Wotofo Profile Unity RTA

Rybaczek_69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: sob maja 23, 2020 8:44 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Rybaczek_69 » pn maja 25, 2020 10:30 am

Szym pisze:Dziękuję za podpowiedź, nie omieszkam jutro spróbować (no może bardziej w sobotę).

Edit
Z tym, że wyprofilowanie siatki SS316 400 jest praktycznie niemożliwe, jednak będę próbował. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Polecam ci moje ulubione i moim zdaniem najlepsze na rynku siatki mesh OFRF 0,13 oma , a co to bawełny, jeżeli sprawia ci to tak duży problem, kup tak zwane sznurówki, czyli płatki bawełny z plastikową końcówką. :)
mareke
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 1:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: mareke » czw maja 21, 2020 7:52 pm

Szym pisze:
Edit
Z tym, że wyprofilowanie siatki SS316 400 jest praktycznie niemożliwe, jednak będę próbował. :)


Jeśli jest to siatka z Vandy Vape to mam taką samą, jest elastyczna, więc tym sposobem, który był wcześniej opisany spokojnie możesz ją układać już całkowicie założoną. Oczywiście z wyczuciem. :)
Szym
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 6:08 pm
Lokalizacja: Mikołów
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Szym » czw maja 21, 2020 7:30 pm

Dziękuję za podpowiedź, nie omieszkam jutro spróbować (no może bardziej w sobotę).

Edit
Z tym, że wyprofilowanie siatki SS316 400 jest praktycznie niemożliwe, jednak będę próbował. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: iron64 » czw maja 21, 2020 6:10 pm

I radzę skorzystać z posta @
Awatar użytkownika
Metall
bo to najlepsza i najsensowniejsza metoda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Metall » czw maja 21, 2020 4:47 pm

Przeciskanie bawełny pod siatką, nawet z blaszki, która ma przecież dość gładkie brzegi/krawędzie, jest dla mnie zupełnie niepotrzebnym przejawem masochizmu. Dlatego robiłem to tylko raz. O przeciskaniu bawełny pod meshem ciętym z siatki nawet nie chcę myśleć.

O wiele lepszym sposobem jest wyprofilowanie mesha, założenie, sprawdzenie sobie wszystkiego i pooglądanie (dla samozachwytu), a potem odkręcenie go z jednej strony i podniesienie do góry na tyle, żeby wsadzić pod niego bawełnę. Potem dociskamy bawełnę do podstawy bazy w kierunku mesha z tej strony, z której jest przykręcony, i opuszczamy siatkę z odkręconej strony. Dociskamy mesha, wsuwamy w szczelinę montażową/zacisk i dokręcamy. I mamy założoną bawełnę bez karkołomnego i masochistycznego przeciągania, szarpania pod założoną w 100% siatką.
Szym
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 6:08 pm
Lokalizacja: Mikołów
Otrzymał podzięk.: 10 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Szym » czw maja 21, 2020 5:17 am

Mam pytanie do osób które używają mesha z rolki do tego parownika. Macie jakiś sposób na przełożenie tak dużej ilości bawełny jaką profile lubi?
Już tłumaczę o co chodzi, jak przytnę grzałkę do właściwych rozmiarów i zamontuję w bazie to choćby nie wiem jak mocno chciał ją przykręcić, zawsze podczas przeciskania bawełny siatka mi się podwija albo wyskakuje z zacisków.
Z góry dzięki za wszelaką pomoc, bo uważam że mesh z rolki dużo lepiej smakuje.
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
R
Awatar użytkownika
nike21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 02, 2019 8:38 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: nike21 » ndz maja 10, 2020 4:18 pm

Nie trzymaj dolnej części za obudowę, tylko chwyć palcami za gwint i kręcąc lekko prawo lewo spróbuj umieścić bazę tak, żeby wskoczyła na swoje miejsce. Dopiero potem skręcaj.
perzyn
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sob maja 09, 2020 12:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: perzyn » sob maja 09, 2020 12:46 pm

Mam ten parownik od jakiegoś miesiąca, kilka razy odkręcałem, zakręcałem (wiadomo, na początku trzeba było się nauczyć, dobrze nauczyć ładnie układać) i nie było większych problemów.
Jednak jak ostatnio wymieniałem mesha i watę bawełnę to nie mogłem dokręcić góry atomizera do bazy. Zakładam górę tak, żeby wpasować otwory z wypustkami w bazie, niby zaskakuje, ale nie da się tego w żadną stronę przykręcić. Zdjąłem mesha i watę bawełnę, żeby ogarnąć co jest nie tak, ale nie znalazłem rozwiązania. Próbowałem przeczyścić gwinty, zmieniałem uszczelkę na większe czy mniejsze, cały czas bez skutecznie.
Macie może jakiś pomysł?

 ! Wiadomość od: Mtll
Witaj @
Awatar użytkownika
perzyn
,

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
darkn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 16, 2020 5:55 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: nieokreślona

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: darkn » pn kwie 20, 2020 1:28 pm

Okej, w takim razie muszę popracować nad setupem.

M.

 ! Wiadomość od: Maciejko
Drogi @
Awatar użytkownika
darkn
- czy wiesz, że istnieją tutaj prywatne wiadomości? Radzę Ci przeczytać, są tam ważne wskazówki.
mareke
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 16, 2020 1:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 11 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: mareke » pn kwie 20, 2020 10:57 am

Właściwie jakość nośnika, jego ilość oraz ułożenie w setupie ma kluczowy wpływ na oddanie smaku. Jeśli nośnik będzie źle ułożony to nie będzie w odpowiedni sposób dostarczał liquidu co będzie się przekładało na smak oraz szybsze zużycie nośnika, czyli klasyczny bober.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości