OFRF Gear RTA

Greg66
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: czw mar 03, 2022 9:52 am
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 25 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: Greg66 » czw maja 05, 2022 9:05 pm

Ja powiedziałem to z przekąsem i lekkim sarkazmem. :P A ubodły Cie Twoje własne wypowiedzi?
Masz absolutną rację, tylko bardziej sensownie było podać wiadomość, że Gear świetnie się sprawdza jako mtl-, - Nie powiedziałeś, prawda? - I że wystarczy odpowiednia wkładka: może być z Neeko lub można dopasować prawie dowolną, np od THC Elite/Pro, a nawet od Intake mtl- MTL rta- RTA, czy Tripoda lub zrobiona samodzielnie np z rurki z mosiądzu; każda, która wejdzie w otwór w decku Geara po odpowiednim uszczelnieniu spełni to zadanie.
A przypomnij sobie jak zareagowałeś, gdy źle doczytawszy czyjąś wypowiedź pomyślałeś, że kolega ma zamiar rozwiercać bazę w Taifunie GTR...
Więcej luzu, po to są emotki by nie brać wszystkiego dosłownie i być królewsko poważnym. :)

eD
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: Marcin Gdynia » czw maja 05, 2022 6:57 pm

Nie bardzo rozumiem co ma moja stajnia do tego co znalazłem w internecie na temat bardzo dobrego atomizera jakim jest w mojej ocenie Gear RTA. Musiałbym okazywać ogromną próżność i pychę by z pogardą patrzeć na tanie sprzęty. Nie tędy droga. Muszę Cię zdziwić, próbowałem Gear do luźnego MTL i świetnie oddaje smak. Krótki, mały komin sprawdził się wyśmienicie. Mamy troszkę inne spojrzenie na tą branżę. Jestem otwarty i lubię eksperymentować, cenię sobie każdy sprzęt, który spełnia moje oczekiwania i nieważne czy kosztuje 99 czy 999 zł. Też znam ludzi, którzy uważają, że złapali Boga za nogi bo mają Billet Boxa za kilka tysięcy. Nie szufladkuję ludzi przez pryzmat zawartości ich portfela a tym bardziej posiadanego sprzętu.
Greg66
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: czw mar 03, 2022 9:52 am
Lokalizacja:
Podziękował: 16 razy
Otrzymał podzięk.: 25 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: Greg66 » czw maja 05, 2022 6:44 pm

Czyli ani Gear ani Neeko. Ten fix zmniejsza tylko dyszę pod grzałką. Komora, komin (co prawda jest krótki ale średnica wciąż pozostanie rurą) będą jak z DTL . kurzyć się z tego da, nawet niech bedzie to MTL. Ale żeby wpaść na taki pomysł to trzeba się bardzo nudzić.:P Oj, Marcin Marcin, co ja się z Tobą mam. :( Obracasz się w kręgach hi-end, używasz sprzętów znakomitych i od wybitnych producentów; ponoć odnalazłeś swego Graala i osiągnąłeś stan takiej satysfakcji, że już Ci nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Sama nirwana sama. A tu pokazujesz nam kiepskiego słodowego w jednym. Bo marny to sposób, do którego trzeba mieć dwa RTA (w tym jeden z górnej budżetowej półki).
poza tym można próbować np z insertami od THC Elite MTL/Pro... Tylko po co, przecież nie kupuje się Geara aby sobie ćmić delikatnie MTL ??

Post Scalony: Wpis dodano po 5 minutach 6 sekundach

Jakby kto był zainteresowany tym parowniczkiem Gear, to mam dwa -czarny z czerwonym kapelutkiem i srebrny; oryginały - to proszę oferty na PW.

K45
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: Marcin Gdynia » czw maja 05, 2022 3:53 pm

Ktoś ostatnio pisał, że Gear nie nadaje się do MTL. Lubię ten atomizer, a serce me krwawi gdy patrzę na jego drugą wersję. Gorzej być nie mogło. Natknąłem się na pewną wariację, która całkiem ciekawie wyszła. Wystarczy insert od Aspire Neeko, odpowiedni ustnik i mamy Wotofo Gear MTL. ;-)

Obrazek
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: petryk88 » pt sty 14, 2022 11:07 am

Marcin Gdynia pisze:@petryk88 są w internecie po 15 zł. Kiedyś zamawiałem też z Chin, fajne z tworzywa. Wyglądały jak mrożone szkło.



No właśnie już znalazłem w Warszawie, zamówiłem. Nie wiedziałem, ale nie wszystko co związane z EIN jest zabronione do wysyłki. Szkiełka, czy nawet liquidy bez nikotyny sklepy normalnie wysyłają, a myślałem, że nawet nie będzie z nimi dyskusji. :)


Kurde, ten parownik to poezja... Nawet Fat Rabbit poszedł do pudełka. :-)
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: Marcin Gdynia » pt sty 14, 2022 11:02 am

@
Awatar użytkownika
petryk88
są w internecie po 15 zł. Kiedyś zamawiałem też z Chin, fajne z tworzywa. Wyglądały jak mrożone szkło.
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: petryk88 » pt sty 14, 2022 10:52 am

No i mam, powiem szczerze, że nie rozumiem dlaczego oceniacie go negatywnie, bardzo smaczny parowniczek, z bardzo drobnymi wadami.

Zalety - użytkowanie go to poezja, setup "na kolanie" robi się niechlujnie i szybko, a on i tak daje sobie radę. Smak jest świetny! Czysty i klarowny. Otwory do nalewania liquidu są ogromne. Otwory pod bawełnę - w porządku.

Wady - niewielkie ale są, cap mógłby otwierać się na 1/4 a nie na gwincie, oczywiście pojemność - liquid opróżnia się w mgnieniu oka, no i drip jest malutki, tak nieswojo się czuję... ;-)

Czy ktoś ma namiary na zapasowe bąbelki? Wiem, że zostanę z nim na dłużej, a lubię mieć szkiełka w zapasie. :)
donkichot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 67
Rejestracja: ndz sie 22, 2021 8:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 138 razy
Otrzymał podzięk.: 19 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: OFRF Gear RTA

Postautor: donkichot » czw paź 28, 2021 9:13 am

Czy ktoś jest wstanie napisać mi jakie oringi (uszczelki) kupić by pasowały pod pierścień airflow? Są tam dwie takie uszczelki.
Awatar użytkownika
Sixtysix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: czw gru 27, 2018 4:30 pm
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 64 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: OFRF Gear RTA

Postautor: Sixtysix » sob lut 20, 2021 4:35 pm

I kolor tylko „rainbow” na dymku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pinokio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: śr lis 06, 2019 1:24 pm
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 259 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: OFRF Gear RTA

Postautor: Pinokio » sob lut 20, 2021 12:05 pm

Ta cena to od dłuższego czasu jest.
Od 03.08.2019 - 0 analogów :yes:
Zasilania : Aegis Solo 100W, voopoo Argus,VandyVape Swell,Odin 100,GEN S,Swag II.
Parowniki :Horus,Arbiter,Intake RTA,Blotto RTA,Vapefly Core RTA,Ares2,Syrenka2,

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Google [Bot], Xathiel i 26 gości