OFRF Gear RTA

Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: OFRF Gear RTA

Postautor: DooshPastesh » ndz kwie 26, 2020 4:45 pm

Rezygnujesz z lepszego smaku. Gear lubi tłuste grzałki. Okupione jest to kondensacją ustnika niestety.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
mareke
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 1:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: mareke » ndz kwie 26, 2020 4:34 pm

Zmniejszyłem średnicę grzałki do 2,5 mm. I zamiast pięciu zwojów dałem sześć. Na chwilę obecną się sprawdza.

M.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: OFRF Gear RTA

Postautor: DooshPastesh » ndz kwie 26, 2020 3:57 pm

Jest to wina płaskiego zakończenia dripa, na szarym też się osadza ale już nie tak ostro. Nic z tym nie zrobisz, chyba, że masz murzyńskie usta i przyłożysz idealnie do powierzchni. Abo frezuj...
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
mareke
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 1:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: OFRF Gear RTA

Postautor: mareke » ndz kwie 26, 2020 10:46 am

Witam, mam pytanie do użytkowników tego parownika. Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem. W zestawie są dwa dripy - jeden węższy, drugi szerszy. Do tej pory używałem tego szerszego. Po zmianie na węższy zaczął mi się osadzać na nim liquid podczas wapowania. Czy ktoś ma pomysł jak wyeliminować ten problem?
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: OFRF Gear RTA

Postautor: ErNOL » czw mar 12, 2020 9:46 pm

To maluszek odkopany i zamontowany... ;-) Na niebieskim Double Barrel niebieski Gear ładniusio wygląda...
A drugi srebrny dziś dojechał. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
wertjacek
Płeć: nieokreślona

OFRF Gear RTA

Postautor: wertjacek » wt mar 10, 2020 1:30 pm

Ja też tak myślę. Podobnie było z Kelpie RTA. Pierwsze partie miały problem ze śrubkami, tu w śrubkach wyrabiały się łebki. Poprawili i problem więcej nie pojawił się.
Kupiłem w Chinach.
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

OFRF Gear RTA

Postautor: Halah » wt mar 10, 2020 1:04 pm

@wertjacek ja w moim Gear zmieniam grzałkę co najmniej raz na tydzień - a czasem i ze 3 razy w tygodniu, jak mam taki kaprys - od około pół roku i z moimi śrubami nie ma żadnych problemów. Może to była przypadłość tylko pierwszych partii i już to poprawili...? Tak tylko rzucam, ale nie wiem jak to jest.
Swoją drogą to tutaj trudno jest chyba znaleźć inne śruby, które by pasowały, ze zwzględu na te ogromne łby, które są niezbędne do przykręcenia grzałki. Mnie na szczęście problem nie dotyczy. A z ciekawości - gdzie i kiedy kupiłeś swojego Geara? Też w eDymie, tak jak ja?
wertjacek
Płeć: nieokreślona

OFRF Gear RTA

Postautor: wertjacek » wt mar 10, 2020 12:54 pm

Piszę o Gear. Śrubki bardzo szybko "wyrabiają się". Nie znajdę tego, bo to było dawno, gdy Gear dopiero co pokazał się na rynku. Chyba na jakimś kanale YT to słuchałem i u mnie faktycznie to się dzieje. Jestem zwolennikiem wymiany grzałki przynajmniej raz na 2 tygodnie, być może częste odkręcani i ponowne wkręcanie ma tu duże znaczenie.
A co do Vinci X to prawda, ten pod jest rewelacyjny. Z reguły nie korzystam z gotowych grzałek, tu raczej nie mam innego wyjścia, jak na razie jest OK.
Xearon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 10, 2020 9:25 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: Xearon » wt mar 10, 2020 12:24 pm

Halah pisze:@Xearon Chyba nie zrozumiałam... Intake to dual pod smak? Chociaż może masz na myśli nowego Intake w wersji dual... Ja też wolę Intake, choć mam go tylko w wersji single coil. Chociaż Gear nie ustępuje mu pod wieloma względami. Inne parowniki, inna konstrukcja, ale obydwa bardzo dobre według mnie.


Chodzi mi oto, że najlepiej smak oddaje dual coil. :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje sprzęciory :
    DOVPO TOPSIDE CARBON + ASGARD RDA
      ADVKEN OWL KIT
        SX MINI G CLASS + DOVPO BLOTTO RTA :palicygaro:
        Awatar użytkownika
        Halah
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 468
        Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
        Lokalizacja: Polska
        Podziękował: 1338 razy
        Otrzymał podzięk.: 1109 razy
        Płeć: Kobieta

        OFRF Gear RTA

        Postautor: Halah » wt mar 10, 2020 12:13 pm

        @wertjacek ja miałam problem z powodzą i wydaje mi się że to było z powodu za dużej ilości bawełny. Nie wiem jak to możliwe, bo to jest wbrew logice, ale "tak było, nie zmyślam." ;) Za każdym razem, więcej bawełny i wylewał. Zazdroszczę braku jakicholwiek problemów.
        Czy Ty piszesz o śrubach w Gear czy w jakiejś bazie RBA od Vinci...? Nie wyobrażam sobie, co może pójść nie tak ze śrubami w Gear... wyglądają na bardzo porządne. Ale skoro problem znany, to może powinnam się doedukować. Nie wiem, jak to możliwe, że Vinci X - mimo wszystko pod system - lepiej oddaje Ci smak niż to RTA. Ale wierzę na słowo. :)

        @
        Awatar użytkownika
        Xearon
        chyba nie zrozumiałam... Intake to dual pod smak? Chociaż może masz na myśli nowego Intake w wersji dual... Ja też wolę Intake, choć mam go tylko w wersji single coil. Chociaż Gear nie ustępuje mu pod wieloma względami. Inne parowniki, inna konstrukcja, ale obydwa bardzo dobre według mnie.

        Wróć do „Atomizery”

        Kto jest online

        Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 33 gości