GeekVape Ammit MTL RTA

luksand
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 01, 2018 4:12 pm
Lokalizacja: wagrowiec
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: luksand » sob gru 01, 2018 6:02 am

Również polecam Ammita RTA MTL. Bardzo dobry parownik MTL. Duża mozliwosc ustawienia pod siebie przepływu powietrza, smak oddawał dobrze. Mam teraz Ammita 25 smak jest nawet lepszy ale regulacja powietrza nie startuje do MTL. W moim Ammicie bardzo lekko działa przesuwanie wlotów doprowadzający liquid. Trochę za lekko. Macie receptę na na przypadłość?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Cinmar » sob gru 01, 2018 4:36 am

@
Awatar użytkownika
Haze
narobiłeś mi smaka, Ty niedobry człowieku! :D
A miałem nic nie kupować poza kolejnym Sirenem v2 :(
A propos: jak wypada porównanie?
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Haze » pt lis 30, 2018 11:02 pm

Jest już nawet polski filmik ;) :

Obrazek
Awatar użytkownika
zuczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 05, 2018 5:37 pm
Lokalizacja: Żory
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podzięk.: 92 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: zuczek » czw lis 08, 2018 7:47 pm

i udało się dodać zdjęcia :jupi:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
zuczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 78
Rejestracja: pn lis 05, 2018 5:37 pm
Lokalizacja: Żory
Podziękował: 61 razy
Otrzymał podzięk.: 92 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: zuczek » czw lis 08, 2018 5:05 pm

Witam, dziś dotarł do mnie Ammit MTL. Bardzo dobrze wykonany parownik. Bardzo dobrze oddaje smak. Prosty do obsługi, napełniania, ... Przemyślana konstrukcja z otworami powietrznymi od góry co daje komfort braku wycieków i pocenia się. Polecam !!! Zwłaszcza wskazany dla początkujących.

Szkoda, że nie ma możliwości dodania zdjęć ...
Luks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 03, 2018 9:40 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Luks » ndz lis 04, 2018 10:53 pm

Ten parownik również do mnie zmierza i czekam na niego z niecierpliwością. Mam nadzieje ze się na nim nie zawiodę gdyż ma mi służyć jako pierwszy MTL z prawdziwego zdarzenia. Jednak w temacie MTL jestem zielony wiec wracam do poszukiwania wiedzy w innych wątkach :jupi:
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: slaviop » ndz lis 04, 2018 4:16 pm

Ja Ammita kupiłem i moja mama do dzisiaj go używa. Myślę jeszcze nad zasilaniem dla niej bo vamo powoli umiera...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Haze » ndz lis 04, 2018 1:39 pm

Widzę, że jednak kilka osób jest zainteresowanych tym sprzętem więc tym bardziej czas napisać o nim coś więcej. Ammita porównam do klasyki gatunku (przynajmniej mojej) czyli do Berserkera. Najpierw baza:

Obrazek
po lewej Ammit.

Widać, że rowy na watę w Ammicie są głębsze ale też węższe, tak że łatwiej układa się ją w Berserku. Miejsca na grzałę jest w obydwu parownikach porównywalnie:

Obrazek

Aczkolwiek wydaje się, że do Ammita uda się wcisnąć nieco większą średnicę (na zdjęciu jest zwykły clapton nawinięty na rdzeniu 2 mm). To akurat jest mało istotne bo pod MTL większe średnice i tak nie są potrzebne. Istotne natomiast jest mocowanie grzałki - w Berserkerze, zwłaszcza przy cienkich drutach, zdarza się że noga grzałki ucieka nam z pod śruby, na pierwszym zdjęciu widać, że jest tam spora luka pomiędzy łbem śruby a kołnierzem. W Ammicie nie ma na to szans bo mocowanie jest klasyczne, w otworze na przelot słupka - DUŻO wygodniej. Otwory nie są zbyt duże ale znowu, pod MTL nie będziemy zapinać jakichś grubasów.

SMAK. Porównywalny ale ze wskazaniem na Berserkera - testowałem na tytoniówce ze śladowym dodatkiem mięty z eukaliptusem (1 kropla na 50 ml, tak, moje kubki wyczuwają nawet tak małe stężenie :smile:) i na Berserkerze czuć ten dodatek nieco wyraźniej.

CHMURA. Tutaj znowu jest porównywalnie ale tym razem ze wskazaniem na Ammita. Na tym samym drucie, mocy i przeciągu chmura jest praktycznie identyczna ALE Ammit ma O WIELE WIĘKSZE możliwości regulacji przeciągu: od żylaków za uszami aż po RDTL. I to wcale nie aż tak bardzo restricted - po odkryciu wszystkich otworów przeciąg jest całkiem spory.

No i jeszcze jedna duża zaleta Ammita czyli: ZAWSZE SUCHO, ZAWSZE PEWNIE, ZAWSZE BEZPIECZNIE :mrgreen: Mam go jakieś 2 tygodnie i jest SUCHY JAK PIEPRZ, nie popuścił ani kropli! Poza powodzią przy pierwszym napełnianiu, kiedy nie zamknąłem otworów powietrznych :lol:

No i jeszcze wygląd:

Obrazek

O tyle ciekawie, że Ammit oglądany solo sprawia wrażenie jakiegoś takiego baryłkowatego... a porównanie z Berserkerem pokazuje, że gabarytowo są praktycznie identyczne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Paweu » ndz lis 04, 2018 1:14 pm

Kurcze a mówiłem żonie, że już w tym roku nic nie kupię. A 11.11 za murem będzie dostępny za 76-80zł.... Ale jak nie obiecałem to mogę prawda? :)

W pl wątpię bo jego pojemność to 4ml
peacetreaty
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 31, 2018 10:52 am
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: peacetreaty » ndz lis 04, 2018 12:24 pm

Czy wiadomo czy będzie dostępny w PL ?

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 19 gości