Vandy Vape Kylin M RTA

Awatar użytkownika
tomgrim2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: sob lis 05, 2016 7:39 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 58 razy
Otrzymał podzięk.: 48 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: tomgrim2 » sob lip 06, 2019 6:19 am

Jeśli chodzi o klony, to radzę Wam na chwilę obecną powstrzymać się od zakupów dopóki nie pojawią się poprawione wersje.
Problem tkwi w złym dopasowaniu podstawy do bazy. O ile w wersji srebrnej przejawia się to pływającą rezystencją w wyniku czego atomizer bardzo się grzeje (efekt gorącego przycisku w mechaniku).
O tyle w wersji czarnej "żółte rączki" posunęły się do absurdu nakładając izolującą warstwę farby na podstawę przez co prąd w ogóle nie dopływa do grzałki :) .
Obrazek

Oczywiście nie ma pewności że na fasttechu są te same klony, które kupiłem jakiś czas temu z innego źródła, nie mniej radzę uważać.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » pt lip 05, 2019 9:34 pm

@
Awatar użytkownika
mario_79
kupiłeś klona, czy oryginał?
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
mario_79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: sob maja 18, 2019 9:04 am
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 40 razy
Otrzymał podzięk.: 53 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: mario_79 » pt lip 05, 2019 8:52 pm

No oki, będzie to mój pierwszy atomizer w którym nie wkręca się gotowych grzałek. Widząc po opisach powinno być dobrze.
Zamówione. Będę miał bezpośrednie porównanie z Cerberusem, tak więc jak dojdzie i powapuję, to się wypowiem na temat różnic.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » pt lip 05, 2019 6:22 am

_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: DooshPastesh » czw cze 27, 2019 4:20 pm

Ja dziś zrobiłem testowy setup z Muji i muszę przyznać, że daje radę. Zastosowałem zwinięty Scottish Roll z całego płatka i pasuje idealnie. Tylko odciąłem brzegi które nie dały się rozciągnąć.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: wschodni9 » czw cze 27, 2019 2:22 pm

Bawełna to wiem, tylko się zastanawiałem czy ktoś z Was może robił próby i z jednym i z drugim.

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » czw cze 27, 2019 1:47 pm

Używam siatki i bawełny Wotofo i nie mam uwag. Ponoć siatka OFRF jest lepsza, ale to ponoć.
Obojętnie jaką bawełnę wybierzesz, to kup już gotową. Koniecznie 6mm i zakończoną tak jak sznurówka. To bardzo ułatwia montaż.
6mm bawełny rolować w palach, to ja podziękuję.
Coś takiego: https://e-dym.pl/wata/4437-wotofo-aglet ... n-6mm.html
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: wschodni9 » czw cze 27, 2019 12:34 pm

Ja również zakupiłem i czekam na dostawę. Teraz pytanie do was, czy ktoś może kombinował coś z bawełna i siatką? Które ew. są najlepsze, żeby wyciągnąć jak najwięcej z możliwości tego parownika?

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
60N20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt kwie 14, 2017 8:28 am
Lokalizacja: Jaw
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: 60N20 » czw cze 27, 2019 8:50 am

Szału nie ma, dupy nie urywa, w stosunku do Kylina 2 (gdzie co się nie założy to już jest przyjemnie). Ogólnie typowy topairflow próbujący wybić się ponad przeciętność. Gabaryt na plus, chociaż trochę brakuje pojemności. Z typowych minusów to jak już wspomniano słaba kultura pracy (dość hałaśliwy typ), jednak duży plus za utrzymanie poziomu fonii pomimo redukcji do 1/3 przeciągu(o żadnym gwizdaniu czy innych dodatkowych dźwiękach nie ma mowy). Jedynym jak i największym grzechem jest gwintowany topcap - aby uzupełnić lq trzeba odkręcić dekiel nawet nie o 1(jak w większości), tylko o 2 PEŁNE obroty!!! 720 STOPNI!!! Nawet gdyby poprzestać na 360stopnich.... to w stosunku do Zeus'ów, Themis'ów itp to byłoby 3 razy więcej!!! Byłoby... ale nie jest!!! Bo JEST 6 RAZY WIECEJ !!! .
Osobiście dla mnie to typowy bezproblemowy/bezobsługowy wół roboczy z zbędną funkcją zadymiania - w przypadku kilku zaciągnieć pod rząd.

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: DooshPastesh » śr cze 26, 2019 10:39 pm

Nie znam się to się wypowiem. Dostał się M i w moje łapki. Jako fan wszystkich kylinów muszę powiedzieć, że trochę się rozczarowałem. Chyba za duże nadzieje pokładałem w tym meshu (to moje drugie starcie, po Cerberusie). Nie będę się specjalnie rozpisywał co do łatwości setupu czy wyglądu bo moi przedmówcy wszystko już powiedzieli. Jedynie wspomnę że rzeczywiście smak oddaje genialnie, zupełnie jak mój Kylin II. Jestem w stanie z Dwójki wyciągnąć to samo co na M-ce, tyle że trzeba się napracować. Na meszu to 3 minuty pracy. Blaszka, bawełenka, liquidzik i gotowe. Może gdy dłużej z nim popracuję to wyciągnę więcej.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości