Wotofo Profile Unity RTA

mateu135
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 9:13 am
Lokalizacja: Piła
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: mateu135 » ndz maja 12, 2019 8:01 pm

Marek1303 pisze:To się podczepie jeszcze z pytaniem, atomizer mam tydzień, na początku wszystko fajnie, układanie waty sprawnie mi poszło ale przy wymianie grzałki miałem ogromny problem odkręcić bazę, ten "pierścień" z gwintem, który kręci się właściwie wokół niej nagle zaczął chodzić strasznie ciasno, za kręcenie go później ponownie ledwo mi się udało. Dwóch moich znajomych ma te same atomizer i o dziwo jeden z nich ma podobny problem a drugiemu nic się nie dzieje. Na YT ani forum nie znalazłem nic na ten temat, może tu się ktoś wypowie :D
Na marginesie to problem miałem też z jedną z uszczelek - ta płaska pod top capem napuchła tak, że wypadła i nie byłem w stanie jest wcisnąć spowrotem, musiałem sztukowac, słyszałem że to może być kwestia koolady ale w Ello duro te same lq nie wywołały żadnych tragedii.

A jakie liquidy czy premixy stosujesz? Smak podaj.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: wschodni9 » ndz maja 12, 2019 7:08 pm

I ja mam pytanie:
Czy ktoś ma porównanie smakowe do Smoka i jego grzałek meshowych?
Rozważam zakup zasilania i parownika, czegoś na grzałki właśnie tego typu.

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Marek1303
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 5:14 pm
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Marek1303 » ndz maja 12, 2019 5:24 pm

To się podczepię jeszcze z pytaniem, atomizer mam tydzień, na początku wszystko fajnie, układanie waty bawełny sprawnie mi poszło ale przy wymianie grzałki miałem ogromny problem odkręcić bazę, ten "pierścień" z gwintem, który kręci się właściwie wokół niej, nagle zaczął chodzić strasznie ciasno, zakręcenie go później ponownie ledwo mi się udało. Dwóch moich znajomych ma te same atomizery i o dziwo jeden z nich ma podobny problem a drugiemu nic się nie dzieje. Na YT ani forum nie znalazłem nic na ten temat, może tu się ktoś wypowie :D
Na marginesie, to problem miałem też z jedną z uszczelek - ta płaska pod top capem napuchła tak, że wypadła i nie byłem w stanie jest wcisnąć z powrotem, musiałem sztukować, Słyszałem, że to może być kwestia koolady, ale w Ello Duro te same lq nie wywołały żadnych tragedii.
Awatar użytkownika
Qra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: wt lut 12, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podzięk.: 136 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Qra » sob maja 11, 2019 7:27 am

2 zbiorniczki opróżnione, zero wycieków, ale faktem jest że bawełna z agletami Wotofo dodana do atomizera jest bardzo gruba (na bogato) w porównaniu z kawałkami których używam. I to mi dało do myślenia, że można pora rozejrzeć się za innym rodzajem bawełny. Zadanie na wieczór, poczytać w Salonowej bibliotece o bawełnie :D
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Vukotich » sob maja 11, 2019 5:51 am

Qra pisze:


Ha,ha,ha to nie jedyne takie google translate w tej instrukcji.

To na tyle, zabieram się za składanie parownika i oczywiście nie zapomnę o spryskaniu bawełny szczypcami *konik*


Hahaha, boskie - ja instrukcji jeszcze nie otwierałem, teraz żałuję ;)

Co do wycieków itp. to też się z tym męczyłem. I tutaj imho nikt na YT nie przedstawił rozwiązania problemu. Ale spieszę z pomocą - u mnie działa:

1. Waty musi być dużo. I niestety tutaj jest problem, bo fabryczna grzałka jest imho nieco za krótka (mała przelot, mniej waty), co skutkuje ciągłym balansowaniem na krawędzi: za mało waty = wyciek / zbyt dużo waty = bóbr. Dłuższy pasek mesha o ok 3-4 mm załatwia sprawę.

2. Muji się nie sprawdza za bardzo. Nie jest taka puchata jak jellyfish czy inny cotton bacon. Tzn oczywiście da się zawickować na muji, ale jest znacznie trudniej i mniej przyjemnie ;)
A przycinamy ją nie tak jak w instrukcji i na YT, tylko tak, żeby tworzyła pionową ścianę po każdej stronie. Wystającą ok 4 mm ponad wysokość grzałki.

3. I tu bardzo ważny punkt - sposób wkładania bazy do reszty tanka. Mianowicie wszyscy lekko wsuwają bazę, a potem radośnie nią kręcą zanim jeszcze złapie gwint. A to powoduje, że w ciasnej bądź co bądź komorze wata nam się zwyczajnie przesuwa na decku. I mamy powódź. Bazę wsuwamy jak najbardziej pionowo, z czuciem żeby nie przesuwać waty. Aż oprze się o gwint i wtedy dopiero zaczynamy kręcić.

___
Od czasu układania w ten sposób ANI JEDNEGO WYCIEKU u mnie :)
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Tommy Black » pt maja 10, 2019 4:32 pm

Qra pisze:To na tyle, zabieram się za składanie parownika i oczywiście nie zapomnę o spryskaniu bawełny szczypcami


Ale uważaj abyś temu zbiorniku jakiejś krzywdy nie dokonał. :-P
Awatar użytkownika
Qra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: wt lut 12, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Podziękował: 69 razy
Otrzymał podzięk.: 136 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Qra » pt maja 10, 2019 4:22 pm

Od dawna czekałem aż w miejscowym sklepie z EIN pojawią się atomizery meshowe i stało się.

Padło na kolor Metal :rock:
Czasami tak mam, że chętnie zaglądam do instrukcji, czytanie na pierwszym miejscu, potem sięganie po filmy, język obrazkowy jest potrzebny ale nie niezbędny ;)
Przygotowany na nierówną walkę języka chińskiego tłumaczonego na angielski oniemiałem - instrukcja jest też po polsku :ok:
I na tym zakończyła się moja radość :ble:



Ha,ha,ha to nie jedyne takie google translate w tej instrukcji.

To na tyle, zabieram się za składanie parownika i oczywiście nie zapomnę o spryskaniu bawełny szczypcami *konik*
Bonixer
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 01, 2019 7:42 am
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Bonixer » śr maja 01, 2019 7:47 am

Help! Dziwna sprawa. Nie cieknie, ale nie oddaje dobrze smaku. Nieważne co zaleję. Link do mojego filmiku w opisie zdjęcia po zalaniu liquidu. Proszę o wsparcie...
Pogrin
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 26, 2019 11:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Pogrin » pt kwie 26, 2019 11:15 pm

Mam wielki problem z wyciekiem liquidu z air hole, pomimo że mam watę ułożoną jak kolega na górze :(( Czy jest ktoś, kto rozwiązał już ten problem?
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: slaviop » pt kwie 19, 2019 6:15 pm

Używam tego parownika od kilku godzin. Smak płaski jak klatka piersiowa etiopskiego kulturysty. Przy tankowaniu lekkie wylewy z airholi. Postanowiłem zmienić mu setup na inny. Można włożyć tam zwykłego fused claptona. I tak właśnie zrobiłem. W kanały na siatkę włożyłem nóżki grzałki. Wata wciśnięta do oporu. Wycieków brak, a chmura i smak zadowalające. I bawełny mniej idzie. Na razie ze mną zostaje...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: realg, turpiss i 46 gości