OFRF Gear RTA

Xearon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: wt mar 10, 2020 9:25 am
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

OFRF Gear RTA

Postautor: Xearon » wt mar 10, 2020 12:05 pm

Nie każdemu przypadnie do gustu, jak dla mnie to Intake RTA był lepszy na single coil, aczkolwiek (jak dla mnie) to dual coil pod smak.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje sprzęciory :
    DOVPO TOPSIDE CARBON + ASGARD RDA
      ADVKEN OWL KIT
        SX MINI G CLASS + DOVPO BLOTTO RTA :palicygaro:
        wertjacek
        Płeć: nieokreślona

        OFRF Gear RTA

        Postautor: wertjacek » wt mar 10, 2020 11:58 am

        Nie wiem jak na nim można mieć problem z wyciekami. To jedyne RTA, gdzie nawet nie poprawiam bawełny, zakładam grzałkę , przeciągam bawełnę i jazda. Szkoda tylko, że nie smaczy tak dobrze. Ja ostatnio testowałem Gear i Vinci X i na tym drugim mam lepszy, choć tu są grzałki fabryczne. Ostatnio używam go mniej, bo mam problem (znany) ze śrubkami. Są tragiczne. Próbowałem je zmienić, ale albo gwint nie taki,wkręcać na chama nie chcę, albo śrubki za krótkie, albo za długie. Już sam nie wiem jakie powinny tu być.
        Awatar użytkownika
        Halah
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 468
        Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
        Lokalizacja: Polska
        Podziękował: 1338 razy
        Otrzymał podzięk.: 1109 razy
        Płeć: Kobieta

        OFRF Gear RTA

        Postautor: Halah » wt mar 10, 2020 11:37 am

        @
        Awatar użytkownika
        Pat Ansky
        a dziękuję Ci bardzo. Miło z Twojej strony. :) Cieszę się, że mogłam coś tam podpowiedzieć od siebie i pokazać jak ja się z nim obchodzę. :)
        Mi to się czasami wydaje, że Gear miał być w założeniu właśnie takim jakby "dripperem ze szkłem." Usta są tak blisko grzałki... W zasadzie nie znam innego RTA z taką konstrukcją. Chociaż może są takie RTA... nie jestem znawcą i musiałabym zgłębić temat.
        Gear bez ustnika jest o 1mm wyższy od Wasp RDA, który jest strasznym maleństwem nawet wśród dripperów. Właśnie z ciekawości je sobie postawiłam obok siebie. Gear... jest super. :D
        Awatar użytkownika
        Pat Ansky
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 29
        Rejestracja: wt sty 15, 2019 6:07 am
        Lokalizacja: Opole
        Podziękował: 97 razy
        Otrzymał podzięk.: 12 razy
        Płeć: Mężczyzna

        OFRF Gear RTA

        Postautor: Pat Ansky » wt mar 10, 2020 11:21 am

        @
        Awatar użytkownika
        Halah
        to ja dla potomnych jeszcze dopiszę, że setup z Twoich zdjęć jest idealny. Układając Gear dokładnie jak na Twoich zdjęciach maluch działa idealnie. Dodatkowo wspomnę, że przekonałem się do otwartego w całości dolnego przepływu powietrza - mam wrażenie, ze to RDA.
        Awatar użytkownika
        Halah
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 468
        Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
        Lokalizacja: Polska
        Podziękował: 1338 razy
        Otrzymał podzięk.: 1109 razy
        Płeć: Kobieta

        OFRF Gear RTA

        Postautor: Halah » ndz mar 08, 2020 8:50 pm

        Pat Ansky z tym świstem to prawda. :D Fajnie, że o tym napisałeś, bo mi umknęło, a dla potomnych przydatne.
        Na początku mnie ten świst zaskoczył i nawet trochę irytował, ale już przywykłam i teraz mi to nie przeszkadza. Chociaż Gear do cichych na pewno nie należy. Głośniejszy od niego z tych atomizerów, które mam i znam, jest tylko Pharaoh Mini, ale tam to już bardziej taki... niski, głeboki, rezonujący ton, niż pisk / świst.
        Ale Gear jest na tyle fajny, że niech sobie świszczy jeśli już musi.
        Ja też lubię takie trochę RDL - jak na przykład wspomniany Pharaoh Mini czy Intake - ale tutaj jednak mam ten airflow otwarty... chociaż ogólnie od jakiegoś czasu nigdzie nie przymykam pierścienia regulacji, z wyjątkiem Kylina Mini, gdzie cug by mnie zabił. :lol: Ale to od niedawna mam takie dziwny nawyk. Choć Gear moim zdaniem do wybitnie ciasnych nie należy i pewnie dlatego Ty przymykasz. On jest taki stricte... pośrodku. DL, nie Kylin Mini, ale też nie restrykcyjne DL.
        Dzięki za wspomnienie o tym świście. :)

        Obrazek Obrazek
        Awatar użytkownika
        Pat Ansky
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 29
        Rejestracja: wt sty 15, 2019 6:07 am
        Lokalizacja: Opole
        Podziękował: 97 razy
        Otrzymał podzięk.: 12 razy
        Płeć: Mężczyzna

        Re: OFRF Gear RTA

        Postautor: Pat Ansky » ndz mar 08, 2020 7:54 pm

        @
        Awatar użytkownika
        Halah
        2mm to faktycznie przesada. Dobre na 25W. Ale od paru godzin najczęściej wapuję na w połowie otwartym i 35W. Dla mnie najlepszy smak i przeciąg. Ja lubię bardziej restrykcyjny DTL i może dlatego lubię czasem zejść do małego przelotu. No i wtedy ten Gear jest w miarę cichy, bo na pełnym otwarciu to jest prawie świst.
        Awatar użytkownika
        Pinokio
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 95
        Rejestracja: śr lis 06, 2019 1:24 pm
        Lokalizacja: POLSKA
        Podziękował: 259 razy
        Otrzymał podzięk.: 156 razy
        Płeć: Mężczyzna

        OFRF Gear RTA

        Postautor: Pinokio » ndz mar 08, 2020 6:01 pm

        Jak na 2 godzinki chmurzenia mam sucho. Może pocenie to wina dość i intensywnego wapowania ok. 2,5 może 3,0 sekundy i częstego zaciągania się. Teraz biorę słabsze chmurki i ok. 2 sekundy i tak jak pisałem - sucho. A może też wina, że wychodzę na dwór i tam oddaje się przyjemnym wrażeniom podczas wapowania i wchodzę do domu więc różnica temperatur. Nie wiem ... tak tylko głośno myślę. Pocenie nie denerwuje mnie tak bardzo, ale występuje albo występowało, bo od 2 godzin sucho. Mimo to smak jest genialny i mi to wystarcza. :D
        Od 03.08.2019 - 0 analogów :yes:
        Zasilania : Aegis Solo 100W, voopoo Argus,VandyVape Swell,Odin 100,GEN S,Swag II.
        Parowniki :Horus,Arbiter,Intake RTA,Blotto RTA,Vapefly Core RTA,Ares2,Syrenka2,
        Awatar użytkownika
        Halah
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 468
        Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
        Lokalizacja: Polska
        Podziękował: 1338 razy
        Otrzymał podzięk.: 1109 razy
        Płeć: Kobieta

        OFRF Gear RTA

        Postautor: Halah » ndz mar 08, 2020 5:46 pm

        @
        Awatar użytkownika
        Pinokio
        to dziwne, bo mój Gear nie poci się od spodu, wcale. A na pewno bym zauważyła, bo bardzo tego nie lubię. U mnie pocił się tylko Kylin V2 i to niezaleźnie od setupu i ilości podejść do niego. Na początku pocił mi się też Kylin Mini, ale już mu przeszło. Może dlatego, że pokombinowałam z bawełną i jakoś się udało.
        Może masz wadliwy egzemplarz, bo to się niestety zdarza mimo wszystko, w przypadku każdego atomizera. Albo coś nie tak z konfiguracją...? Chociaż jeśli niespecjalnie Ci to przeszkadza, to chyba nie ma co mieszać. :) Jeśli jednak przeszkadza, to ja bym na początku patrzyła na grzałkę i co najważniejsze na bawełnę.

        EDIT: @
        Awatar użytkownika
        Pat Ansky
        "zazdro" z mojej strony z tym całkowitym brakiem problemów, bo mi za pierwszym razem wylał niczym Niagara Falls. :lol: Ale parownik rzeczywiście bardzo przyjemny. Ja też używam tego szerszego ustnika i uważam, że jest super. Grzałkę zawsze daję jak najniżej... takie skrzywienie przejęte chyba od Jutubowej propagandy. Mi smak bardzo odpowiada, Gear to prawdziwy smakowiec. Ja mam airflow otwarty w pełni, mimo że nie celuję w chmurę i powiem Ci, że nie wyobrażam sobie mieć 2mm na pierścieniu regulacji... ale skoro działa i Ci odpowiada, to tak ma być. :ok:
        Awatar użytkownika
        Pat Ansky
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 29
        Rejestracja: wt sty 15, 2019 6:07 am
        Lokalizacja: Opole
        Podziękował: 97 razy
        Otrzymał podzięk.: 12 razy
        Płeć: Mężczyzna

        OFRF Gear RTA

        Postautor: Pat Ansky » ndz mar 08, 2020 5:12 pm

        Ja mam go dopiero od trzech dni ale coś tam już mogę napisać.

        @
        Awatar użytkownika
        Pinokio
        ani razu się nie spocił, nie popluł ani nie dał suchego strzału. Próbowałem różne grzałki (pojedynczy drut nie ma tu sensu), różne wysokości (im bliżej ust tym lepiej - troszeczkę wyżej niż na zdjęciu u @
        Awatar użytkownika
        Halah
        ), trzy różne nośniki (wkładane do kanałów na różnych długościach) i oczywiście różne liquidy (40VG/50VG i 75VG). Nie mam pojęcia czemu Tobie się poci, bo ja miałem w ręku tylko jakieś paręnaście parowników i nie jestem żadnym specem, ale jeżeli ja nie mam z nim problemu to nikt nie powinien mieć.

        Kupiłem go ze względu na smak, a nie na dużą chmurę więc dolny wlot powietrza mam ustawiony na ok. 2 mm, 30-35W na Aegisie i krótkie "buchy". Jak dla mnie jest idealnie. Celowałem w coś droższego i bardziej "eleganckiego" ale nie żałuję.

        Jak go kupowałem to od razu dokupiłem do niego ustnik, bo słyszałem, że orginalny brzydki, beznadziejny itd. Natomiast w domu po paru przymiarkach stwierdziłem, że ten szerszy z pudełka jest idealny. Jedna rzecz, którą zauważyłem to kiedy bawełny w otwory dam za dużo smak jest przytłumiony. Ale kiedy bawełna jest ciasno zamocowana na długości grzałki i mocno wyczesana na otworach to jest idealnie.

        Ale to dopiero trzeci dzień zabawy więc w wielu kwestiach mogę mieć mylne mniemanie (4xM).

        Aha i na początku myślałem, że pluje, ale to nie typowe plucie tylko mega smaczny posmak na ustach - krótko mówiąc jest soczyście i mokro.
        Awatar użytkownika
        Pinokio
        Użytkownik
        Użytkownik
        Posty: 95
        Rejestracja: śr lis 06, 2019 1:24 pm
        Lokalizacja: POLSKA
        Podziękował: 259 razy
        Otrzymał podzięk.: 156 razy
        Płeć: Mężczyzna

        OFRF Gear RTA

        Postautor: Pinokio » ndz mar 08, 2020 3:35 pm

        To fakt, że ten Gear to przyjemny maluch. Jednak pocenie od spodu występuje i nie wiem co jest tego przyczyną. Smak jest na wysokim poziomie.
        Od 03.08.2019 - 0 analogów :yes:
        Zasilania : Aegis Solo 100W, voopoo Argus,VandyVape Swell,Odin 100,GEN S,Swag II.
        Parowniki :Horus,Arbiter,Intake RTA,Blotto RTA,Vapefly Core RTA,Ares2,Syrenka2,

        Wróć do „Atomizery”

        Kto jest online

        Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości