Vandy Vape Kylin M RTA

wertjacek
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: wertjacek » czw paź 24, 2019 10:39 am

breyger pisze:W kanały dałem tyle że nawet się boję o wycieki.


Dlatego napisałem żebyś zalal i poczekał.Ja "na oko" patrzę czy kanał jest wypełniony (wypełniony a nie zapchany,tak że bawełna szuka ujścia i kładzie się na bazę jak w twoim przypadku),jeśli tak to skręcam i po sprawie.
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: breyger » czw paź 24, 2019 10:29 am

Tak łapie bobry i za mała chmura. Jakby transport nie wyrabiał.
Zrobiłem tak jak mówicie..
Dałem o wiele mniej watyw kanały, tak około połowę i ułożyłem tak że praktycznie położyłem na kanałach. Resztę przyciąłem I rozczochrałem. W kanały dałem tyle że nawet się boję o wycieki.
Zobaczymy co będzie.
Parowniki: SmokTfv8cloudbeast, VandyVapeKylinM, WOTOFORecurve, JoyetechProCoreAries
Zasiłki: SmokXcube180W, TeslaPunk220W, VoopooX217, AegisMax100W
Było: Stingray Nemesis Fogger4.1, KayfunLite MutationXV2, DarkHorse, Sigelei100 EleafiStick50 SMPLK, Zephyrus
waverski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: śr sie 14, 2019 11:49 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: waverski » czw paź 24, 2019 10:23 am

@
Awatar użytkownika
breyger

tak jak pisze kolega @wertjacek, wywal z kanałów nawet połowę tego co tam napchałeś, Ponieważ w tym parowniku wata niczego nie uszczelnia, to w kanałach nie musi dotykać do dna i nie musi też wypełniać całej tej przestrzeni. Jest tam tylko do ssania liquidu.
@
Awatar użytkownika
JohnDoe

ja to robię tak: siatka z rolki ss316 (wychodzi najczęściej 0,18 ohm), nierozczesana wata 6mm (Xfiber, albo VandyVape for Mesh), TC 30W - 210'C; smaku jest w opór i nawet na słodkich liquidach nie bobrzy nic przez tydzień.
wertjacek
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: wertjacek » czw paź 24, 2019 10:14 am

Masz za dużo bawełny w kanałach. Z tej ilości wydziel ze 65% a resztę odetnij czy jak kto woli wyczesz,obsadź, zalej,poczekaj z minutę by się dobrze nasączyło i skręcaj. Pod samą siatką jest wg mnie w porządku.

Edit.
Na przyszłość, zadaj konkretne pytanie, teraz tylko domyślam się, że łapiesz bobry i tu szukasz pomocy.
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: breyger » czw paź 24, 2019 9:45 am

Może ktoś będzie miał chęć zerknąć i pomóc bo ja już się prawie załamuje.
Parowniki: SmokTfv8cloudbeast, VandyVapeKylinM, WOTOFORecurve, JoyetechProCoreAries
Zasiłki: SmokXcube180W, TeslaPunk220W, VoopooX217, AegisMax100W
Było: Stingray Nemesis Fogger4.1, KayfunLite MutationXV2, DarkHorse, Sigelei100 EleafiStick50 SMPLK, Zephyrus
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: DooshPastesh » śr paź 23, 2019 8:56 pm

Muji doskonale się nadaje do Kylina. Często stosuję. Robię Scottish roll czyli odrywam zewnętrzne płatki, rozszerzam bawełnę maksymalnie by była jak najbardziej przezroczysta i taki twór zwijam w dość luźny rulon.
Na moim filmiku widać znikomą ilość bawełny w LH, jest tam niemal pusto, pokazuję to wkładając tam pensetę. Muji nie jest tak łatwa w wyczesaniu, bo wyciąga włókna spod grzałki. Dlatego ja wyczesuję ją jakby ze środka rulonu a nie od góry i dołu, poza tym spokojnie do LH można włożyć więcej bawełny, najważniejsze by było dość luźno i nie za nisko. Na tyle nisko by liquid mógł dostać się swobodnie do LH I Bawełny. Muji (czy inny nośnik) musi być tak krótko przycięta by nie dosięgała dna LH.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: breyger » śr paź 23, 2019 8:11 pm

Fotki zrobię na dniach bo muszę watę kupić.
Tak. Ten filmik widziałem już 5 razy. Staram się robić podobnie, acz kolwiek ciężko Muji tak wyczesać żeby nie powyrywać jej jednocześnie spod siatki.
Parowniki: SmokTfv8cloudbeast, VandyVapeKylinM, WOTOFORecurve, JoyetechProCoreAries
Zasiłki: SmokXcube180W, TeslaPunk220W, VoopooX217, AegisMax100W
Było: Stingray Nemesis Fogger4.1, KayfunLite MutationXV2, DarkHorse, Sigelei100 EleafiStick50 SMPLK, Zephyrus
JohnDoe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: wt wrz 24, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: JohnDoe » śr paź 23, 2019 8:09 pm

Pafcio82 pisze:Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z siatkami ze szpulki? Czy nie wygina się zbytnio przy próbie wsunięcia bawełny, lub na zasadzie zakładania siatki na bawełnę?


@
Awatar użytkownika
Pafcio82
Sprawdź sobie ten post, widać tam wszystkie kroki, które opisał kolega @
Awatar użytkownika
DooshPastesh
: viewtopic.php?f=82&t=5728&start=110#p68289

@
Awatar użytkownika
breyger
ty też zerknij na ten filmik, spoko do nauki skręcania setupu :D

Ja mam z kolei pytanie jaką bawełnę używacie z Kylin M? Używam Wotofo Cotton o średnicy 6MM, ale mam wrażenie że 6MM to za dużo :shock: Muszę ją bardzo mocno wyczesać, żeby był odpowiedni przepływ w kanałach. Ogólnie to setup wytrzymuje mi maksymalnie 4 dni, potem bawełna przepala się na styku z siatką (0.15 ohm, 0.18 ohm lub 0.2 ohm) i momentami czuć bobra. Jakieś porady? Wspomnę tylko, że przerobiłem różne filmy instruktażowe, zawsze podobny efekt, albo nawet gorzej.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Metall » śr paź 23, 2019 8:06 pm

@
Awatar użytkownika
breyger
, jak masz wątpliwości czy zrobiłeś dobry setup to po prostu wrzuć jego fotki. Najprostsza droga do poprawy. Zawsze trafi się ktoś, kto opanował do perfekcji setup w danym parowniku. Jak zobaczy fotki to będzie mu dużo łatwiej skorygować Twoje błędy.
Awatar użytkownika
breyger
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 7:21 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 35 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: breyger » śr paź 23, 2019 8:04 pm

No to tak jak myślałem, słaby transport i dlatego mała chmura. Kurde już mi się wata kończy.
Parowniki: SmokTfv8cloudbeast, VandyVapeKylinM, WOTOFORecurve, JoyetechProCoreAries
Zasiłki: SmokXcube180W, TeslaPunk220W, VoopooX217, AegisMax100W
Było: Stingray Nemesis Fogger4.1, KayfunLite MutationXV2, DarkHorse, Sigelei100 EleafiStick50 SMPLK, Zephyrus

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości