Vandy Vape KYLIN V2 RTA

eSCe
Płeć: nieokreślona

Kylin 2

Postautor: eSCe » czw sty 02, 2020 3:45 pm

Czyli wychodzi na to, że jakaś seria wyszła trefna, gdzie przez luzy na pierścieniu skropliny wywala dołem.

Edit:
Ja swojego właśnie oddałem do e-dymu, Nie robili problemów z przyjęciem za co +.
Czekam na rozpatrzenie reklamacji.
Dzisiaj sprzedawca potwierdził, że zdarzają się cieknące.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kylin 2

Postautor: eferzet » czw sty 02, 2020 1:17 pm

U mnie obraca się dość ciężko i nigdy nie miałem żadnego wycieku, a używam go bardzo często od czerwca.
eSCe
Płeć: nieokreślona

Re: Kylin 2

Postautor: eSCe » czw sty 02, 2020 12:48 pm

@
Awatar użytkownika
Raz2trzy

Może trafiłeś na wersję z dopasowanym pierścieniem, obkręca się ciężko jak w mini czy luźno?

Za dużo ludzi w sieci ma z nim problem, ja testowałem kilka setupów i niestety nic nie pomagało...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kylin 2

Postautor: Raz2trzy » czw sty 02, 2020 6:14 am

Ja totalnie nie rozumiem tej waszej nienawiści do tego parownika... Ja mam wersje srebrną i od 2 miesięcy nie zalał mi zasilania, no owszem przy dłuższym procesie wapowania tworzą się jakieś skropliny, lekka roska... ale nie zalewa.
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Kylin 2

Postautor: Wampir z Pniew » śr sty 01, 2020 10:22 pm

Osobiście używam od kilku lat tego samego parownika, ale mam awaryjnie Kylina II.
Musiałem go założyć teraz, bo kombinuję co się stało, że straciłem całkowicie smak w Święta (to pewnie przez żarcie teściowej :facepalm: ) )
i próbuję go wszelkimi sposobami odzyskać. Z tymi wyciekami to się całkowicie zgadzam i tu nawet nie chodzi o to, że z parownika się wylewa,
tylko te niewdzięczne skropliny zbierają się w airflowach i innych dziwnych miejscach. Widzę, że to nie tylko mój problem.
Najważniejsze pytanie (mojej żony) - kto teraz wyczyści narzutę na sofę z IKEI, bo jest cała łaciata od niego... :bicz:
eSCe
Płeć: nieokreślona

Kylin 2

Postautor: eSCe » śr sty 01, 2020 9:59 pm

@
Awatar użytkownika
kaper

być może, mój kosztował dokładnie 89,90 zł srebrny (właśnie sprawdziłem na paragonie) i mam go około 7 tygodni (tak wynika również z daty na paragonie) z czego używałem go niedługo, sam nie wiem ile dokładnie bo mam kilka parowników i zmieniam je co jakiś czas jak mi się nie chce kręcić grzałek. Zawsze robię tak, że przeznaczam jeden dzień i uzbrajam wszystkie parowniki a później korzystam po kolei, jak skończę wszystkie grzałki to robię dalej tak samo ;)

Na początku przez jakiś czas nie zalewał mi boxa oprócz delikatnych skroplin, natomiast jak mówię nie używałem go często ale teraz jak przyszła jego kolejka to jest masakra bo on zalewa się tak, że nawet nie widać że się zalewa, dopiero po odkręceniu go od boxa można zobaczyć jak wygląda sytuacja i to jest najgorsze bo nie wiesz co się dzieje.
Po dwóch dniach, rano przed pracą jak sprawdziłem, zalał mi całą głowicę i musiałem rozgrzebać boxa i go czyścić.

Jestem ciekaw czy mi przyjmą w ogóle reklamację, jak napisałem wcześniej gwarancja jest na 1 miesiąc, więc jej już nie ma, ale zawsze jeszcze mam rękojmie 2 lata (jakoś zawsze z niej korzystam jak coś reklamuję bo mam więcej praw wtedy).
Szkoda mi jedynie tego że to już drugi parownik co leży w szufladzie i nie mogę z niego korzystać dlatego jak nie uznają mi reklamacji jakimś cudem to może się znajdzie ktoś kto go będzie chciał na forum za przesyłkę, bo generalnie nie wziąłbym od nikogo pieniędzy za niesprawny parownik.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin 2

Postautor: ErNOL » śr sty 01, 2020 8:15 pm

iron64 pisze:Ja już daawno temu napisałem, że Kylin cieknie, ale nikt słuchać mnie nie chciał. A taka jest właśnie prawda.

Hmm... Czytam ostatnie posty w tym wątku i jakoś oczom nie wierzę... Też gdzieś się wypowiadałem, że cieknie... Ale usłyszałem, że zły setup i tyle...
A teraz widzę, że nie tylko ja mam takie spostrzeżenia... A szkoda... Bo smak oddaje świetnie...
Właśnie rozkręcam pin na dwie części, może pomoże... Ale póki co leży w lodówce, bo dwie śrubki nie chcą się odkręcić od siebie... :-D
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin 2

Postautor: Krytyk » śr sty 01, 2020 8:14 pm

Też go odkurzyłem jakieś 2 miesiące temu, żeby powalczyć z setupem i im dłużej go używałem tym bardziej mnie denerwował. Poci się od dołu. Zbyt lekko przesuwa się top-cap, przez co parownik potrafi się sam otworzyć. Trudno ustawić ciężko obracający się airflow moimi łapskami. Smaczy rewelacyjnie, ale znowu wylądował na półce.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

Kylin 2

Postautor: kaper » śr sty 01, 2020 8:08 pm

To też się nie dziwić czemu w E-dymie te atomizery lecą po 79 a za srebrną wersję 69 zł. Pewnie ze zwrotów są >:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Kylin 2

Postautor: iron64 » śr sty 01, 2020 7:34 pm

Ja już daawno temu napisałem, że Kylin cieknie, ale nikt słuchać mnie nie chciał. A taka jest właśnie prawda.
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], norton93 i 0 gości