardzo łatwy w obsłudze i świetnie oddaje smak.
sylwusia
Waperka
Waperka
Posty: 135
Rejestracja: czw cze 20, 2019 11:55 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Kobieta

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: sylwusia » czw sie 01, 2019 1:47 pm

Znajomy zrobił podobny patent w Hellvape RDA Rebirth żeby móc zalać wiece liquidu i tez jest ok, a zastanawiał się nad squonkiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kompiler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 10:01 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podzięk.: 642 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: kompiler » śr lip 31, 2019 8:26 pm

Kupiłem dziś premix Mojito od Dinner Lady i na Profile Unity RTA wydawał mi się bardziej słodki niż powienien. Uruchomiłem więc Dead Rabbit RTA i założyłem świeżą grzałkę, konkretnie 26ga*2+36ga 0.28ohm od Wotofo. Używałem wcześniej tych grzałek na Rabbicie i wiem, że działały nawet fajnie i nie potrzebowały dużych mocy. Grzałka przycięta króciutko, żeby znalazła się jak najniżej zgodnie z zaleceniami ogółu w inernecie. Dalej wygrzanie do koloru niebieskiego, bawełna, zalewanie baniaka i testy. Smak jakiś taki słabiutki, szczególnie po wcześniejszym używaniu Profile Unity RTA na meshu. Nie byłem zadowolony z efektu, więc znowu rozebrałem Rabbita i postanowiłem spróbować zrobić to inaczej. Podczas moich prac wykonywałem zdjęcia, które dorzucę do tej wypowiedzi. Jakość średnia bo telefonem i przy żarówce. A więc Profile oddawał fajnie smak i oprócz mesha różnił się od Rabbita przepływem powietrza przez grzałkę, spoglądając do komina Rabbita widać, że wloty znajdują się na górze, to też grzałka powinna znajdować się wysoko. Zmierzyłem wyskość wlotów od kostek do których przykręcam grzałkę, wyszło mi, że grzałkę powinienem uniesieść na wyskość 8mm. Przy tej wysokości grzałka posiada 1-2mm luzu od zwężenia komina i otwory powietrza są tuż przy grzałce. Wykonując zdjęcia zwróciłem też uwagę na długość bawełny, przy przedstawionej długości bawełny z doświadczenia wiem, że nie występują żadne problemy z transportem i jak się okazuje, nawet na wyskość 8mm w górę. Bawełna od Wotofo 3mm. Przyznam, że różnica w odczuciu smaku pomiędzy grzałką na dole i grzałką na górze jest ogromna. Od razu po pierwszych sztachach pierwsze co pomyślałem - to jest mojito. Na koniec jeszcze dodam, że w moim przypadku znaczenie ma także ustnik. Jego kształ nie tylko oznacza komfort kładzenia go na ustach, ale zmienia także intensywność, temperaturę, ilość smaku. Jeśli ktoś zmaga się jeszcze lub będzie zmagał z tym konkretnie parownikiem to polecam wykonać próby z wysokością grzałki.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: slaviop » ndz cze 09, 2019 1:51 pm

Jupiter pisze:Ten królik nawet że zdechł, będzie mój :ed: Spodobał mi sie i sobie zakupię. Dobrze robię czy walnę głupotę? :-P


Kupuj w ciemno. Parownik bardzo dobry...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Jupiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: czw cze 06, 2019 8:00 pm
Lokalizacja: Dolnośląskie
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 127 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Jupiter » ndz cze 09, 2019 1:49 pm

Ten królik nawet że zdechł, będzie mój :ed: Spodobał mi sie i sobie zakupię. Dobrze robię czy walnę głupotę? :-P
Podpisz petycję!

Obrazek http://chng.it/DNQykYmh Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: slaviop » ndz maja 19, 2019 2:56 pm

Króliczek postanowił pokazać jak to się robi.
Fused clapton na rdzeniu około 3.5 milimetra. SS 316 l. 6 zwojów. Nóżki malutkie. Po włożeniu i przykręceniu trzpieniem odciągamy aby uzyskać przerwę między grzałką i bazą. Przegrzewamy i dociskamy zwoje.
Bawełny tyle aby wchodziła z lekkim oporem. Ja używam wate schnur. Końcówki przycinamy jak na zdjęciu. Nie rozczesujemy nic. Wkładamy i to wszystko.
Zdjęcie poniżej pokazują cały proces.
Robię tak odkąd zakupiłem kicaka i zawsze efekt jest zadowalający. Smak idealny chmura przyzwoita i zero spalonej waty. Fakt używam trybu tc ale 45 watt też daje radę...ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: salto » sob maja 18, 2019 9:19 pm

Włókna bawełny pod mikroskopem konfokalnym:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości