Hellvape Dead Rabbit RTA

Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: ValQ » pt sty 17, 2020 4:54 pm

:bry: Czytam i słyszę wszędzie " Ach ten Rabbit RTA jaki on jest ho ho" więc niewiele myśląc sprawiłem sobie "uszatego" - i teraz nie wiem dlaczego wcześniej go nie kupiłem tym bardziej że sam go polecałem mojemu synowi gdy szukał czegoś dla siebie.
Na początek dual ale to jak na razie nie moja bajka - na singlu jest ok, łatwy w obsłudze i nic nie cieknie, no może raz mi się zdarzyło i do tej pory nie wiem w czym był problem :szok1: ale teraz to jest to i został numerem 1 bawię się różnymi drutami i tak dalej ,czytam ten i inne tematy poświęcone temu baniaczkowi i próbuję znaleźć taki " złoty drut " na 20-30W aktualnie testuję singla MTL KA1 CLAPTON WIRE 28GA*2+38GA oraz MTL SS316L Clapton Wire 28ga*2+38GA 5-7 zwojów ,średnica grzałki 2,5-3mm , 24-30W i może powinno być inaczej ale mi to pasuje na Rabbicie, jeszcze muszę sprawdzić zwykły drut 26GA KA1 i Ni80 na Intake RTA i Ammit MTL RTA sprawują się naprawdę "smacznie" :czajniczek:
Pozdrawiam.
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Krytyk » śr gru 18, 2019 4:09 pm

@
Awatar użytkownika
zegnallo
Robi się na SS. Geekvape na niektórych szpulach claptonów z SS nawet pisze, żeby układać i wygrzać grzałkę w trybie VW, a potem dopiero używać w trybie TC.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
zegnallo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: wt sie 27, 2019 9:18 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 965 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: zegnallo » śr gru 18, 2019 11:25 am

@
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu ok rozumim. Czy dobrze pamiętam, że nie robi się tego z SS?
Robiłem setup na 28x3+36 później 26x2+36 i wielkiej różnicy nie odczułem.
Teraz zrobiłem na wspomnianej wcześniej w moim pytaniu 0.3x0.6+40x32 i tu jest różnica na plus jak dla mnie.
Asmodus Minikin v2 + Geekvape Zeus X Mesh RTA, Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Azgar » śr gru 18, 2019 11:16 am

zegnallo pisze:Czy ktoś używał w singlu grzałki 0.3x0.6+40x32 Wotofo Braided? Na jakiej mocy powinno się jej używać oraz czy taką grzałkę należy również wygrzać?
Ktoś poleci ewentualnie sprawdzoną grzałkę do królika, która dobrze działa, daje dobry smak oraz chmurkę?


Jak wszędzie gdzie występuje taśma oporowa umiejscowiona poziomo, smak bez szaleństw a i temperatura zbyt duża na braidy.

Dużo lepiej sprawdzi się Demon Killer Raging Fire typ B.
Można je kupić w znanym sklepie "na E" za 9,90 za 4 szt.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Krytyk » śr gru 18, 2019 9:46 am

Po ponad miesiącu i 3 setupach muszę przyznać, że jestem w szoku. W przeciwieństwie do wielu innych parowników z górnym dolotem powietrza nie ma żadnych dodatkowych kominów, rurek podających powietrze z góry do dołu, czy innych kombinacji, żeby dobrze oddawać smak. Nie jest to jakieś objawienie smakowe, ale jest bardzo dobrze. Jak na razie najlepiej smaczył mi na 2 grzałkach z "drutu, który ma sens" po 5 zawijek, ustawione wysoko. Setup jest banalny - cyk, fuch i można chmurzyć. Ogólnie to bdb parownik i jako codzienny "wół roboczy" sprawdza się świetnie.

@
Awatar użytkownika
zegnallo
Grzałki wygrzewa się w zależności od materiału, a nie splotu. Moc dobierasz sobie wg. własnych potrzeb.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
zegnallo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: wt sie 27, 2019 9:18 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 965 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: zegnallo » śr gru 18, 2019 7:36 am

Czy ktoś używał w singlu grzałki 0.3x0.6+40x32 Wotofo Braided? Na jakiej mocy powinno się jej używać oraz czy taką grzałkę należy również wygrzać?
Ktoś poleci ewentualnie sprawdzoną grzałkę do królika, która dobrze działa, daje dobry smak oraz chmurkę?
Asmodus Minikin v2 + Geekvape Zeus X Mesh RTA, Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Raz2trzy » sob lis 30, 2019 10:33 am

Zły setup :P albo jak dźwięk zahacza o siorbanie, to może płyn się dostał do otworów powietrznych.
Awatar użytkownika
zegnallo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: wt sie 27, 2019 9:18 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 965 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: zegnallo » sob lis 30, 2019 8:37 am

Co może być przyczyną że królik zachowuję się jak popcorn limiter? Nie jest to bulgotanie tylko właśnie taki jakby dźwięk. Smak super, bobra nie ma.
Setup zrobiony na Wotofo Xfiber Cotton 3mm oraz grzałka Wotofo 26x2+36 N80 0.28.
Asmodus Minikin v2 + Geekvape Zeus X Mesh RTA, Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA
Dreamen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 06, 2019 6:48 am
Lokalizacja: Niepołomice
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: Dreamen » sob lis 16, 2019 1:57 pm

Zgadza się :) Ułożyłem nową bawełnę i tym razem więcej i problem strzelania zniknął, a gdy się pojawia to bardzo sporadycznie i przy samym końcu dłuższego sztacha. Maksyma "praktyka czyni mistrza" cały czas żywa :) Dzięki
Awatar użytkownika
zegnallo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: wt sie 27, 2019 9:18 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 965 razy
Otrzymał podzięk.: 96 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Dead Rabbit RTA

Postautor: zegnallo » sob lis 16, 2019 1:24 pm

Dreamen pisze:Witam,
czy zjawisko bulgotania tudzież strzelania to kwestia ułożenia bawełny w kanałach czy powody mogą być inne? Teoretycznie wszystko zamontowane i ułożone zgodnie ze sztuką, a i smak i chmura bez zarzutu. Grzałki to 2x Fused Clapton 26GA(A1)*2+36GA(Ni80) a bawełna od Geek Vape Feather Cotton. Pytanie gdzie został popełniony błąd w sztuce? :) Dzięki za sugestie.
Pozdrawiam!

Co prawda w innym parowniku ale miałem tak jak Ty jak dałem za mało bawełny więc myślę, że to może być powodem.
Asmodus Minikin v2 + Geekvape Zeus X Mesh RTA, Vandy Vape Kylin Mini V2 RTA

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Shoto i 1 gość