Vandy Vape KYLIN V2 RTA

Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KYLIN 2

Postautor: Master_PiT » sob sty 19, 2019 2:36 pm

Znam Juggerknot. Mam mini i normalnego. Kylin2 jest lepszy ppd względem smaku, za to Juggerknot ma lepszy cug.
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: lukiboss » sob sty 19, 2019 2:12 pm

Master_PiT pisze:
sikor pisze:A ja powiem tak: żeby się nie wk... to najlepiej zmienić parownik na taki z górnym nawiewem. O 80-90% spada ryzyko wycieków, zalania kieszeni.... itp. :)

Niby tak, ale smak nie ten.
Nawet parownik z gornym nawiewem, który grzałkę chlodzi od spodu nie daje takiego efektu jak bezpośrednio z dołu.


Hmm biorąc buszka z Juggerknota bym się z tym nie zgodził. Moim zdaniem bije Kyliny z paluszkiem w ... Inną sprawą jest mniejszy przeciąg ale mi akurat to pasuje.
SX Mini G Class + Kylin M PRO
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Master_PiT » sob sty 19, 2019 1:55 pm

sikor pisze:A ja powiem tak: żeby się nie wk... to najlepiej zmienić parownik na taki z górnym nawiewem. O 80-90% spada ryzyko wycieków, zalania kieszeni.... itp. :)

Niby tak, ale smak nie ten.
Nawet parownik z gornym nawiewem, który grzałkę chlodzi od spodu nie daje takiego efektu jak bezpośrednio z dołu.
skaecik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: ndz kwie 15, 2018 9:46 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 66 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KYLIN 2

Postautor: skaecik » sob sty 19, 2019 1:53 pm

Sikor to spróbuj tego serpenta może ;)
Według mnie fajnie oddaje smak, i jest całkowicie tzw nudny, tankujesz, chmurzysz, tankujesz, chmurzysz i tak w koło aż do zmiany setupu lub bawełny.

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: sikor » sob sty 19, 2019 1:45 pm

Nie chciałem tego pisać od razu ale należało by :) No na smaku trochę tracimy. Ale ja akceptuję tą małą utratę smaku że zero wycieków i zawsze suchego moda...

Ps. Na Zeusie było bardzo słabo ze smakiem ale Intake już nie jest wcale tak źle. I lada chwila jak kupie kolejny górny nawiew
Przemulek1910
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: sob gru 09, 2017 12:58 pm
Lokalizacja: Łódź
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Przemulek1910 » sob sty 19, 2019 1:26 pm

sikor wszystko spoko ale widzisz poszedłem Twoim tokiem rozumowania i kupiłem kilka dni temu Serpent Elevate. Powiem że całkiem dobry parownik, można powiedzieć że bez obsługowy ale... smak porównując do np. Zeusa singla jest lepszy, powiedziałbym że podobny do Kylina Mini ale jednak dolny AF chyba jest bardziej wyraźny jeżeli chodzi o smaczek. Dlatego nadal czekam na bezobsługowy setup w KylinV2. Być może komuś się uda.
Awatar użytkownika
sikor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:38 am
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 1246 razy
Otrzymał podzięk.: 470 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KYLIN 2

Postautor: sikor » sob sty 19, 2019 11:43 am

A ja powiem tak: żeby się nie wk... to najlepiej zmienić parownik na taki z górnym nawiewem. O 80-90% spada ryzyko wycieków, zalania kieszeni.... itp. :)
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: KYLIN 2

Postautor: lukiboss » sob sty 19, 2019 11:25 am

Z tym cieknieciem to kyliny tak mają, pamiętam pierwszą wersję (nie mini) która miała wadę fabryczną, twórcy przyznali się do tego i wysylali drugi deck "niby" naprawiony (u mnie nic się nie zmieniło). Nawet wtedy byly osoby co zarzekali się na Boga że kylin nie cieknie, choć sami twórcy stwierdzili że cieknie xD
Ja nie mówię że leje się niemiłosiernie ale na pewno nie jestem jedynym który lubi suche jak wiór parowniki. Sam nie jedne kieszenie zaplamilem liquidem idąc na ważne spotkanie bo akurat kylinowi coś pocieklo...
SX Mini G Class + Kylin M PRO
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: KYLIN 2

Postautor: DooshPastesh » sob sty 19, 2019 7:41 am

Całą doba bez przecieku. Do tej pory używałem native wicks bo tylko taka mi została (muji ostatni listek zużyłem dzień przed dostaniem parownika). Idąc tropem waty postanowiłem w akcie desperacji wstąpić na wysepkę e-sm. bo tylko taka jest u mnie w mieście i nabyłem fiber freaks no1. Nawet nie wiedziałem co kupowalem, ale potwierdziło to moje przypuszczenia po zgłębieniu tematu. Nośnik ten jest dość sztywny i twardy. Można go ułożyć i "napiąć" w łuk by nie opadła na bazę. Wadą kylina jest to, że wata po kilku baniakach mięknie i opada na deck, wtedy sączy się przez AH co potwierdza to, że u mnie przeciekał dopiero po jakimś czasie.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

KYLIN 2

Postautor: Tommy Black » sob sty 19, 2019 7:31 am

Przemulek1910 pisze:Dokładnie Tommy. Ja Ci dziękuję za Twoje wpisy bo też się coś ciekawego dowiedziałem, poza tym lubie czytać opisy ludzi którzy w sposób perfekcyjny podchodzą do naszego (vapowania) tematu. Także się nie zniechęcaj tylko spróbuj bez dmuchania cały dzień i zobaczysz że nie jest tak kolorowo.


Ooooo, nie sądzę abym był perfekcjonistą. Raczej jestem wielkim bałaganiarzem ale takim czyścioszkiem przy okazji. Do tej pory kobieca intuicja nabyta, ;) trzymała mnie z daleka od takich tematów; rzadko zabieralem głos w sprawach setupów.I raczej już nie bedę. Z całego mojego elaboratu najważniejszy okazał się ustęp o dmuchaniu! :P
Dobór bawełny, bo np. do grzałki StairCase daję inną a do Claptona Fused inną, wygrzewanie i formowanie, regulacja air hole, te tematy nikogo nie zainteresowały. Tylko dmuchanie. Fakt , nie sprecyzowałem tam a wręcz z rozpędu napisałem o zbyt częstym dmuchaniu.Najwyraźniej z czymś pomyliłem... :-P
Tyle że nawet strzelbę trzeba czasem przedmuchać i w komplecie narzędzi jest nawet puszka sprężonego powietrza.
Tak, są takie atomizery które nie wymagają aż takiej atencji, ale to inna konstrukcja. Nie dmucham w DJV, Pyro, Combo. No i co najważniejsze, kiedy już się kupi własny atomizer to konstytucja tego kraju pozwala z nim robić co się chce. :-P

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Rejm97, Semrush [Bot] i 26 gości