Exvape Expromizer V4 MTL RTA 2ml

SuwMar
Płeć: nieokreślona

Exvape Expromizer V4 MTL RTA 2ml

Postautor: SuwMar » ndz maja 19, 2019 3:05 am

Haze pisze:
PS2. Ta cena z pierwszego wpisu to raczej pobożne życzenie, ja płaciłem za niego 40 EUR.



Zgadza się, teraz to tylko życzenie. W tym samym sklepie kosztuje już 44,90$.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Exvape Expromizer V4 MTL RTA 2ml

Postautor: Haze » sob maja 18, 2019 10:45 pm

Jak wziąłem go w łapki:

expro-set.jpg

to jakoś tak samo nasunęło się skojarzenie... Znajdź trzy różnice :mrgreen::

expro-vs-kay-1.jpg

Po lewej Kayfun 2019, po prawej Expro.

No dobra, różnice są ale ... na korzyść Expro :wow::
* PRZEDE WSZYSTKIM w Expro grzałkę montujemy na progu podniesionym trochę ponad otwór powietrzny, a nie bezpośrednio na jego poziomie jak w Kayu. Dzięki temu nie musimy podginać do góry "wąsów", żeby przypadkiem grzałka nie zwierała do wylotu albo słupków plus-minus.
* po drugie śruby mocujące grzałkę w Expro są lepiej wpasowane w kołnierz - w Kayu jest większa szczelina i cieńsze druty lubią sobie wyskoczyć z pod śruby.

Ktoś może powiedzieć, że to pierdoły, ale w końcu porównujemy parownik kosztujący około połowę wartości Kayfuna. Można? Można!

Obieg powietrza w Expro też wydaje się działać nieco lepiej, a co najmniej porównywalnie. Regulacja za pomocą 6 identycznych otworów jest niesłychanie precyzyjna, a przeciąg jest bardzo "smooth" jakby powiedział Brodacz :smile: No i ustawiamy go w "normalny" sposób, bez odkręcania parownika i grzebania w gwincie :mrgreen: Oczywiście jest to RASOWY MTL - na sześciu otworach dość szeroki, ale bez szans na RDTL. I dobrze.

No i najważniejsze - SMAK. Mówiąc krótko nie wiem czy odróżniłbym w ciemno te parowniki! A to bardzo dobrze dla Expro bo jak na razie nie znalazłem parownika oddającego smak lepiej niż Kay. Jeśli dobrze wsłuchać się w bukiety to BYĆ MOŻE Kayfun oddaje NIECO więcej (mniejsza komora) ale to poziom niuansów. A patrząc na ceny to Expro jest po prostu STRZAŁEM SEZONU, aż sam się zdziwiłem... Svoe Mesto jednak nauczyło (niektórych) ludzi jak należy robić parowniki!

PS1. Zaufanie do Expro rośnie od razu po wzięciu go do ręki - 75 gram vs 56 Kayfuna :smile:
PS2. Ta cena z pierwszego wpisu to raczej pobożne życzenie, ja płaciłem za niego 40 EUR.

expro-vs-kay-2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Exvape Expromizer V4 MTL RTA 2ml

Postautor: SuwMar » wt lut 26, 2019 3:42 pm

Szykuję się kolejna odsłona Exvape Expromizera, V4.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dostępny w pre-order już od 26.69$(z kodem MAP)

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: realg, turpiss i 47 gości