Kayfun Prime Nite DLC (wydanie specjalne)

Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Kayfun Prime Nite DLC (wydanie specjalne)

Postautor: basika » czw sty 10, 2019 7:06 pm

Tommy Black pisze:Trochę nostalgicznie na pewno będzie ale i mam nadzieję, ciekawie.

No i jest ciekawie. Mam słabość do tego parownika. Wiem, że dzisiaj na rynku jest mnóstwo ciekawych i nowoczesnych atomizerów, ale ten... to jak przyjaciel z którym przeszłam długą drogę i nigdy mnie nie zawiódł. Mam nadzieję, że nowe pokolenie waperów przekona się do niego i że ten model będzie jeszcze lepszy od poprzedników. *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kayfun Prime Nite DLC (wydanie specjalne)

Postautor: Tommy Black » czw sty 10, 2019 7:58 am

Obrazek

Trochę nostalgicznie na pewno będzie ale i mam nadzieję, ciekawie.
Obrazek
Dziś coś od firmy, która w swoim czasie dokonała rewolucji na rynku elektronicznych papierosów. Oczywiście, dzisiaj nikogo nie zaskoczy starymi modelami, dlatego producenci ciągle coś aktualizują, ulepszają, szukają nowych sposobów podejścia do klientów. Dzięki temu twórcy "Kaifuna" są zawsze w zasięgu wzroku, stale oferują coś nowego. Serii atomizerów "Kaifun" widzieliśmy już sporo, być może nawet więcej niż to konieczne, ale twórcy postanowili nie zatrzymywać się na tym, a dziś przedstawiają nam nowy model, który również musi wbić się w serca fanów, podobnie jak poprzednie modele. Kayfun Prime Nite DLC z serii atomizerów Special Edition. ( ufff) :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Twórcy Kayfuna są bardzo ambitnymi facetami i nawet opakowanie ma swoje własne sekrety. Atomizer w zależności od konfiguracji, w zależności od wyboru modelu zostanie zapakowany w różne pudełka, najbardziej budżetowe opcje są pakowane w małe kartoniki, wersje premium w skórzanych osłonach.Jak zawsze, w każdej konfiguracji znajduje się karta gwarancyjna, paczka zapasowych pczęści, narzędzie do konserwacji, niektóre wersje, w razie potrzeby, można uzupełnić specjalnymi reduktorami, aby umożliwić regulację maksymalnego niezbędnego dopływu powietrza do grzałki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Najnowsze modele atomizerów zawsze starały się dopasować do nowoczesnego wzornictwa. Zakres kolorów jest szeroki, od wersji czarnych i stalowych po kombinowane schematy kolorów, wszystko zależy również od wyboru klienta.Spójrzmy na parametry. Średnica modelu wynosi 22 mm, wysokość (bez dripa) wynosi 45,5 mm. Na obudowie znajduje się firmowe logo serii atomizerów. Do wytworzenia tanka użyto następujących metali: WNr. 1.4404 (X2CrNiMo17-12-2), AISI 316L, (V4A)., Sam szklany zbiornik jest borokrzemianowy, izolatory - PEEK, POM-C, o-ringi - NBR 70.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Atomizer jest zaprojektowany na jedną grzałkę. Wszystkie Kaifuny to "oldschool", które są gotowe pokazać maksymalną wydajność. Regulowany przepływ powietrza, możliwość precyzyjnego dostrajania za pomocą wymiennych reduktorów, łatwość konserwacji - wszystko to znajdziesz w nowym modelu Prime Nite DLC. Zgodnie ze standardem , dripy 510s, dla tych, którzy cenią prawdziwe "ciasne zaciągnięcie się".Cena emisyjna - 150 Euro.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


A teraz pół godziny z Klausem Jedelskim: :)

https://youtu.be/e4k0d27OCXc

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości