CUBIS Atomizer by Joyetech

Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka
Punkty reputacji: 651
Podziękował: 2297 razy
Otrzymał podzięk.: 2082 razy

CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: dorota » 27 gru 2015, 22:55

Nowosc joyetech, mam nadzieje , ze o wiele lepszy od ego one mega ... :shock:
Obrazek

Opis:
http://www.joyetech.com/detail/?pid=75001
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4334
Podziękował: 2643 razy
Otrzymał podzięk.: 8509 razy

Re: CUBIS Atomizer by Joyetech

Postautor: Tommy Black » 28 gru 2015, 08:31

dorota pisze:Nowosc joyetech, mam nadzieje , ze o wiele lepszy od ego one mega ...

Nic nie wiem niestety o ego one mega,Cubis mi się nawet podoba,tyle że ja mam alergię na firmowe grzałki... ;)
Jeśli pojawi się moduł RBA na pewno go kupię, z Evicami wygląda bowiem...no fajnie wygląda. :)
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka

Postautor: dorota » 28 gru 2015, 09:54

po obejrzeniu opisu/zdjec tanku , az sie prosi zeby tam szkockiej nalac! :twisted: tylko malo miejsca na lod! :mrgreen:

Added in 1 minute 16 seconds:
Tommy Black pisze:Jeśli pojawi się moduł RBA na pewno go kupię, z Evicami wygląda bowiem...no fajnie wygląda.

przeciez ego one tez ma rba!
okropnosc...obawiam sie ze tu moze byc podobnie!
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
shrack
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 129
Podziękował: 120 razy
Otrzymał podzięk.: 207 razy

Postautor: shrack » 28 gru 2015, 12:02

Co wy chcecie od ego one to jest mój ulubiony parowniczek zawsze mam zrobiony zapas grzałek w bazach CLR wszystkie pod kontrolę temperatury?
Korzystam z kilku parowników tego typu i moim zdaniem są idealne do dopaszczowego chmurzenia żadnych problemów z wyciekami, proste napełnianie, prosta odbudowa grzałki (żadnych śrubek), mała komora, która moim zdaniem znacznie poprawia smak liquidu.

A swoją drogą także zastanawiam się nad zakupem nowego zestawu od joytecha parownik łącznie z zasilaniem.
Samo zasilanie zapewne większości nas już znane tym razem na pokładzie mamy dwa ogniwa, 18650 które na pewno będzie łatwiej naładować i zbalansować w zewnętrznej ładowarce, którą większość zapewne posiada nie tak jak w przypadku "Wieśka”, który pracuje na trzech ogniwach a do prawidłowego ładowania i balansowania potrzebna jest ładowarka modelarska.

Sam parownik może być strzałem w dziesiątkę lub totalnym nie wypałem, pomijam fakt, że grzałkę zanurzamy w liquidzie, co może skutkować pogorszeniem styku, ale sama konstrukcja grzałki z bardzo małymi otworkami na dostęp liquidu umieszczonymi dość nisko przy pinie plusowym oraz wentylacja z jednej strony nie na przestrzał może okazać się totalny bublem.

Pomijając być może fatalne błędy konstrukcyjne tego rozwiązania i tak jestem zdecydowany na zakup tego parownika w celach eksperymentalnych i ewentualnie lekkiej przeróbce, aby przywrócić mu pełną funkcjonalność.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka

Postautor: dorota » 28 gru 2015, 15:16

shrack pisze: mała komora, która moim zdaniem znacznie poprawia smak liquidu.

jesli chmurzysz z nikotyna to rozumiem ze Ci sie wydaje :mrgreen: ze "oddaje" smak , sprobuj nalac liquid bez niko i delektowac sie tym no...smakiem ;)
zgadzam sie jesli chodzi o nie wyciekanie, i o dobra regulacje przeplywu powietrza, gotowe grzalki jak dla mnie to porazka i dziwie sie ze taka firma jak joyetech zrobila cos takiego. CLR trzeba tylko dobrze dokrecac gorny cap grzalki , u mnie zostal w kominie i chyba tam juz zostanie na wieki wiekow amen. nawet ten tron jest idento jak ego one rozni sie tylko regulacja przeplywu powietrza , ale oczywiscie to moje zdanie i ciesze sie , ze Ci sie podoba
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka

Postautor: dorota » 15 sty 2016, 16:19

no i mam to cudo w swych rekach! prezentuje sie wysmienicie, czarny cubis na cyjanowym boxie wyglada pieknie :mrgreen:
w pudeleczku mamy:
-1 atom Cubis
- zapasowy drip
- 3 grzalki : SS 316-0,5ohm - wieksze otwory na plyn; SS 316-1,0ohm mniejsze; clapton-1,5ohm
o te otwory mi chodzi:
Obrazek

zalozylam clapton, ustawilam na 9,5W............chlipie ! ja zaraz tez bede chlipac! 12 W on chlipie i ja pije :mrgreen: ; 16W chlipie
oczywiscie mam to w lapce od 5min ...
na pewno bedzie dobrze
grunt to optymizm
:facepalm:
ale juz cos hm nie bardzo sie lubimy...

Added in 7 minutes 29 seconds:
dobra zaczyna byc lepiej , pewnie za bardzo byla namoczona grzalka. 16W , powietrze na max, ale czegos wciaz brak...ah smaku! :mrgreen:
test w toku :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
darek.
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 51
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 37 razy

Postautor: darek. » 15 sty 2016, 16:53

@dorota, "przelałaś" grzałkę przy pierwszym zakrapianiu suchej bawełny. Jeśli nadal Ci chlupie to wyjmij zespół grzewczy i przedmuchaj, będzie dobrze. Ja niestety smaku nie znalazłem w tym parowniku chociaż testowałem tylko grzałeczkę 0.5. Jedno jest pewne dopaszczowo lepiej się spisuje ten atomizerek aniżeli bezpośrednio do płuc - chociaż przeciągu mu nie brakuje, porównywalnie do subtanka mini przy maksymalnie otwartych otworach.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka

Postautor: dorota » 15 sty 2016, 17:08

nie wiem czy to nie ma zwiazku z tym przeplywem powietrza... od gory przez grzalke i dolem do gory... :shock:

Added in 10 minutes 47 seconds:
darek. pisze:"przelałaś" grzałkę przy pierwszym zakrapianiu suchej bawełny. Jeśli nadal Ci chlupie to wyjmij zespół grzewczy i przedmuchaj, będzie dobrze.

niestety nie jest lepiej, ale za to jest gorzej :mrgreen: a herbate juz pilam...
darek. pisze:Jedno jest pewne dopaszczowo lepiej się spisuje ten atomizerek aniżeli bezpośrednio do płuc

zgadzam sie
darek. pisze: chociaż przeciągu mu nie brakuje, porównywalnie do subtanka mini przy maksymalnie otwartych otworach.

moim zdaniem nie, ale to oczywiscie moje odczucia.
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
darek.
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 51
Podziękował: 14 razy
Otrzymał podzięk.: 37 razy

Postautor: darek. » 15 sty 2016, 17:08

Niekoniecznie, jest taki fajny RDA, nazywa się Wotofo Sapor, bieg powietrza ma także tylko od góry bezpośrednio na grzałki, tam ze smakiem problemów nie ma jest wręcz bardzo dobrze. Niektórzy smak chwalą w Cubisie (pytanie jaki parownik przyjmujemy jako punkt odniesienia), mam takie podejrzenie że jest loteria z grzałkami, może wyszło kilka serii...nie wiem.
Awatar użytkownika
dorota
Waperka
Waperka

Postautor: dorota » 15 sty 2016, 17:44

ale mialam na mysli to chlipanie i powietrze . teraz co prawda mam problemy ze stykiem . Nie wiem czy znasz Isuba Apex marki innokin? to jest super perownik oczywiscie doplucny. Apex jest ulepszona wersja isuba G, i on tez ma przeplyw powietrz od gory ale schodzi bokiem i przechodzi na grzalke od spodu...
nie wiem tak sobie rozmyslam... :mrgreen:

Added in 31 minutes 56 seconds:
darek. pisze: jest taki fajny RDA, nazywa się Wotofo Sapor, bieg powietrza ma także tylko od góry bezpośrednio na grzałki,

to troche co innego. zobacz w cubisie jak to powietrze schodzi...
no nie wiem . skoro mowisz ze na grzalce ss0,5 jest dobrze to moze jutro sprobuje.
Dzisiaj juz wystarczajaco "wypilam" *mrgreen*
dzieki
ObrazekObrazekObrazek
Przeniesione z Atomizery do Atomizery on 14 maja 2016, 18:06 przez tinOFbeer

Wróć do „Atomizery”