UD Bellus RTA

Riccardo
Płeć: nieokreślona

UD Bellus RTA

Postautor: Riccardo » czw gru 03, 2015 9:08 pm

Na ostatnim (na tę chwilę) spocie WSW, Mati przystawiając mi do głowy nic, stwierdził, że mam sobie kupić Bellusa bo mu się ładnie baza wyciąga. No cóż, nie mógłbym mu przecież odmówić, a i zlękłem się lekko bo patrzył na mnie groźnym wzrokiem w drugą stronę.
Powiedziałem Mu, że nie lubię dwugrzałkowców dopłucnych. Otóż Mati - kłamałem! Coś mi tam w mojej czaszce się przestawiło i od pewnego czasu chmurzę dopłucnie. Dlaczego? Nie wiem. Ale od rzeczy. Znaczy gadam. Teraz będzie do rzeczy.

Chciałbym zaprezentować nie takie już nowe dziecko zespołu Youde Technology Zcośtam, czyli w skrócie UD (taki zespół był, UDwa).
Fotka sponsorowana przez producenta
Obrazek

Parownik posiada dwusłupkową bazę, którą daje się wyciągnąć bez spuszczania płynu ze zbiornika, co jest niewątpliwą zaletą. Do tego regulacja przepływu powietrza, z dolotami umieszczonymi po bokach atomizera.

Obrazek

Napełnianie od góry, niestety, sporo osób narzeka na to, że przy tym cieknie. Odpowiedni setup zapobiega temu, można też wyjąć bazę i napełnić go od dołu. Jak komu pasuje.

Obrazek

Moim zdaniem jest to typowy parownik pod dwie grzałki, chociaż w zestawie jest zaślepka pozwalająca na używanie jednej.

Wrażenia? Setup zrobiłem jak zwykle - 2 x 8 zwojów 0,3 SS, MC, fi 2,5 mm, FF. Oczywiście na TC. Chmura naprawdę konkretna, może iść w szranki z Aromamizerem. Smak? Noooo, tutaj to, co najlepsze. Nie sądziłem, że kiedyś stwierdzę, że istnieje parownik w zasadzie subomowy, zadymiacz, który dobrze oddaje smak. A tutaj nawet nie tyle jest dobrze, co rewelacyjnie. Nie wiem czy mogę użyć określeń audiofilskich (tym bardziej, że ich nie znam), ale ten parownik jest niesamowicie szczegółowy, analityczny, wydobywający każdy niuans, każdą nutę aromatu. Jest rewelacyjnie. Poziom spokojnie Spheroida. Po prostu go uwielbiam!
Mati - dziękuję!

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r, Claude [Bot] i 28 gości