Vandy Vape KYLIN V2 RTA

Awatar użytkownika
Pat Ansky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: wt sty 15, 2019 6:07 am
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: Pat Ansky » sob mar 14, 2020 11:14 am

Gdzieś wyczytałem, że po wyciągnięciu tej uszczelki Kylin dalej działa, ale nie mogę teraz tego znaleźć i za bardzo nie chce mi się w to wierzyć.
Tomaszek123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 19, 2020 2:19 pm
Lokalizacja: Bytom
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: Tomaszek123 » sob mar 14, 2020 11:06 am

Pat Ansky pisze:@Tomaszek123 to nie była porada w stylu: "oddaj na gwarancję" tylko konkret w stylu: "nic z tym nie zrobisz".
Nawet przez myśl mi nie przeszła taka możliwość. "Tanio skóry nie sprzedam".

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Pat Ansky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: wt sty 15, 2019 6:07 am
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: Pat Ansky » sob mar 14, 2020 11:00 am

@
Awatar użytkownika
Tomaszek123
to nie była porada w stylu: "oddaj na gwarancję" tylko konkret w stylu: "nic z tym nie zrobisz".
Tomaszek123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 19, 2020 2:19 pm
Lokalizacja: Bytom
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: Tomaszek123 » sob mar 14, 2020 11:00 am

Czytałem to już wcześniej. Porada w stylu "oddaj na gwarancję" nie pomaga (tym bardziej, że ta już nie obowiązuje). Chodziło mi bardziej o jakieś konkrety, ale dzięki za zainteresowanie :).

A tak przy okazji to zapewne wina aromatu Inawera Bloody Orange, bo pamiętam co zrobił z gumką strzykawki.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Pat Ansky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: wt sty 15, 2019 6:07 am
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: Pat Ansky » sob mar 14, 2020 10:44 am

Tomaszek123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 19, 2020 2:19 pm
Lokalizacja: Bytom
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: Tomaszek123 » sob mar 14, 2020 10:22 am

Próbował ktoś zdemontować tego przesuwnego capa? Dzisiaj zauważyłem, podczas wymiany dripa, że przycięło mi tą białą uszczelkę podczas przesuwania.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Pat Ansky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: wt sty 15, 2019 6:07 am
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: Pat Ansky » pn lut 24, 2020 11:20 am

Mój Kylin v2 pracował idealnie przez parę miesięcy, potem zaczął się pocić, siorbać i wylewał się tak, że w końcu wylądował na półce. Przedwczoraj postanowiłem stoczyć z nim walkę, bo uzbierało mi się parę pomysłów na tę walkę (znalezionych m.in. tutaj na forum). Może komuś się przyda, aczkolwiek może to dotyczyć tylko mojego egzemplarza (czarny), bo specem nie jestem, ale u mnie zadziałało. Używam Kylina2 na jednej grzałce (śr. 2.5mm - 3.5mm, drut, który ma sens, 5-6 zwojów, 35W). Używam Muji niewybielanej i tutaj właśnie doszukiwałem się problemu, ponieważ na Native Wicks i Kendo (Gold Edition) nie było wycieków i innych niedogodności. Natomiast okazało się, że problem leżał gdzieś indziej.

1) Pierwsza rzecz (niestety nie potrafię znaleźć posta, w którym ktoś o tym tutaj wspomniał) to śrubka na dole. Pod nią jest jeszcze jedna i ja na niej miałem lekki luz.

2) sposób układania bawełny. I tutaj @
Awatar użytkownika
Raz2trzy
idealnie to opisał:

"Od początku do końca zwróć uwagę żeby ani grzałka ani bawełna nie były niebezpiecznie blisko tych dziur napowietrzających. Bawełny też tak daj, żeby wyeliminować możliwość ścieku na napowietrzający deck. Balansuj na linii nadtransportu ale z głową, ja zawsze daję grzałkę ciut wyżej i obserwuję bawełniane wąsy, jak się zachowują podczas nasączania bawełną..." - ja stosowałem się do tego od początku użytkowania Kylina.

No i mój tip:

3) Bawełna, która wchodzi w otwory jest uzupełniana kawałkami z resztek bawełny po przycięciu. Z lewej i prawej strony. Jeśli dołożę na tyle, żeby pozbyć się luzu (jednocześnie nie za mocno, żeby umożliwić płynny transport do góry) to Kylin się ani nie poci, ani nie siorbie, ani nie wylewa. Po wstępnym nawilżeniu bawełny liquidem jeszcze raz układam te połączone kawałki bawełny, które już wyglądają jak jeden kawałek.

Efekt jest taki, że od dwóch dni Kylin jest suchy. Nie uronił ani jednej kropelki i nie usłyszałem żadnego niepożądanego i irytującego dźwięku siorbania. Cisza. Krótko mówiąc pracuje jak trzeba.
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: wiktord15 » śr lut 05, 2020 12:19 am

@
Awatar użytkownika
gumisv6
, niestety najbliższy sklep jest 60km ode mnie i średnio chce mi się jechać tyle po szkiełko. :(
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
gumisv6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 6:46 pm
Lokalizacja: Chełm
Podziękował: 209 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: gumisv6 » śr lut 05, 2020 12:16 am

W e-dymie były jakieś 2 tygodnie temu do zamówienia na stronie ale teraz już nie widzę, jak masz w swojej miejscowości stacjonarny to warto się przejść może jeszcze pare zostało.
--------------------------------------------------------------
Tesla Punk 220W - Vandy Vape Kylin V2 RTA
Geekvape Aegis Legend LE 200W - Kayfun Lite
Vapefly Horus RTA, Augvape Intake RTA, Vandy Vape Kylin Mini II
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin V2 RTA

Postautor: wiktord15 » wt lut 04, 2020 11:57 pm

Witam. Przychodzę do was z małym problemem. Niestety podczas ostatniej wymiany setupu postanowiłem , że pójdę opłukać swojego Kylina , żeby się trochę "odświeżył" i moje zręczne palce wypuściły szkło na podłogę :facepalm:

Pytanie, czy ktoś z was ma zbędne szkiełko bubble do Kylina V2 lub jakieś , które będzie pasować i chciałby się pozbyć ? Oczywiście nie za darmo. Chodzi mi jedynie o powiększone, bo zapasowe już założyłem, ale pojemność mi trochę wadzi.
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], jaro1959, pospolity i 17 gości