Vandy Vape KYLIN V2 RTA

Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Raz2trzy » pt lip 05, 2019 4:13 pm

Powiem wam że mój też ciekł niemiłosiernie, ale odkąd wyczułem już sprawę z bawełną i zawsze zakręcam to jest o wiele lepiej. Wiadomo koło pinu po całym dniu jest dosyć mokro, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu. Jest znośne.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: slaviop » pt lip 05, 2019 4:00 pm

marox pisze:Czy ktoś zna rozwiązanie na cieknącego Kylina 2 v1

Jedynym rozwiązaniem cieknącego kylina 2 jest jego sprzedaż. Produkt został niedopracowany i sprzedany bo firma myślała, że powtórzy sukces jego poprzednika. Jak widać nowe wersje bywają żałosne. Z gryfinem było podobnie. Zrobiono pierwszą wersję i drugą z top airflow. Niestety ta druga miała błąd konstrukcyjny, którego nie dało się wyeliminować. Potrafiło wylewać jak Warta po wiosennych deszczach. Pozbądź się go póki możesz albo reklamuj w sklepie.
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
marox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 05, 2018 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: marox » pt lip 05, 2019 3:44 pm

Czy ktoś zna rozwiązanie na cieknącego Kylina 2 v1
Awatar użytkownika
idealme1337
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 5:47 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KYLIN 2

Postautor: idealme1337 » wt maja 07, 2019 1:37 pm

Byłem nieco zniechęcony doniesieniami o cieknącym parowniku, jednak zdecydowałem się na zakup jednej sztuki przy okazji wizyty w okolicznym vapeshopie. Delikwenta w przystojnie tęczowym stroju umieściłem na Asmodusie Lustro i uzbroilem w grzałki z zestawu oraz w Fiber n’ Cotton. Do kompletu wziąłem premix MOMO tarta cytrynowa. I tak sobie chmurze... Kylin bardzo ładnie oddaje smak, dołączone druty zamieniają go w mały parowóz, jednak bardzo smaczny. Na szczęście pierwszy setup się udał i pod nim sucho jak na pustyni.
marox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: pn lut 05, 2018 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: marox » ndz kwie 21, 2019 10:09 am

Witam też mam problem z cieknącym Kylinem, ktos próbował to reklamować ? Uznają taką reklamację ?
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Tommy Black » wt kwie 16, 2019 11:53 am

O tytanie zapomnij, to kompletny bezsens.Ktoś miał zbyt duże zapasy drutu tytanowego i nie wiedział co z nim zrobić. No ale są waperzy... :-P :lol:

Wybierz coś z tego:
Obrazek
AKATTAK Kanthal A1 Prebuilt Coil
Dostępne rodzaje:
Akattak Kanthal A1 Alien Clapton 0.45 ohm: 0.3x0.8 flat/ 32GA
Akattak Kanthal A1 Clapton 0.4 ohm: 24GA/30GA
Akattak Kanthal A1 Clapton 0.8 ohm: 26GA /30GA
Akattak Kanthal A1 Juggernaut Clapton 0.45 ohm: 28GA x 32GA x 2 /0.1 x 0.5 flat
Akattak Kanthal A1 Staggered Clapton 0.3 ohm: 24GA x 2 /32GA
Akattak Kanthal A1 Fused Halfed Clapton 0.27 ohm: 26GA + 24(32)GA/32GA
Akattak Kanthal A1 Staircase Clapton 0.25 ohm: 24GA*2 / 0.1 x 0.9 flat
Akattak Kanthal A1 Super Flat 0.3 ohm: 26GA x 18GA / 0
Akattak Kanthal A1 Fused Clapton 0.4 ohm: 26GA x 2/ 32GA

Demon Killer Framed Clapton Coil
Obrazek

Wszytstko jest w e - *czajniczek*
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Raz2trzy » wt kwie 16, 2019 11:52 am

Ludziska jaki drut do tego atomka najlepiej pod smak najlepiej oddającyh smak? Pasowałoby mi jakiś z oferty edyma, myślę nad jakim z tytanu. Proszę o fachowa pomoc gdyż to moja pierwsza szpula.
Awatar użytkownika
gregg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 03, 2019 6:57 am
Lokalizacja: BIA
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 54 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: gregg » czw kwie 11, 2019 6:33 am

@
Awatar użytkownika
Pelikan2
, mam podobne zdanie. Uważam, że Kylin od Kylina nie różnił się jedynie kolorem. Coś jeszcze było na rzeczy.
Na pewnym amerykańskim forum EIN poczytałem kiedyś dłuuugi temat o Kylinie. Wielu użytkowników tego parownika, wiele wpisów. Leak-problemów doświadczał praktycznie każdy posiadacz wersji Black. Silver - tu było zdecydowanie lepiej, ale również były popuszczające sztuki. I te przeciekanie to była zerojedynkowość. Albo był zawsze suchy jak pieprz, albo czego by nie robił (różne setupy, dokręcanie pinu, podmiana uszczelek z zestawu) - i tak walił od spodu.

Mowa o Kylinach II.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Pelikan2 » czw kwie 11, 2019 3:04 am

Osobiście miałem dwa Kyliny II
-obydwa na identycznym setupie
Jeden się pocił - to znaczy nie ciekło z airflow, ale tak jak koledzy pokazywali, kropelki pojawiały się znikąd na decku. Drugi suchy jak pustynia.

Wniosek po kilkudziesięciu setupach i grzałkach mam tylko jeden - część Kylinów II jest spieprzonych i puszcza albo uszczelka na pinie, albo tak jak koledzy wspominali - uszczelka od regulacji airflow.

VandyVape dało dupy i być może coś z jedną linią nie zadziałało, być może jedne uszczelki są od innego dostawcy, nie wiem, ale na pewno spora część tych parowników jest wadliwa i kontrola jakości dała tu mówiąc kolokwialnie :twisted: pupy

Jak poznać wadliwego Kylina II od działającego prawidłowo?
Po regulacji Airflow - w tym co działa prawidłowo regulacja jest hmmm - ciężka - jak w mini, trzeba zdjąć parownik. Natomiast w tych cieknących regulacja działa dużo lżej i możesz obracać regulacją bez żadnego wysiłku - jak z dopasowanym butem, bądź z butem 3 rozmiary za dużym.

Takie moje gdybanie, że ludzie narzekali na trudność regulacji w Kylinach i Vandy coś zaczęło kombinować - niestety już w fazie produkcji i nie wyszło.
Obecnie bez sprawdzenia na miejscu parownika, nie zdecydowałbym się na jego zakup i wybrał mini.
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: KYLIN 2

Postautor: DooshPastesh » pt mar 01, 2019 9:34 pm

Kwestia wprawy. Ja ze swoim walczyłem, już go spisałem na starty ale koniec końców uważam, że to zacny parownik.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości