GeekVape Ammit MTL RTA

Awatar użytkownika
macieksobie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 03, 2018 10:34 am
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 186 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: macieksobie » sob cze 20, 2020 1:16 pm

Gdzie można dostać tego Ammita MTL ?? Jest w Polsce dostępny ?? Narobiliście mi na niego smaka.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

    Zasilania : Tesla Punk 85w, Smok XPro bt 65w, Pico 75w (x2), Pico 21700, Ehpro Cold Steel , Drag X Plus
    Parowniki DL : Melo 3 mini x2 , Captain Sub Ohm Tank , Wasp Nano RTA, Intake RTA,
    Parowniki MTL : Siren V2, Ammit MTL, Intake MTL
Awatar użytkownika
Jajacek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: ndz kwie 21, 2019 8:09 am
Lokalizacja: Kłodzko
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Jajacek » czw mar 19, 2020 11:18 am

FreeVapingPL pisze:To jest Vapefly Horus.

Szkoda, że to nie MTL, podoba mi się. :)
Awatar użytkownika
FreeVapingPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 177
Rejestracja: pt gru 21, 2018 2:21 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 548 razy
Otrzymał podzięk.: 247 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: FreeVapingPL » czw mar 19, 2020 11:01 am

@
Awatar użytkownika
Jajacek
, nie wyświetla mi się zdjęcie, które umieściłeś. Prawdopodobnie pytasz o atomizer z mojego zdjęcia w tym wątku z 3 maja 2019. To jest Vapefly Horus.
Awatar użytkownika
Jajacek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: ndz kwie 21, 2019 8:09 am
Lokalizacja: Kłodzko
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Jajacek » czw mar 19, 2020 12:30 am

FreeVapingPL pisze:
TheM pisze:Ja mam też średni problem z transportem ale jest to spowodowane brakiem dostępu "powietrza zwrotnego". W tanku robi się podciśnienie i nie puszcza liquidu.

@
Awatar użytkownika
TheM
, dobrze kombinujesz. Ale odkręcanie capa zacznie Cię wkrótce irytować bardziej niż minimalnie :-P
Spróbuj przechylić boxa tak, aby płyn przelał się w kierunku ustnika. Nie odwracaj boxa 'do góry nogami', przechyl. Po sekundzie lub trzech powinny pojawić się bańki powietrza. Czasem jedna, czasem więcej. Zobacz na zdjęcie poniżej. Starałem się pokazać, że wysokość płynu ma sie zmniejszyć (biała strzałka), żeby zmniejszyć ciśnienie słupa cieczy. To pozwoli 'przebić się' powietrzu z komory grzałki (zielona strzałka), i wyrównać ciśnienia. Mam ten ruch dłoni już zapisany w podświadomości.
Zaraz po napełnieniu tanka nie musisz przechylać, bo nie ma podciśnienia. Dopiero po kilku zaciągnieciach przechylaj.
Jeżeli po takim przechyleniu nie pojawia się ani jedna bańka to znaczy, że za dużo bawełny upchałeś w kanały.

airflow.jpg

ps. Pamiętaj, żeby przechylać tak, aby słup płynu był niski w okolicach kanału.


Jaki to jest parownik?
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7878 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: bulit73 » śr mar 11, 2020 6:13 pm

pshemo85 pisze:zmieszczę drut Ni80 28x2+36 AWG?

Co prawda używam, trochę cieńszego, Ni80 30ga x 2+38ga ale ten co podałeś, też wejdzie.
Obrazek
pshemo85
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 13, 2020 11:18 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: pshemo85 » śr mar 11, 2020 10:11 am

:bry: Przymierzam się do tego parownika i mam pytanie do posiadaczy, mianowicie czy w te małe "dziurki" :D zmieszczę drut Ni80 28x2+36 AWG?
Czy ktoś takowy stosował i z jakim skutkiem?
Szukam srebrnego i zamierzam zamieścić stosowne ogłoszenie w odpowiednim dziale. :D
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Superlux » sob gru 14, 2019 11:34 pm

ValQ pisze::D Akuratnie tego brak u mnie "na magazynie" ale przy następnych zakupach chyba się zaopatrzę , można go przecież protestować na innych czajniczka chyba ;)
No dobra a w takim razie co sądzicie o bawełnie Muji z e-dy....u , czy muszę kupić coś innego czy mogę zostać przy niej? Mam jeszcze bawełnę z zestawu Demon Killer-a, która bardziej się nadaje do "smaku". :czajniczek:




Przerobiłem xxxxxxxx....atomizerów MTL i w 90% przypadków na Muji było najlepiej ( było i nadal jest ). Dopiszę jeszcze że do budowy grzałek w parownikach MTL używam zazwyczaj prostego drutu - Kanthal D, A i N80 , fi 0,30 - 0,32. Fused claptony naprawdę niezwykle rzadko....i to te najcieńsze z najcieńszych. Jeżeli już musisz używać innej bawełny do dopaszczowców to przytul Cotton Gods. Gorzej ale nadal akceptowalnie ( w MTL ) jest z Cotton Bacon Prime, z Wotofo i z Demon Killer Muscle v2. Nie wiem może któryś z forumowiczów prześle Ci odrobinę bardzo chwalonej tu Evanmore, ja jej jeszcze nie próbowałem.

Summa summarum - u mnie do MTL 1. Muji ....potem Przerwa-Tetmajer 2. Cotton Gods ( imo bardzo dobra bawełna także do DTL ) 3. Cotton Bacon Prime. Demon Killer v2 ( który generalnie jest bardzo przeciętny ) i Wotofo sprzedawane w sznurówkach też wypada nie najgorzej w tym stylu wapowania. Mam na stanie i testowałem jeszcze kilkanaście innych nośników ale u mnie poległy....co nie oznacza że nie nadają się do wielkich zadymiaczy. MTL i DTL to rodzina....ale bardzo daleka :-D .

https://sofly.club/cotton-gods




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: iron64 » sob gru 14, 2019 8:36 pm

Muji to Muji, nie jest zbyt popularna i dobra. Niemniej jednak moja żona o innej nawet słyszeć nie chce. Nie wiem dlaczego. Kto zrozumie kobiety?!
Obrazek
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: ValQ » sob gru 14, 2019 8:31 pm

:D Akuratnie tego brak u mnie "na magazynie" ale przy następnych zakupach chyba się zaopatrzę , można go przecież protestować na innych czajniczka chyba ;)
No dobra a w takim razie co sądzicie o bawełnie Muji z e-dy....u , czy muszę kupić coś innego czy mogę zostać przy niej? Mam jeszcze bawełnę z zestawu Demon Killer-a, która bardziej się nadaje do "smaku". :czajniczek:
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7878 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: bulit73 » sob gru 14, 2019 8:10 pm

@
Awatar użytkownika
ValQ
ja polecam ci trochę cieńszego claptona https://e-dym.pl/druty/3843-4260-vandy- ... 35_ohm_1ft
Robię 6 zwojów, fi grzałki 2,5mm, opór +/-0,8 oma, moc 18,5W.
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości