Comp Lyfe Battle RDA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Comp Lyfe Battle RDA

Postautor: Tommy Black » czw sty 10, 2019 5:23 pm

slaviop pisze:Przypominają mi się dripery ze starych czasów. Te 3 słupki bardzo mnie wnerwiały...


Można przy zakupie wybrać 2 lub 3 słupki, są bowiem oba decki produkowane.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Comp Lyfe Battle RDA

Postautor: slaviop » czw sty 10, 2019 4:58 pm

Przypominają mi się dripery ze starych czasów. Te 3 słupki bardzo mnie wnerwiały...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Comp Lyfe Battle RDA

Postautor: Tommy Black » czw sty 10, 2019 10:46 am

Obrazek

Bardzo ambitna amerykańska firma Comp Lyfe, mało u nas jeszcze znana ale naprawdę ma się czym pochwalić mimo iż nie są to szczyty możliwości w naszej dziedzinie.
Oto jej nowy dripper Battle RDA.
Obrazek
Początkowo firma specjalizowała się w opracowywaniu modów mechanicznych wysokiej jakości, wtedy pierwsze modele pojawiły się w domenie publicznej. Co więcej, działalność firmy została ograniczona do produkcji poszczególnych elementów dla waperów oraz innych firm. W jej asortymencie były dripy, obudowy, decki i RBA.Wszystkie te komponenty były sprzedawane osobno. Tyle że elementy te były bardzo drogie.
Obrazek
Dziś aby kupić kompletny zestaw nie potrzeba więcej niż 10 dolarów, najważniejsze jest to, że jakość nie jest wcale tragiczna. Oczywiście tytanu, srebra i innych drogich materiałów nie należy się spodziewać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Co dostaniemy za 10 USD? Jest to standardowa konstrukcja drippera bez innowacyjnych rozwiązań, a nawet bez żadnych elementów dekoracyjnych lub wymiennych. Trzy elementy i wszystko: deck, obudowa i drip, co więcej, nie ma regulowanego systemu dopływu powietrza do komory, tylko dwa otwory.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Battle mają bardzo szeroką gamę kolorów, jest wiele do wyboru. Interesujące są 810 dripy grawerowane nazwą producenta. Jest on przymocowany do obudowy za pomocą oringu, który nie znajduje się na samym dripie, ale w konstrukcji obudowy. W przypadku atomizera są dwie ryciny, z nazwą i logo producenta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A teraz kwadrans z rosyjskim kanałem SUBOHM vape REVIEW: :)

https://youtu.be/Wa7q_I3_L40

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości