Wotofo Profile Unity RTA

Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Vukotich » śr maja 22, 2019 1:40 pm

Foty setupu nie chcą mi się odpalić niestety. Ale jestem na 90% pewien, że u Ciebie to jednak kwestia watowania. Jak kupiłem Profile, to pierwszy setup odpalił od strzała bezproblemowo. Potem 2 dni się męczyłem i również byłem pewien, że to kwestia zrypanego parownika. Ale nie. Dobrze zrobione watowanie i kolego - ja mogę mieć otwarty górny cap i NIC nie leje.

Sekret tkwi w mixie użytej bawełny, jej ułożeniu i sposobie skręcania parownika. Już to opisywałem w innym wątku. Muji jest za mało puchate i zrobić na tym dobry setup to trzeba mieć niebywałego fuksa lub złote ręce. Polecam np. Jellyfish albo Cotton Bacon. Druga sprawa: przy skręcaniu najpierw wkładasz cały deck idealnie pionowo, bez żadnego kręcenia. Dopiero jak poczujesz, że opiera się o gwint (jest nawet takie pyknięcie), to zaczynasz skręcać bazę (inaczej wata się przesuwa po decku). No i trzecia sprawa - tej waty trzeba dać naprawdę dużo. I nie ciąć jej tak jak w instrukcji, tylko zrobić z niej solidna, pionową ścianę (równą z obrysem bazy lub lekko wystającą), oraz wystającą na jakieś 3-4 mm ponad grzałkę.
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: salto » śr maja 22, 2019 1:13 pm

Marcinczajka pisze:Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat różnicy między smakiem w meshowych-gotowych grzałkach a self made w atomizerze z Wotofo

Różnica jest odczuwalna, choć typ chmury jest tożsamy. Pomiędzy grzłałkami gotowymi jest również różnica odczuwalna. Rozszerzę odpowiedź do przypadku ogólnego. Pomiędzy meshami (i) self-made, (ii) half-self-made & (iii) made-by-others również. Jak również wewnątrz wszystkich tych grup. Inna jest także ich konstrukcja - (i) oraz (iii) są pionowe, przy czym (i) mają nawiew z zewnątrz cylindra, (iii) do wewnątrz, natomiast (ii) są poziome, dodatkowo połowiczne. Siatki są różnej gęstości, grubości oraz są w (i) i (iii) z różnych materiałów. W (ii) i (iii) występuje niekiedy siatka typu bęben-od-pralki, nie widziałem jej nigdy na szpulkach. Może ktoś widział?
Obrazek
Marcinczajka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: śr maja 22, 2019 11:14 am
Lokalizacja:
Podziękował: 21 razy
Otrzymał podzięk.: 51 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Marcinczajka » śr maja 22, 2019 11:17 am

Cześć wam!

Bardzo podoba mi się ten sprzęt. Jadę aktualnie na Cerberusie (domyślny tank do Aegis Mini) i grzałkach meshowych od Geekvape. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat różnicy między smakiem w meshowych-gotowych grzałkach a self made w atomizerze z Wotofo?

Z góry dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: salto » śr maja 22, 2019 5:35 am

Tomba pisze:Złożyłem reklamację u Chińczyka i zobaczymy co odpowie.

Obstawiam, że 閱讀物理手冊 lub równoważnie.
:beer:
Tomba pisze:Dzięki Koledzy za rady

Nikt nie radził, abyś składał reklamację :shock:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Tomba » wt maja 21, 2019 8:55 pm

OK. Złożyłem reklamację u Chińczyka i zobaczymy co odpowie. Jutro też zmienię setup i napcham waty ile wlezie. Zobaczę czy coś pomoże.
Dzięki Koledzy za rady *czajniczek*
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Marek1303
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 5:14 pm
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Marek1303 » wt maja 21, 2019 8:45 pm

Proponowałbym jeszcze sprawdzić uszczelkę pod górnym capem i upewnić się czy w tych dolnych komorach przy bazie (za nic nie wiem jak to się nazywa, może mnie ktoś oświeci) masz tej waty napakowane porządnie, jak miałem ją tam dosyć luźno to wszystko się zalewało.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: salto » wt maja 21, 2019 8:36 pm

Tomba pisze:Tak wylewa. Jedna wielka powódź. Kompletnie nie trzyma liquidu.

@
Awatar użytkownika
Tomba
wylewa, bo jest nieszczelny. Musisz znaleźć dziurę i ją załatać. Tank działa tak, jak poidełko dla chomika. Jak zrobisz dziurę w poidełku, to też wyleje. Aby Ci zobrazować to, co się dzieje, to napiszę, że cząsteczki atmosfery - gdy jest dziura - pchają liquid z taką siłą, że ten tank byłaby ona w stanie - w próżni - rozpędzić do dwukrotności prędkości jaką osiąga myśliwiec Su-57 w powietrzu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Tomba » wt maja 21, 2019 7:45 pm

Tak wylewa. Jedna wielka powódź. Kompletnie nie trzyma liquidu.

Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: salto » wt maja 21, 2019 7:35 pm

Tomba pisze:Nie sądzę, że to kwestia waty.

salto pisze:to zalep kanały gumą do żucia i zamkniety tank włóż do wody, powinny pojawić się bąbelki powietrza.

Jeżeli się nie pojawią, to kwestia waty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Tomba » wt maja 21, 2019 7:26 pm

@ Salo, on leje jakbyś lał przez lejek. Wszystko co zalejesz od razu wylewa się przez airhole. Nie sądzę, że to kwestia waty.
Zamykam airhole, na czas dolewania liquidu, zamykam górny cap, otwieram airhole i wszystko momentalnie wylewa się.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 7 gości