GeekVape Ammit MTL RTA

Awatar użytkownika
werc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: sob lip 14, 2018 2:06 pm
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 229 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: werc » ndz maja 12, 2019 9:02 am

Mam i ja :)
Obrazek Obrazek
Udało mi się trafić za 15 USD - dostawa 10 dni (bez najmniejszych problemów).
Leżał parę dni, bo czasu mało...
Wrażenia?
    dobrze wykonany,
    brak przecieków,
    idealny do pracy (chmura nie przesłania ekranu :lol: )
    tak jak fajka wymaga "przepalenia"
    fabryczna grzałka - do śmietnika :ed:
Ogólnie bardzo fajna zabawka :brawo:
Awatar użytkownika
Jajacek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: ndz kwie 21, 2019 8:09 am
Lokalizacja: Kłodzko
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Jajacek » pn maja 06, 2019 8:58 am

Jest rewelacja, żadnych problemów z transportem. Jeszcze raz serdeczne dzięki :)
Awatar użytkownika
Jajacek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: ndz kwie 21, 2019 8:09 am
Lokalizacja: Kłodzko
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Jajacek » sob maja 04, 2019 9:04 am

@joloass i @
Awatar użytkownika
Paweu

Wczoraj wieczorem zrobiłem nowy setup według Waszych wskazówek. Dam znać co będzie dalej.
Awatar użytkownika
FreeVapingPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 177
Rejestracja: pt gru 21, 2018 2:21 pm
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 548 razy
Otrzymał podzięk.: 247 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: FreeVapingPL » pt maja 03, 2019 10:28 am

TheM pisze:Ja mam też średni problem z transportem ale jest to spowodowane brakiem dostępu "powietrza zwrotnego". W tanku robi się podciśnienie i nie puszcza liquidu.

@
Awatar użytkownika
TheM
, dobrze kombinujesz. Ale odkręcanie capa zacznie Cię wkrótce irytować bardziej niż minimalnie :-P
Spróbuj przechylić boxa tak, aby płyn przelał się w kierunku ustnika. Nie odwracaj boxa 'do góry nogami', przechyl. Po sekundzie lub trzech powinny pojawić się bańki powietrza. Czasem jedna, czasem więcej. Zobacz na zdjęcie poniżej. Starałem się pokazać, że wysokość płynu ma sie zmniejszyć (biała strzałka), żeby zmniejszyć ciśnienie słupa cieczy. To pozwoli 'przebić się' powietrzu z komory grzałki (zielona strzałka), i wyrównać ciśnienia. Mam ten ruch dłoni już zapisany w podświadomości.
Zaraz po napełnieniu tanka nie musisz przechylać, bo nie ma podciśnienia. Dopiero po kilku zaciągnieciach przechylaj.
Jeżeli po takim przechyleniu nie pojawia się ani jedna bańka to znaczy, że za dużo bawełny upchałeś w kanały.

airflow.jpg


ps. Pamiętaj, żeby przechylać tak, aby słup płynu był niski w okolicach kanału.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Paweu » czw maja 02, 2019 4:03 pm

A ja akurat w Ammicie nigdy nie miałem problemu z transportem. Z przyzwyczajenia z innych parowników układam bawełnę Muji metodą scottish roll i delikatnie rozczesuję końce. Dodatkowo robię mały otwór w bawełnie pęsetą przy zewnętrznej ściance kanałów. Grzałki średnicy 2,5 lub 3 mm. I wszystko hasa aż miło :)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
TheM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:25 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: TheM » czw maja 02, 2019 11:52 am

Ja mam też średni problem z transportem ale jest to spowodowane brakiem dostępu "powietrza zwrotnego". W tanku robi się podciśnienie i nie puszcza liquidu.
Tymczasowo odkręcam sobie lekko cap przy zaciąganiu i starczy na jedną serię ~10 buchów. Z wyczuciem żeby nie zalać
Grzałki kręcę 2,5mm żeby waty za dużo nie dawać.
Wapuję na TC i zapomniałem co to bóbr. Po prostu przestaje grzać jak jest sucho. (box - Aspire 75W na 220*C, kick ustawiony na 20-25W bo standardowo jest 75W i wtedy jara na starcie jak jest sucho)
Jak dla mnie spoko, minimalnie irytuje ale smaczek i chmurka są eleganckie :brawo: . Myślałem nad rozwierceniem otworów od liquidu
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Vukotich » śr maja 01, 2019 1:15 pm

Mniejsza komora, mniejszy przeciąg. Zmniejsz moc, to powinno pomoc, bo zapewne zwyczajnie gotuje Ci się LQ w środku.
Awatar użytkownika
Jajacek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: ndz kwie 21, 2019 8:09 am
Lokalizacja: Kłodzko
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 18 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Jajacek » śr maja 01, 2019 9:59 am

Witam wszystkich.
Mam od niedawna ten parownik i byłbym z niego bardzo zadowolony gdyby nie pewien problem. Niezależnie od sposobu ułożenia bawełny mam jakieś dziwne problemy z transportem liquidu. Po nowym setupie normalne wapowanie trwa góra dzień albo dwa, a potem pojawiają się objawy słabego transportu. Nie jest to stricte bóbr, ale raczej chmurzenie na jego granicy, dość nieprzyjemne. Próbowałem dawać mniej waty, więcej, układałem ją głęboko do samego końca kanałów z liquidem, albo krótko, żeby je tylko zakryć od góry i cały czas jest to samo. Na drugi albo trzeci dzień po każdym nowym setupie pojawia się lekki posmak bobra. Mam jeszcze drugi parownik Kayfun v4 od SV, z taką samą grzalką, bawełną i liquidem, na którym muszę zmieniać watę co 5-7 dni.
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Vukotich » ndz kwie 28, 2019 4:03 pm

Wszystkie otwory są "na swoim miejscu" i wyglądają na nieprzytkane. Jedynie pośrodku widac tę śrubkę, która mocuje plusowy słupek. A przewiew w porównaniu do Siren V2 jest imho 2 razy mniejszy. Nie mam juz Syrenki V2, ale dość dobrze ją pamiętam. Ech.. no nic, ammit chyba jednak będzie szukał nowego własciciela. :/
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: GeekVape Ammit MTL RTA

Postautor: Paweu » sob kwie 27, 2019 4:43 pm

Ja bym przelot porównał do tego jaki jest w Siren v2. Nie mogę porównać do żadnego kayfuna bo nigdy nie miałem. W bazie powinny być 2 otwory którymi powietrze wpada i 3 którymi wychodzi na grzałkę. Sprawdź może czy tam któryś nie jest zatkany. Gdzieś już czytałem o wadliwych sztukach które przelotu nie miały wcale.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 19 gości