Wotofo Serpent Elevate RTA

Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: petryk88 » czw mar 17, 2022 2:39 pm

No i mam.

Nie kopci to jak Passat w TDI'ku, (za co wielki plus w moim przypadku), ale smakuje fajnie, smak delikatny, nie ostry, a soczysty i pełny. Zamontowałem fabryczną grzałkę i jest fajnie. Przeciąg jak na 1-grzałkowca spory.

Nie wiem dlaczego nie zyskał dużego grona odbiorców, bo parownik jak na górny dolot ma bardzo dobry smak. Jest bezproblemowy, nie przecieka, setup układa się łatwo.

Jednym słowem kolejny parownik do codziennego użytku i swobodnego noszenia w kieszeni.
donkichot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 22, 2021 8:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: donkichot » śr mar 09, 2022 1:44 pm

Moim zdaniem to bardzo dobry smakowiec z łatwym układaniem bawełny. Fakt jest taki że sprzedałem Horusa, a on jest cały czas ze mną.
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: petryk88 » śr mar 09, 2022 12:39 pm

Nówka w E-Dymie jest teraz w dobrej cenie, ale dzięki. :)

eD
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: ErNOL » śr mar 09, 2022 10:06 am

@
Awatar użytkownika
petryk88

Parownik jest moim zdaniem banalnie prosty. pamiętać jedynie należy o tym, żeby dobrze, wręcz bardzo dobrze, wyczesać bawełnę i tak ją ułożyć, żeby szczelnie wypełniała ten "kanał" przeznaczony na nią. Jak coś, mogę odstąpić swojego czarnego.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: petryk88 » śr mar 09, 2022 9:28 am

Używa ktoś jeszcze tego parownika? Faktycznie takie problemy z setupem są? Bo na filmach nie wygląda to tak źle... :P
Awatar użytkownika
WE514
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: czw paź 13, 2016 4:28 pm
Lokalizacja: Niedrzwica Duza
Podziękował: 116 razy
Otrzymał podzięk.: 193 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: WE514 » ndz lis 08, 2020 12:47 pm

Pomocna rada -sprzedaj, miałem ten parownik jakieś 4 miesiące temu, i osobiście wolę Goblina.
Wapuję od20 grudnia 2012roku.
zdanek
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 05, 2020 6:45 pm
Lokalizacja: Krosno Odrzanskie
Płeć: nieokreślona

Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: zdanek » ndz lis 08, 2020 12:40 pm

Zakupiłem Serpenta, jak również grzałki i watę bawełnę polecaną (Bacon, Demon typ B jak i dodatkowy zestaw z Wotofo).

Na żadnym setupie nie mogę uzyskać smaku, mój stary Lemo 3 na spalonej grzałce daje lepszy smak, niż Serpent. Czuję tylko słodkość,
Ale żadnego smaku liquidu. Mam 6 różnych premixów, różnych smaków i na każdym to samo, nawet mięta wypada bardzo słabo. Czuć tylko delikatny chłód.

Próbowałem różnych opcji, lecz żadna nie daje rady.

Nóżki grzałek przycięte na 6,5,4 mm. Bawełny więcej, mniej, niżej, wyżej od dolnej krawędzi lecz dalej słabo.

Nie mam problemu z bobrem ani zalewaniem, więc setupy wydają się OK, dobrze wyczesane.

Czy ma ktoś jeszcze jakąś pomocną radę?

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Witaj @
Awatar użytkownika
zdanek
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
melipramine
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 17, 2019 9:38 am
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Kobieta

Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: melipramine » czw paź 29, 2020 4:00 pm

Używam od roku tego atomizera i niestety pożegnałam się z większością uszczelek dołączonych do zestawu. Ma ktoś jakieś sprawdzone źródło, gdzie można by było dokupić oryginalne lub zamienniki? Szukałam już stacjonarnie i na Aliexpress i ciągle pudło.



 ! Wiadomość od: Selene
Witaj @
Awatar użytkownika
melipramine
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
Możesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.Obrazek
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: Halah » czw mar 26, 2020 6:27 pm

Tak czytam ten temat i... pozwolę sobie co nieco napisać. :P
Jeśli ktoś czytał moje wcześniejsze posty o parownikach w innych tematach, to może uznać, że jestem jakimś klakierem i chwalę w zasadzie wszystko... To wynika z tego, że mam obecnie w posiadaniu jedynie atomizery, które mi się spodobały i których lubię używać. Inne sprzedaję albo wymieniam, czasami rozdaję. Jednak w grupie moich ulubieńców pozostał Serpent Elevate RTA, zdecydowanie. Dlaczego?

Po pierwsze uważam, że jest piękny. :lol: Jakość wykonania mojego egzemplarza jest na bardzo wysokim poziomie i nie było mowy o jakimś brudnym szkle. Grzałki z zestawu bardzo fajne, nawet jedną sobie zostawiłam na czarną godzinę. Śruby... jedną wymieniłam, ale reszta się trzyma, choć nie są najlepsze. Piszecie tu o układaniu bawełny... że trudno, że się odechciewa, że za dużo kombinacji. Przyznam, że do łatwych czy szczególnie przyjemnych parowników Serpent nie należy, ale żeby aż tak...? Ja się już przyzwyczaiłam i uważam, że przy poprawnym ułożeniu bawełny smak jest bardzo, bardzo dobry. Rzeczywiście trochę trzeba się pobawić, ale mi to zajmuje może 3 minuty dłużej niż w przypadku innych atomizerów - z wyłączeniem Kelpie, który zajmuje mi więcej czasu niż Serpent... ale to ja. :P Rzeczywiście, bawełna musi być ułożona... optymalnie. Nie za dużo, nie za mało, puszyście, wyczesana, nie za długa, ale też nie za krótka i tak dalej. :lol: Na początku kilka razy złapałam dry hita. Później zalałam deck. Jednak po kilkunastu próbach i testach, udało się wszystko ogarnąć. Teraz na Serpenta nie narzekam, bardzo gu lubię i dosyć często używam, pomimo zabawy z układaniem bawełny. Ja uwielbiam wszystko, co matowe i może dlatego tak lubię ten parownik... wkładam tu zawsze grzałki 3mm, bo mniejsza średnica nie ma moim zdaniem sensu. Ten deck niemal wymusza na użytkowniku 3mm... Czy weszłaby 3,5mm? Pewnie tak, ale ja nie próbowałam, bo wszystko mi odpowiada na 3mm. W Serpencie lądują grzałki niezbyt lekkie, czyli od 24GA*2 + 38GA - chociaż tutaj robi się ciepło, za ciepło dla mnie - przez 28GA*3 + 36GA, czy na przykład 26GA*2 + 36GA. Drut 24GA + 36GA jest już dla niego za lekki, bo wtedy chmura jest bardzo chłodna i smaku jest mniej - ale to moje zdanie.

Podsumowując... Ja bardzo lubię ten parownik. Na koniec wrzucę 2 zdjęcia mojego obecnego setupu. Czasami daję jeszcze mniej bawełny, ale w tym wydaniu również nie złapałam dry hita, także wszystko gra. Choć ja używam raczej niskich mocy przy takich grzałkach, od 25 do 33W i o tym chyba trzeba napisać. Dla mnie moc rzędu 27W jest przy tej konkretnej grzałce zupełnie wystarczająca. Mamy tutaj drut 28GA*3 + 36GA, średnica 3mm, 6 zwojów, wyszło 0,42 oma. Tak to wygląda u mnie.
Obrazek
Obrazek

Dziękuję za uwagę.
:bry:

EDIT: Zapomniałam o istotnej rzeczy. Ja przycinam grzałki krócej, niż podaje Wotofo. Oni proponują 6mm, ja przycinam z reguły na 5mm, czasami nawet na 4mm i po prostu wyciągam ją minimalnie do góry...
Dark Hulk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 9:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 177 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Serpent Elevate RTA

Postautor: Dark Hulk » sob paź 05, 2019 11:38 am

@
Awatar użytkownika
skaecik
dzięki za radę :bender:
Jutro przetestuje i dam znać bo smaczek bardzo mi odpowiada z tego parownika .

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości