Vandy Vape Kylin M RTA

Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » pn lip 29, 2019 4:26 pm

Ja się nie zachwycam oddawaniem smaku, bo i tak moje kubki nie są nadmiernie wrażliwe.
Uważam, że smak jest na mocno akceptowalnym poziomie i dla wielu ludzi będzie do przejęcia.
Oczywiście, że są smakosze i u nich żadnego zachwytu ten parownik nie wzbudzi.
Co do szkiełka, to mi też osobiście nie przeszkadza.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tommy Black » pn lip 29, 2019 1:02 pm

bart0sz pisze: nie mogę pojąć jak się można zachwycać takim miernym parownikiem i wprowadzac ludzi w blad. Nie wiem, czego uzywaliscie do tej pory, ale pisanie, ze ten parownik fajnie oddaje smak to jakies nieporozumienie. Kylin v2 na setupie z ss316l pod tc gniecie go pod kazdym wzgledem, jedyny argument przemawiajacy na korzysc mesha to to, ze nie wylewa.


Zacznę od tego, że nie bardzo rozumiem ten końcowy argument jakoby mesh nie wylewał, co eo ipso sugeruje że wszelkie inne wylewają?
Co do samych zachwytów nad Kylinem M to się zgodzę; są przesadne cokolwiek ale przecież uprawnione. Jeśli ktoś się zachwyca oddawaniem smaku przez Kylina M, to znaczy tylko że mało tego smaku doświadczył. Dla mnie to jest poziom smaku oddawany przez POD Nord.
W tym Kylinie wyjątkowo irytuje szkiełko. Już nawet gimbusy nie chcą takich szkiełek.Kształt który rujnuje całkowicie niezły design atomizera. Piszę o tym "powiększającym" szkiełku.
wschodni9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob mar 30, 2019 7:58 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: wschodni9 » ndz lip 28, 2019 5:44 pm

Czy ktoś mi powie jaki zestaw śrubek zapasowych do Kylina M pasują? Dobrze by było gdyby były do dostania w Polsce i najlepiej na imbus.

Dzięki i pozdrawiam

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: lukiboss » ndz lip 28, 2019 2:26 pm

DooshPastesh pisze:Odczucia smakowe są kwestią subiektywną. Używamy zwrotów "dla mnie", "mi", "w moim odczuciu". Każdy odbiera to inaczej i nie narzucamy swojej woli w tej kwestii innym. To tylko opinia. Dobrą manierą jest również przywitanie się ze wszystkimi Salonowiczami. Mamy tu taką tradycję i poświęcony temu wątek.


No i taka prawda. Dla przykładu ja, miałem do czynienia z braidami i innymi fikuśnymi grzałkami na pewniakach smakowych typu Juggerknot, a spróbowałem Profile Unity i przy nim zostałem. MOIM zdaniem smak jest przynajmniej na tym samym poziomie, a obsługa parownika jest o wiele prostsza + bawełna wytrzymuje kilka razy dłużej. A z drugiej strony, wiem że są osoby co napiszą że smak na Profile Unity ssie pałeczkę i w ogóle się nie znam, itp.
Dodatkowo są parowniki bardziej lub mniej wymagające, np. Kylin Mini i gwiżdże i cieknie, a smak ma spoko, ale trzeba się namęczyć żeby jakoś to działało.
SX Mini G Class + Kylin M PRO
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: DooshPastesh » ndz lip 28, 2019 1:40 pm

Odczucia smakowe są kwestią subiektywną. Używamy zwrotów "dla mnie", "mi", "w moim odczuciu". Każdy odbiera to inaczej i nie narzucamy swojej woli w tej kwestii innym. To tylko opinia. Dobrą manierą jest również przywitanie się ze wszystkimi Salonowiczami. Mamy tu taką tradycję i poświęcony temu wątek.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
bart0sz
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 28, 2019 12:31 pm
Lokalizacja: xyz
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: bart0sz » ndz lip 28, 2019 12:35 pm

Założyłem konto, bo nie mogę pojąć jak się można zachwycać takim miernym parownikiem i wprowadzać ludzi w błąd. Nie wiem, czego używaliscie do tej pory, ale pisanie, że ten parownik fajnie oddaje smak to jakieś nieporozumienie. Kylin v2 na setupie z SS316L pod TC gniecie go pod każdym względem, jedyny argument przemawiający na korzyść mesha to to, że nie wylewa.
W sklepie sprzedawca mnie przestrzegał, że to chyba najgorszy meshowy parownik jaki testował, własnie pod względem oddawania smaku, ale ja skuszony internetowymi recenzjami głupi go nie posłuchałem i mimo wszystko kupiłem. Syf totalny, poza brakiem wylewow ciężko mi znaleźć jakiś inny pozytyw. Totalne nieporozumienie.
Pozdrawiam

 ! Wiadomość od: DooshPastesh
Zwracam uwagę na zachowanie poprawnej pisowni. Następny taki post idzie do śmieci.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Tomba » śr lip 24, 2019 3:48 pm

Lazarus pisze:3.Pytanie trzecie: Czy mogę wymienić samą bawełnę i delikatnie przepalić mesha tak jak drut czy stracę w ten sposób właściwości siatki i smak?

Z cyklu "musztarda po obiedzie", ale chciałbym delikatnie zaapelować do nowych userów.
Jest na tym forum wiele osób, które chętnie dzielą się wiedzą i chętnie pomagają, ale też postarajcie się to docenić.
Nie ma tu topiców po kilkadziesiąt, czy kilkaset stron, by nie przejrzeć takowego w kilka minut.
Kolega miał na poprzedniej stronie fotki z przepalania grzałki i wymiany bawełny.
Przecież nie robiłem tych fotek dla siebie. Wystarczyło szybko przejrzeć topic.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
kompiler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 10:01 am
Lokalizacja: Tychy
Podziękował: 234 razy
Otrzymał podzięk.: 642 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: kompiler » wt lip 23, 2019 5:32 pm

Ja nie doszedłem z tym M do ładu. Próbowałem, ale zawsze coś było moim zdaniem nie tak, nie wiem co robiłem źle albo czego oczekiwałem. Poszedłem dziś do sklepu i kupiłem Profile, pierwsze uzbrojenie i nawet bez specjalnego starania, bez odprawiania jakiejś białej czy czarnej magii, od razu wszystko ruszyło jak trzeba. Teraz tak myślę, czy moim problemem nie jest umiejscowienie wlotów powietrza i siła jego zaciągania przeze mnie bo bazy są praktycznie takie same.Obrazek

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Lazarus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: wt cze 11, 2019 7:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: Lazarus » pn lip 22, 2019 9:00 pm

Okej, waty napchałem jeden pasek Cotton Bacon plus trochę więcej (bo taką dodatkową owijke zrobiłem na środku żeby przy meshu było faktycznie ciasno) trochę się obawiam że transport nie wyrobi aczkolwiek zredukowałem konkretnie w kanalikach i jak na razie jest dobrze. Zapisuję datę wymiany waty, będę sprawdzał ile pociągnie. Tak się zastanawiam bo spojrzałem na ilość nośnika (tych dwóch pasków z zestawu) i jest go nawet mało jak na moje oko. Następnym razem jeszcze spróbuje dać normalnie jak zwykle z tym że postaram się żeby była puszysta i upchnę ją bardziej śrubokrętem pod siatką. Dzięki wszystkim za odpowiedź i polecenie aromatu przez kacpra, na pewno spróbuję!
Aegis Legend + Kylin M
Vandy Vape Swell + Kylin M
DOVPO Blotto RTA
Awatar użytkownika
lukiboss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 11:08 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 43 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Kylin M RTA

Postautor: lukiboss » pn lip 22, 2019 7:21 pm

Waty trzeba pchać dużo, delikatny luz przy meshu będzie powodował przypalanie/barwienie waty. Większość osób właśnie z doświadczenia z normalnymi grzałkami, ładuje waty za mało i rodzą się potem problemy.
SX Mini G Class + Kylin M PRO

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości