Oumier Bulk RTA

Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2127 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Metall » śr gru 30, 2020 10:17 pm

Krótko i na temat. To jest RTA warte uwagi. Jeżeli ktoś lubi duży cug i możliwość zamontowania sporych (sporych, aczkolwiek nie monstrualnych) grzałek to Oumier Bulk jest wprost stworzony dla niego. Ponadto cena na Ali aż krzyczy, żeby kupić i spróbować.
Ja kupiłem, żeby tylko spróbować... i zostawię go w swojej kolekcji. Wprawdzie nie deklasuje Kylina V2, ale... no właśnie ale. Smakowo jest naprawdę niewiele za nim. To oczywiście tylko moja subiektywna opinia, ale jednak. To małe ustępstwo w kategorii smaku w stosunku do Kylina V2 wynagrodzone jest brakiem wylewów i poceniem się znanym z Kv2. Moim zdaniem choć w tym atomizerze nie ma nic oryginalnego, jak stwierdzili moi przedmówcy, to jest to naprawdę kawał porządnego, przemyślanego i solidnego parownika.
Konfig prosty jak konstrukcja gwoździa, przeciąg od zbyt małego po halny na hali, smak bardzo dobry. Moim zdaniem (jak zawsze skromnym i amatorskim) jest to jeden z lepszym RTA na stricte dwie grzałki z jakimi miałem przyjemność obcować.
Jeżeli ktoś ma możliwość i zasoby to naprawdę polecam spróbować. Kochałem Kv2, ale to była (zbyt) trudna miłość. Bulk pozwolił mi wypełnić pustkę w sercu i ukoić nieposkromione pragnienia po zbyciu Kv2.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2127 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Metall » śr sie 19, 2020 7:36 pm

Grabski pisze:Jak Horus ci zbrzydł to go od ciebie wezmę . :blush:

Wybacz, ale nie licz na to. Raczej chwilowo mam fascynację ogromnymi przeciągami i kobylastymi RTA, ale to nie znaczy, że Horus mi zbrzydł. To moje pierwsze RTA. Mam do niego ogromny sentyment i pod prawie wszystkimi względami to dla mnie parownik idealny. :P

ErNOL pisze:@Metall
Nie zjechali parownika, a raczej zamysł konstrukcyjny... Napisz im, że pokonał wszystkie inne parowniki i szczęki im poodpadają... :D
A swoją drogą... Dziś idę do VS. Widziałem, że mają go na wyprzedaży... :D Może sam wezmę... ;)

M.in. dlatego też się skusiłem, za niecałe 80 zł żal nie wziąć. Zwłaszcza, że teraz jestem na etapie, o którym napisałem wyżej, i liczę na to, że ten parownik wpisze się w moje oczekiwania.
Jak zjechali konstrukcję to tak jakby cały parownik zjechali. ;)
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Oumier Bulk RTA

Postautor: ErNOL » śr sie 19, 2020 6:46 am

@
Awatar użytkownika
Metall

Nie zjechali parownika, a raczej zamysł konstrukcyjny... Napisz im, że pokonał wszystkie inne parowniki i szczęki im poodpadają... :D
A swoją drogą... Dziś idę do VS. Widziałem, że mają go na wyprzedaży... :D Może sam wezmę... ;)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Grabski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: pn sie 05, 2019 4:03 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Grabski » śr sie 19, 2020 6:35 am

Metall pisze:
A ja go właśnie kupiłem.

Podzielisz się wrażeniami ?
Metall pisze: Nawet Horus zaczyna mi się wydawać jakiś taki ciasny.

Jak Horus ci zbrzydł to go od ciebie wezmę . :blush:
Chmurze na -> Topside Dual SE + Dead Rabbit V2 RDA / Recurve Single

Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2127 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Metall » wt sie 18, 2020 8:33 pm

Zjechaliście ten parownik równo. :lol:
A ja go właśnie kupiłem. Jest wielki, kobylasty i pewnie przeciąg będzie jak w stodole. A tego właśnie chcę. Korzystam teraz z Diesla i o ile jego monumentalność do mnie przemawia to jednak spodziewałem się po nim większego luzu w ciągu, jak na takie gabaryty. A tu jest tak w sam raz, ale troszkę może i nawet brakuje. Mam nadzieję, że w Bulku będzie wiało jak na Giewoncie. Nie wiem, jakoś ostatnio mam straszny niedobór ciągu w moich parownikach. Nawet Horus zaczyna mi się wydawać jakiś taki ciasny.
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Ramses » śr kwie 10, 2019 6:51 am

Tommy Black pisze:No ale to też nic nowego...takich grzałek widzieliśmy juz setki.

A to w takim razie, te grzałki nowością są tylko dla mnie. :smile:
Tommy Black pisze:... atomizer musi mieć RBA tylko kto takie grzałki sobie sam zrobi?

I tu jest sedno sprawy. Trzeba je kupić (najlepiej od producenta atomizera).
Tommy Black pisze:Temat jest świetny i warto pogadać ale chyba cholera, nie tu... :-P

Zgadza się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Tommy Black » śr kwie 10, 2019 6:27 am

Ramses pisze: (także RBA - przykładem ostatnio wzmiankowany KESTREL Wismeca).

No ale to też nic nowego...takich grzałek widzieliśmy juz setki.
Obrazek
Z jednym zastrzeżeniem...jasne że atomizer musi mieć RBA tylko kto takie grzałki sobie sam zrobi? Z pomocą drukarki 3D? :-P
Temat jest świetny i warto pogadać ale chyba cholera, nie tu... :-P

Ramses pisze:Tommy zaskakujesz mnie. Z niecierpliwością oczekuję efektów Twojej pracy.

Ja też... :lol:
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Ramses » śr kwie 10, 2019 6:20 am

@
Awatar użytkownika
Azgar
, nie zerżnięta, tylko powielona przez tego samego doradcę. :mrgreen:
W projekcie BTFC RDA by Augvape, swoje łapki także maczał VapnFagan.

Ogólnie zgadzam się z Wami, choć z drugiej strony, powoli zmiany w sprzęcie jednak następują. Przykładem mogą być wymienne grzałki, do niedawna wykonywane tylko z drutu, teraz prawie że już powszechnie typu mesh lub strip. Być może jest to tylko sezonowa moda, być może kierunek, w którym pójdą rozwiązania konstrukcji parowników (także RBA - przykładem ostatnio wzmiankowany KESTREL Wismeca).
Edit
Tommy Black pisze:a też pracuję na pewnym projektem.Dziś dripy 810 to w zasadzie wstyd...niestety nic więcej nie mogę na razie powiedzieć... *czajniczek*

Tommy zaskakujesz mnie. :wow: Z niecierpliwością oczekuję efektów Twojej pracy. :bender:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10897 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Tommy Black » śr kwie 10, 2019 6:09 am

Haze pisze:
Ramses pisze:... ja miałem na myśli Twój projekt parownika. :bender:

Tak też zrozumiałem :smile: I chodziło mi o to, że nie mam pomysłu, który byłby w stanie przebić już istniejące rzeczy ... I w sumie mało kto ma - powiedzmy sobie szczerze, że te patenty jutuberów specjalnie doopy nie urywają...


No to skoro nie @
Awatar użytkownika
Haze
, na razie, oczywiście, to musimy poczekać na projekt Daniela DJLsb Vapes.Projekt jest nieco opóźniony ze względu na pobyt Daniela w szpitalu...ale, :) niestety nic więcej nie mogę na razie powiedzieć... *czajniczek*

PS
Ja też pracuję na pewnym projektem.Dziś dripy 810 to w zasadzie wstyd...niestety nic więcej nie mogę na razie powiedzieć... *czajniczek*
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Oumier Bulk RTA

Postautor: Azgar » śr kwie 10, 2019 4:54 am

Wygląda na to że baza to kopia bazy z BTFC RDA od Augvape. :mrgreen:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Tricksos i 32 gości