HotRod RDA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

HotRod RDA

Postautor: Tommy Black » wt sty 08, 2019 8:17 am

Obrazek

Rzadki omawiamy szwedzkie produkcje, choć ostanio mieliśmy przyklady. Dziś więc kontynuacja.

Obrazek
Jak to często bywa, wygląd urządzenia i jego nazwa nie są w żaden sposób powiązane. Nie mogłem znaleźć niczego, co przypominałoby takie zjawisko jak HotRod . Ale nazwa nie jest najważniejsza, każdy sobie może nazywać cos jak chce.Choc mnie sie to kojarzy z amerykańskimi pickupami. W dodatku takimi hmmm...po przejściach. Wydaje mi się, że ten HotRod też jest po przejściach tyle że konstrukcyjnych. :-P
Wymiary :
Wysokość - 103 mm.
Średnica - 24 mm.
Obrazek
Pomimo tego, że HotRod wygląda na nudny unservice, "pod maską" kryje coś, co może zadowolić fanów. Aby zainstalować grzałkę, są tu dwa słupki z jednym gniazdem. Mocowanie odbywa się za pomocą mocnych śrub. Jak widać, konserwacja atomizera nie wymaga wiele czasu i wysiłku.
Obrazek
Obrazek
Niestety trudno jest zrozumieć, co się dzieje jeśli chodzi o system przepływu powietrza, widzimy, że powietrze przechodzi przez zewnętrzne szczeliny z możliwością regulacji, a potem bezpośrednio do grzałki przez dwa zestawy szerokich szczelin.
Obrazek
Obrazek
Szwedzi obiecują doskonały transfer smaku... dołączają też pinBF.
Obrazek
Obrazek

Na filmie Timmerza HotRod prezentuje się już duzo lepiej niż w tej statycznej notce.

https://youtu.be/vAKRFCbLpqw

Dziś cena RDA to ok. $ 30.00

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r i 19 gości