Wotofo Profile Unity RTA

Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Szymon » ndz wrz 08, 2019 1:50 pm

Dzięki Panowie za rady. Spróbuję jak ten gość. Widzę, że mój problem zaczyna się na etapie przewlekania bawełny przez grzałkę. Gość miał tą bawełnę strasznie spulchnioną. Ja natomiast jak swoją przeciskam to podnosi ona mi grzałkę, która często wypada z decka. Chyba ją bardzie spulchnię. Potem mam problemy z jej przycięciem i zaczyna się wolna z kanałami.

Po wczorajszych męczarniach osiągnąłem cel minimalny tj. da się chmurzyć na 55 W bez bobra i nie ma wycieku. Spróbuję to przy następnej zmianie.
Nota bene najbardziej denerwujące jest to, że trzy tygodnie temu złożyłem taki setup, gdzie nie było bobrów, wycieków i grzałka i smak był oddawany bardzo przyzwoicie. Ale u mnie to całkowite przypadki...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Tomba » ndz wrz 08, 2019 10:50 am

@
Awatar użytkownika
Szymon
, możesz się wzorować na tym filmie, który zapodał @
Awatar użytkownika
rzub3r
.
Grzywka wykonana jest poprawnie.
Tylko gość za mocno przyciął bawełnę, która idzie w kanały. Jest jej tam za mało. Mógł wsadzić prawie tyle co mu zostało po pierwszym cięciu na ukos i przycięciu tylko dołu (drugie cięcie).
Jak jest za mało bawełny w kanałach, to występuje nadtransport i wtedy grzałka mocno strzela. Ale też nie może być tam jej upchanej na chama, bo wtedy będzie bóbr.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: salto » sob wrz 07, 2019 10:17 pm

PoProstuDawid pisze:zalewam Unity na otwartych ah

Nie ma znaczenia czy zalewasz tank na otwartym czy zamkniętym AH. Zamknięcie AH nie zamyka komory. Jest jeszcze spory otwór w kominie :)

PoProstuDawid pisze:natomiast np po godzinie jak zamkne ah to na zamkniętym widze liquid. A otworach go nie ma

Gdy liquid jest w stanie mgły, to łatwo mu penetrować szczeliny, w których się ochładza i skrapla.



:beer:
Obrazek
PoProstuDawid
Płeć: nieokreślona

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: PoProstuDawid » sob wrz 07, 2019 8:40 pm

Pytanie do najbardziej doświadczonych :) zalewam Unity na otwartych ah i jesy ok nawet kropelki natomiast np po godzinie jak zamkne ah to na zamkniętym widze liquid. A otworach go nie ma tylko jak zamknę. Czy to normalne w dolnym przepływie ah? Bo zawsze korzystałem z top ah.
rzub3r
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: pn mar 11, 2019 10:30 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: nieokreślona

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: rzub3r » sob wrz 07, 2019 7:34 pm

Szymon pisze:Sukces!!!
Po dwugodzinnej walce i złożeniu siódmego setupu, pokonałem powódź! Złapałem za to bobra...
Najgorsze jest to, że zaczynam robić sprzeczne rzeczy - czyli jak zdejmę trochę waty bawełny nie ma powodzi, a jak nie zdejmę to jest. Przycinać dłużej, krócej, jasna cholera...
PS. Tomba dajesz prywatne lekcje? :)



O ile masz tą 6mm bawełnę, to szczerze polecam:

https://www.youtube.com/watch?v=PfonM24UWB4

Tak zrobiłem jak na filmie, rób pomału docinaj dookołoa, powtarzaj sekwencje filmu i porównuj ilość i ułożenie waty.(tak żeby nie wystawała poza krawędzie, o których koleś mówi)

70 watów zero bobra, zero wycieków, zajęło mi to około 15 minut.(trzeci dzień na setupie leci bez problemów)
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Tomba » sob wrz 07, 2019 6:31 pm

Haze pisze:Jak to od czego? Może od grzałki, która rozgrzewa się spokojnie ponad 100 stopni?

W tym parowniku grzałka nie oddaje jakoś znacząco ciepła na inne elementy. Parownik zawsze jest zimny (przynajmniej mój).

@
Awatar użytkownika
Szymon
chętnie ale jutro. Dzisiaj nie mam czasu. Jutro możemy się nawet zdzwonić.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Szymon » sob wrz 07, 2019 6:21 pm

Sukces!!!
Po dwugodzinnej walce i złożeniu siódmego setupu, pokonałem powódź! Złapałem za to bobra...
Najgorsze jest to, że zaczynam robić sprzeczne rzeczy - czyli jak zdejmę trochę waty bawełny nie ma powodzi, a jak nie zdejmę to jest. Przycinać dłużej, krócej, jasna cholera...
PS. Tomba dajesz prywatne lekcje? :)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Haze » sob wrz 07, 2019 5:42 pm

Tomba pisze:Nawet się dziwię jaki to możliwe by się grzał. Rzekłbym, że to fizycznie niemożliwe. Od czego on ma się grzać?

Jak to od czego? Może od grzałki, która rozgrzewa się spokojnie ponad 100 stopni?
Obrazek
Szymon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 25, 2019 7:25 am
Lokalizacja: śląskie
Podziękował: 102 razy
Otrzymał podzięk.: 73 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Szymon » sob wrz 07, 2019 5:41 pm

slaviop pisze:To nie drip jest gorący tylko opary które się na nim zbierają... Załóż inny drip i sprawdź dla porównania...

@
Awatar użytkownika
slaviop
poszukam, czym mam jakiś co będzie pasował. Ten dek się nagrzewa i to on podgrzewa.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: slaviop » sob wrz 07, 2019 5:27 pm

Szymon pisze:Tak, grzeje się po 4-5 zaciągnięciu (3V, 0,15 Ohm, 61 W). Też nie wiem z czego. Przecież grzałka jest na dole i wata się tak nie dogrzewa. Czasem naprawdę jest gorący. Powiem, że mam czasami ten problem także w Zeusie. Czy to może być efekt chain vapingu? Tak, mam czasem efekt smoczka

To nie drip jest gorący tylko opary które się na nim zbierają... Załóż inny drip i sprawdź dla porównania...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 38 gości