Wotofo Elder Dragon RDA

Awatar użytkownika
Mihcio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 156
Rejestracja: ndz paź 03, 2021 3:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 137 razy
Otrzymał podzięk.: 204 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Elder Dragon RDA

Postautor: Mihcio » wt lip 19, 2022 10:42 am

Mam i ja :jupi: . Naczytałem się zbyt dużo pochlebnych opinii żeby przejść obojętnie obok tego RDA. Niestety nie można go dostać praktycznie nigdzie. Na ratunek przyszła Grecja, skąd zamówiłem jedną z ostatnich sztuk. Mają fajną promocję i za całość razem z przesyłką zapłaciłem lekko ponad 120 zł. Jeżeli ktoś jest chętny na wersję niebieską lub złotą to radzę się pospieszyć.

https://k110.eu/en/atomizers-wotofo/wotofo-elder-dragon-rda-atomizer.html

Obrazek
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Elder Dragon RDA

Postautor: Krytyk » czw sie 01, 2019 10:23 am

Odkopię trochę, bo nikt nie opisywał jeszcze wrażeń z użytkowania tego parownika. :smile:

Smak jak dla mnie jest rewelacyjny. Chmurzy też bardzo fajnie.
Robienie setupu jest dziecinnie proste, jeżeli trzymamy się instrukcji. W innym przypadku wymaga nieco gimnastyki. Producent zaleca przyciąć grzałkę na 6mm, ale po obniżeniu na 5mm wg. mnie smaczy najlepiej. Jako dripper sprawdza się dobrze. Jako squonk - wymaga trochę wprawy, bo łatwo może wylać. Ma dość płytka studnie w bazie przez co wymaga dość częstego zakraplania\squonkowania. Z drugiej strony to mały parownik i można było się tego spodziewać. Wadą jest to, że nagrzewa się dość szybko, szczególnie przy większych grzałkach.
Wygląd dość kontrowersyjny - jak dla mnie spory plus, bo odróżnia się od reszty.

salto pisze:Czy ma go ktoś? Na jak mocnych grzałkach jest on w stanie pracować bez przegrzania chmury?


Najgrubszą grzałkę jaką do niego wrzuciłem to SS316L Flat Clapton Ribbon (26GA*18A)+32GA od GeekVape. 6 zwojów. Średnica 3.0 mm. Wyszło poniżej 0.20 Ohma (nie pamiętam ile dokładnie). Smak spoko, ale parownik po paru buchach robił się gorący. Najlepiej nie przesadzać z żelastwem. Dobrze sprawdzają się Fused Claptony.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Elder Dragon RDA

Postautor: salto » ndz maja 19, 2019 7:34 am

Czy ma go ktoś? Na jak mocnych grzałkach jest on w stanie pracować bez przegrzania chmury?
Obrazek
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Elder Dragon RDA

Postautor: BarthezzVTi » czw gru 13, 2018 3:34 pm

Coś ostatnio Wotofo jest na dobrej fali :)
Ciekawie się prezentuje ten parownik.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Elder Dragon RDA

Postautor: Tommy Black » czw gru 13, 2018 8:40 am

Obrazek

Ten nowy atomizer został stworzony przy udziale japońskiego recenzenta YouTube 阪 上 龍 生 - Ryusuke Osaka.Nie jestem specjalnym fanem takich "dzwonków", ale ten wygląda dziwnie, nadzwyczajnie. Nawiasem mówiąc, całkowita średnica prawdopodobnie będzie nieco większa niż ta podstawa 22 mm.
Obrazek
Obrazek
Materiał korpusu: stal nierdzewna
Typ atomizera : RDA
Pojemność: średnia
Średnica: 22 mm
Wysokość: 34,5 mm z dripem
Złącze: 510, pozłacany pin
Kolor: patrz zdjęcie poniżej
Obrazek
Kopuła jest integralną częścią atomizera, to ona jest odpowiedzialnya za regulację bocznej dmuchawy.Obieg powietrza wewnętrzny jest prawdopodobnie sferyczny. Na korpusie kopuły znajdują się cztery okrągłe wloty powietrza o małej średnicy.
Obrazek
Baza nieco przypomina silnik statku kosmicznego. :) Przede wszystkim jest zaprojektowana do poprawnego mocowania tylko jednej grzałki nawiniętej w dowolnym kierunku.
Obrazek
Obrazek
Istnieją cztery kanały powietrzne, z których każdy jest autonomiczny. Kierują one przepływ powietrza pod niewielkim kątem do pokładu, a ponadto zbiegają się dokładnie w centralnym miejscu grzałki, co może mieć bardzo pozytywny wpływ na smak.
Obrazek
Trudno jest oszacować pojemność wanny, jednak można z całą pewnością powiedzieć, że miejsca powinno tam wystarczyć na solidny zapas płynu.Oba piny RDA są złocone.
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Filmowy firstlook:

https://youtu.be/TH3hgr6w9fU

Cena $22.00

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości