Wotofo Profile Unity RTA

Awatar użytkownika
LinuXillo
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: LinuXillo » 03 mar 2020, 18:08

@
Awatar użytkownika
Tomba

Zdarzyło się wejść i tu, ale nie widziałem posta, który dokładniej poruszał kwestie smaku (może nie przejrzałem dokładnie - mój błąd). A jak chodzi o zacytowane wickowanie to chyba nie jest jedyna strona co to dokładnie opisuje. :P Szukałem miejsca gdzie nie będę musiał kopać po 50 stronach na forach, na których nawet nie mam konta, żeby przeczytać coś co mogę znaleźć łatwiej. Teraz rzecz jasna zamierzam zostać na dłużej, ponieważ myślę, że konsultacja z kolegami waperami o dłuższym stażu okaże się bardziej owocna i dokładna - nie tylko w tej kwestii.

@
Awatar użytkownika
eSCe

Zapoznam się dokładniej z tematem w kwestii setupu oddającego smak. Dzięki za odpowiedź. Po prostu na tyle wicków ile robiłem nigdy nie osiągnąłem jakiegoś satysfakcjonującego smaku, więc chciałem poruszyć kwestię smaku samego w sobie dokładnie z mojej perspektywy.

EDIT
Przejrzałem wszystkie posty zawierające słowo smak i ile odpowiedzi tyle opinii. Od za mocnego smaku do smaku płaskiego jak "klata kulturysty" (pojawiły się również opinie, że smak jest bardziej soczysty od Kylina M, czego ja niestety nie mogę powiedzieć). Chciałem właśnie dlatego sklasyfikować te kwestię. Podejrzewam osobiście, że ten parownik jest w stanie świetnie oddać smak, ale wszystko zależy od buildu/liquidu. Byłoby świetnie jakby ktoś z tym mitycznym, świetnym smakiem pomógł mi go osiągnąć. :) Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
eSCe
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 347
Otrzymał podzięk.: 156 razy

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: eSCe » 03 mar 2020, 18:15

@
Awatar użytkownika
LinuXillo

Pamiętaj, że smak staje się dopiero taki jak na być po wywapowaniu 1 czy dwóch baniaków.

Wcześniej pisałeś że czasem łapałeś dry a to oznacza za dużo bawełny albo źle ja ułożyłeś. Zauważ że PU ma dwa otwory zasilania LQ dlatego w nim stosuje się ułożenie na "Rutkowskiego". Bawełna pod siatkę ma wejść ciasno ale nie przesadzaj z ilością żeby nadążało z doprowadzaniem LQ.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
LinuXillo
Użytkownik
Użytkownik

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: LinuXillo » 03 mar 2020, 18:34

@
Awatar użytkownika
eSCe

Łapałem dry hity często i gęsto, ale to na samym początku. Teraz mam zawickowane 2/3 Muji pada od wczoraj i nie czuję większej różnicy dzisiaj (bez dry hitów ciągle). I widziałem te otwory nad kanałami, jak nie wycieka to raczej są pokryte, prawda? Ucinałem na skos jak w manualu instrukcji.
Awatar użytkownika
eSCe
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 347
Otrzymał podzięk.: 156 razy

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: eSCe » 03 mar 2020, 18:57

Wsadź sobie inna bawełnę jak masz. Dla mnie Muji + smak się trochę gryzły ale to moje odczucia. Lepsze efekty mam NA COTTON BACON PRIME.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
LinuXillo
Użytkownik
Użytkownik

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: LinuXillo » 03 mar 2020, 19:10

A zwyky Cotton Bacon v2? Zostało mi go jeszcze po wcześniejszej nauce, ewentualnie mam jeszcze te 6mm od Wotofo.
Awatar użytkownika
nike21
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 15
Otrzymał podzięk.: 16 razy

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: nike21 » 03 mar 2020, 20:07

Kolego, ja miałem przerwę od EIN 6 lat, też kupiłem WPU i na bawełnie od Wotofo ukręciłem pierwszy setup który działa, smakuje, a pocenie jest znikome. Podejrzewam, że drugi setup będzie już idealny na 100%, ten jest na 99%. Weź ułóż bawełnę tak jak radzi @
Awatar użytkownika
Tomba
w tym wątku i będzie gites ;)

Edit: jak Ci się nie chce szukać to na 37 stronie masz fotki jak ułożyć bawełnę...
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1646
Podziękował: 308 razy
Otrzymał podzięk.: 738 razy

Re: Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: DooshPastesh » 03 mar 2020, 20:26

Drugi setup zawsze jest spier... I jeszcze kilka następnych. Szczęście nowego zestawu. :D
Pico 25 + MD
Pulse BF + DJV RDA
RX GEN3 Dual + Blotto
Awatar użytkownika
Tomba
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3051
Podziękował: 1205 razy
Otrzymał podzięk.: 1744 razy

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Tomba » 03 mar 2020, 20:32

DooshPastesh pisze:Drugi setup zawsze jest spier... I jeszcze kilka następnych. Szczęście nowego zestawu. :D

Często tak się dzieje :), ale @
Awatar użytkownika
nike21
dobrze przestudiował ten topic, no i był też u mnie i widział, więc wierzę, że mu wyjdzie kolejny. :ok:
LinuXillo
Użytkownik
Użytkownik

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: LinuXillo » 03 mar 2020, 22:46

Dobra, zrobiłem najlepiej jak umiałem builda na podstawie wcześniej wstawionych fotek. Wydawało mi się, że bawełna od Wotofo 6mm jest trochę za gęsta, ale przewapuję te 2 tanki i dam znać jak poszło z Rutkowskim. :P Przy okazji szybkie pytanie, czy za mało waty bawełny może skutkować zmianą smaku czy tylko przeciekaniem?
Awatar użytkownika
Tomba
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3051
Podziękował: 1205 razy
Otrzymał podzięk.: 1744 razy

Wotofo Profile Unity RTA

Postautor: Tomba » 04 mar 2020, 19:58

Jak masz za mało bawełny pod grzałką, będzie bobrzyć. Jak masz za mało na grzywce będzie ciekło. Jak masz za mało w kanałach może wystąpić nadtransport i grzałka może strzelać i głośno pracować. Dlatego tak ważnym jest dobór odpowiedniej jej ilości. Dlatego jeszcze raz powtórzę, że zwłaszcza dla ludzi rozpoczynających przygodę z tym parownikiem najlepsza jest sznurówka 6 mm. Z nią najłatwiej sobie poradzić. W kanałach nie może być też za mocno upchana, bo wtedy bawełna będzie przesuszona i nie będzie smaczyć.

Wróć do „Atomizery”