Vandy Vape Kylin M RTA

Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: DooshPastesh » czw lip 18, 2019 8:11 pm

@
Awatar użytkownika
wschodni9
Nie chciałbym cię namawiać, ale są pewne strony w Polsce które wyślą tobie całkiem fajne parowniki za odpowiednią cenę. *czajniczek* Poza tym Kraj Kwitnącego Ryżu wysyła teraz do ojczyzny Mickiewicza nie roszcząc sobie ekwiwalentów za transport, oraz gwarantując zwrot za nie dostarczoną korespondencję.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: wschodni9 » czw lip 18, 2019 7:18 pm

Pięknie dziękuję :) Niestety do mojego miasta nie dotarły takie cuda jak Kylin M, czy Wotofo Profile Unity, więc tak jak napisałeś będę szukał wśród ołówków, długopisów ew. wierteł.

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » czw lip 18, 2019 5:37 pm

Proszę uprzejmie - 7mm - tyle samo co wałek od Wotofo Profile Unity.

Edit: @
Awatar użytkownika
wschodni9
- pojedź do sklepu i niech Ci jakieś wiertło dobiorą o takiej średnicy.

Zobacz - ołówek :lol:
Obrazek
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: wschodni9 » czw lip 18, 2019 5:07 pm

Czy ktoś mógłby mi zmierzyć średnicę wałka do siatki? Mój gdzieś zaginął, chyba że macie jakieś przedmioty w zastępstwie które wykorzystujecie?

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
reefu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: ndz cze 23, 2019 5:52 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 3 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: reefu » śr lip 10, 2019 12:27 pm

Walczyłem z optymalnym ułożeniem bawełny w tym Kylinie przez tydzień i wreszcie się udało.. Bawełnę od Wotofo docinam na szerokość parownika po czym wyczesuję dosyć sporo z góry i z dołu. Następnie to co zostało dzielę tak jakby na pół, i górną część podcinam pod kątem 45 stopni. Dół w kanały, do siatki przylega pięknie wszędzie. U mnie to działa, nie cieknie, smak ok, nie strzela,nie pryska, nie "bobrzy". Pozdrawiam!
Jak mawiał mój pradziad - "mimo bardzo szczerych chęci, z gówna bata nie ukręci"
60N20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:28 am
Lokalizacja: Jaw
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: 60N20 » śr lip 10, 2019 9:08 am

Kristof90 pisze:Cześć,

Od 3-4 tygodni mam Kylina M. W sumie na plus (w porównaniu z Pharaohem i DJV), smakowo, bezwyciekowo, wizualnie itd. Pod większością komentarzy bym się podpisał więc nie będę powtarzał Jedyne moje spostrzeżenie z dzisiaj to Liquidy o większej zawartości VG - mój ulubiony Momo wg producenta ma 80VG/20PG czyli bardzo gęsty (zawsze mylę co jest co :D) no i jest problem z transportem ponieważ za ciasno jest w grzałce waty używając 6mm od Wotofo. Zaś dając mniej waty ciętej ala Angorabit czy Kendo to bober za boberem leci - więc no ogólnie Wotofo są świetne ale lepiej używać rzadszych liquidów :)


Dla ròwnomiernego nawilżenia siatki ilość nośnika pod nią musi się zgadzać, jak już kombinować to z ułożeniem końcówek, np. ograniczyć się do zakrycia, a nie zapychania kanałów itp..

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
mario_79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 18, 2019 9:04 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 53 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: mario_79 » śr lip 10, 2019 7:41 am

Tomba pisze:@mario_79 kupiłeś klona, czy oryginał?

Oczywiście oryginał z FT
Kristof90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: czw cze 13, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Kristof90 » wt lip 09, 2019 9:29 pm

Cześć,

Od 3-4 tygodni mam Kylina M. W sumie na plus (w porównaniu z Pharaohem i DJV), smakowo, bezwyciekowo, wizualnie itd. Pod większością komentarzy bym się podpisał więc nie będę powtarzał :P Jedyne moje spostrzeżenie z dzisiaj to Liquidy o większej zawartości VG - mój ulubiony Momo wg producenta ma 80VG/20PG czyli bardzo gęsty (zawsze mylę co jest co :D) no i jest problem z transportem ponieważ za ciasno jest w grzałce waty używając 6mm od Wotofo. Zaś dając mniej waty ciętej ala Angorabit czy Kendo to bober za boberem leci - więc no :P ogólnie Wotofo są świetne ale lepiej używać rzadszych liquidów :)
Mati
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: wt gru 12, 2017 6:57 am
Lokalizacja:
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 48 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Mati » ndz lip 07, 2019 12:34 pm

Również już mam ten parownik i jest ok. Smaczy bardzo fajnie, zero wycieków, ale nie wiem czemu spodziewałem się czegoś więcej, chyba odkrycia Ameryki na nowo, tak trochę z tym meshem, bo do tej pory leciałem na grzałkach zwykłych, ale jest dobrze. Co do klonów, cóż, trochę tych klonów też miałem z ostatnich parowników, i powiem że oryginały do dziś są ok, a klony po intensywnym używaniu tylko zostały na części zamienne, ostatni dobry to chyba był Kajtka ze 2 lata temu...Lepiej poczekać na opinie tych klonów, a i tak nie jest powiedziane, że z tej dostawy dostaniesz co są opinie, następna może być już zupełnie inna i spierniczona.
Awatar użytkownika
EmPe82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 176
Rejestracja: sob kwie 21, 2018 5:29 pm
Lokalizacja: Pabianice
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 443 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: EmPe82 » ndz lip 07, 2019 7:23 am

:bry:
Kylina M RTA posiadam od tygodnia i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem Profile Unity i nie żałuję, że zmieniłem na Kylina. Smak super, zero problemów z montażem, zero pocenia, zero wycieków, wygląd ciekawy. Bardzo ładnie komponuje się z moim SX Mini SL Class. Polecam wszystkim. Kolejny dobry parowniczek w małej kolekcji :jupi:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 39 gości