Geek Vape ZEUS X RTA

The9Green
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: pt lip 26, 2019 4:36 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 47 razy
Otrzymał podzięk.: 52 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: The9Green » śr lis 13, 2019 5:08 pm

@
Awatar użytkownika
kamil70
Znajomy posiada tego Zeusa i też miał podobny problem dopiero jak zaczął przycinać bawełnę pod kątem 45 stopni parownik ożył i nadal dobrze chmurzy.
kamil70
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 13, 2019 2:30 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: kamil70 » śr lis 13, 2019 4:58 pm

DooshPastesh pisze:Wrzuć zdjęcie gotowego setupu, bez tego nic raczej nie poradzimy oprócz stwierdzenia winy transportu liquidu. Zdjęcie może dużo wyjaśnić co z transportem jest nie tak.

Teraz wyglada to tak:
Obrazek
Niestety nie mam obecnie jak zrobić nowego setupu, jutro postaram się zrobić nowy. Zaobserwowałem że na grzałkach powstaje taki czarny osad, nigdy tak nie było, przynajmniej nie tak szybko. Istnieje możliwość że to wina liquidu?
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: DooshPastesh » śr lis 13, 2019 4:27 pm

Wrzuć zdjęcie gotowego setupu, bez tego nic raczej nie poradzimy oprócz stwierdzenia winy transportu liquidu. Zdjęcie może dużo wyjaśnić co z transportem jest nie tak.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
kamil70
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr lis 13, 2019 2:30 pm
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: kamil70 » śr lis 13, 2019 3:04 pm

Witam, kupiłem Zeusa X RTA około mies miesiąc temu. Jest to mój pierwszy atomizer RTA. Korzystam z gotowych grzałek Vandy Vape Clapton Prebuilt Coil 0.43 ohm oma i waty https://www.gearbest.com/other-accessor ... 56252.html. Jak pierwszy raz montowałem grzałki od razu po chwili zrobił się tak zwany bóbr, jednak przy następnej próbie przeczesałem watę i przez ok. 3 tyg. było super. Nic się nie spaliło, po prostu postanowiłem zmienić i tu zaczęły się schody. Od tamtej pory grzałki zmieniałem chyba z 14 razy. Oglądałem wszystkie poradniki i nic nie pomaga. Zawsze po paru min palenia wapowania czuć mocnego bobra i po sprawie. Nie wiem już co począć, dlatego chciałbym się dowiedzieć czy użytkownicy tego atomizera mają jakieś dobre sposoby układania waty. Oczywiście jestem otwarty na jakieś porady dotyczące generalnie RTA. Z góry dzięki za odpowiedź.

 ! Wiadomość od: Maciejko
Witaj @
Awatar użytkownika
kamil70


Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: Superlux » czw paź 03, 2019 5:35 pm

@
Awatar użytkownika
adiif1


2 × 5 zwojów, grzałka z odstępami, fi - 2,5 mm ( w zupełności wystarczy ). Jeżeli posiadasz odpowiednie urządzenie to nóżki przycinamy na 4 - 4,5 mm.
Bawełna, może być zwykły Angorrabit lub Wotofo bo takie używałem. Może być Firebolt albo Feather Cotton ( to nawet lepiej by pasowało ).

No i najważniejsze czyli drut, może być taki jaki zapodałeś ale może być też taki -
GeekVape N80 Fused Clapton Wire 30GA*3+38GA, mniej niepotrzebnego żelastwa...a i smak może się poprawić :ok: .




:beer:
Obrazek
adiif1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob lip 20, 2019 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: adiif1 » czw paź 03, 2019 9:32 am

Jaki drut byłby odpowiedni dla powyższego parownika?

Czy to na dual cool było by ok?

GeekVape N80 Fused Clapton Wire 28GA*3+36GA

Jakiej średnicy grzałki będą tu w porządku?
manfred
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: wt lut 12, 2019 8:46 pm
Lokalizacja: Knurów
Podziękował: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: manfred » śr maja 01, 2019 3:07 pm

Mam od wczoraj i od wczoraj z nim walczę. Raczej preferuję single coil. Nadmienię, że na codzień używam Profile RDA na meshu.

Miałem zamontowanego 4-core fused clapton od Fat Cloud i nie wiem jaka bawełna wata (odkupiłem go od innej osoby i zapomniałem dopytać o bawełnę watę). Colę od "ruskich" było czuć w sumie spoko, ale miałem problem z chain vapingiem (łapałem bobra). Ale jestem kombinatorem, więc rozebrałem go, obejrzałem co tam siedzi, i wziąłem się za swoje buildy. Próbowałem założyć świeżego 4-core claptona ale chyba trafiłem na wadliwą sztukę, bo nie umiałem opanować hot spotów (poza tym Fat Cloudy nie lubią ściskania). Zamontowałem aliena od Demon Killer, "przepaliłem" 4,5 ml samogonu Heisenberg, i czegoś mi brakowało, więc znowu rozbiórka i zmiana setu. Tym razem wleciał 3-core Fat Cloud. Bawełma Wata jakiej używam to Vapefly Firebolt Cotton (nawet w meshu jej używam).

Ogólnie powiem tak - nie mam pojęcia jakim cudem "brodaty" zmieścił 2 "sznurówki" Fireboltów w Zeusie. Ja, mimo naprawdę porządnego rozczesania, upycham jedną na styk. Co do smaku? Na obu parownikach (Profile RDA i Zeus X) zalałem "F*ckin Donut - Berry Donut". I wiem, zabrzmi to głupio, bo porównuję RTA jeszcze z górnym airflow do RDA na meshu ale... No dupy (ani innej części ciała) nie urywa. Czuję co prawda donuta, czuję jakiś dodatek owocowy, ale stłumiony. Profile ten sam, liquid odzwierciedla kilkukrotnie intensywniej (jakbym naprawdę wpieprzał donuta z polewą owocową). W Zeusie tego nie ma.

Nie wiem. Być może to ja robię coś źle.
Awatar użytkownika
Pelikan2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: sob maja 05, 2018 10:51 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 233 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: Pelikan2 » wt kwie 23, 2019 1:16 pm

Czy są dwie wersje tego parownika? V2 i V1. Zastanawiam się nad kupnem i do tej pory byłem przekonany, że jest tylko jedna wersja, aż trafiłem na stronę http://litb.cc/l/ZRg gdzie jest właśnie wersja V2. Poza kolorami i wyższa cena niczym się na zdjęciach nie różni od wersji V1, też dostępnej. Niestety nie ma zdjęć bazy, co mnie najbardziej interesuje.
Obrazek
kubica425
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 06, 2019 9:56 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: kubica425 » śr mar 06, 2019 10:30 pm

roll_nick pisze:Hm, sporo. Gdzie aż tyle? Bo można go mieć za 18$ + 5$ wysyłka

Gdzie zamawiałeś? Bo zainteresował mnie a nie mogę znaleźć w dobrej cenie.
Bubu007
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: ndz cze 11, 2017 8:44 pm
Lokalizacja: Sieradz
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Geek Vape ZEUS X RTA

Postautor: Bubu007 » śr mar 06, 2019 3:14 pm

Zeusik dotarł.Obrazek

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: turpiss i 38 gości