Damn Vape Doom RTA

Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom RTA

Postautor: Vukotich » ndz sie 25, 2019 10:21 am

Bo w przekroju wymaga mniej wiecej tyle samo. Za to na długość "wąsa" o połowę mniej :)
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
jeffrey
Patronauta
Patronauta
Posty: 303
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:20 am
Lokalizacja: Stalowa Wola
Podziękował: 410 razy
Otrzymał podzięk.: 233 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: jeffrey » ndz sie 25, 2019 7:01 am

Vukotich pisze:
NA PLUS
- wymaga mniej waty, dużo mniej niz Unity

Troszkę mnie tutaj zaskoczyłeś, bo ja jak dam trochę mniej waty jak np. w Wotofo to po paru chmurkach czuje okropną spaleniznę, dlatego pakuję do niego większą część paska bekona. Widziałem też filmy na YT co niektórzy wkładają bawełnę do Dooma dość luźno i im to śmiga.
Obrazek
KaciPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 12, 2019 12:30 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom RTA

Postautor: KaciPL » sob sie 24, 2019 8:06 pm

Witam, mam zamiar kupić niedługo ten atomizer, obecnie mam Kylin M i zastanawiam się nad zmianą ze względu na airflow. Dlatego mam pytanie, będzie pasować mesh OFRF do tego atomizera? A jak tak, to lepiej wybrać A1 0.13ohm czy SS316L 0.15ohm? A jeżeli nie to jaki inny do niego polecacie? Pozdro :D
Awatar użytkownika
Vukotich
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 124
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:23 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 129 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Vukotich » sob sie 17, 2019 8:14 pm

Bardzo fajny sprzęt. Używam od ok. 2 miesięcy. Mam też Profile Unity. Imho trochę inaczej smakuje ten sam LQ na obu parownikach, ale to są minimalne różnice.
Poza tym:

NA PLUS
- wymaga mniej waty, dużo mniej niz Unity
- prostszy setup
- nic nie cieknie
- znacznie przyjemniejsze napełnianie (większe otwory do nalewania LQ). W Unity te wąskie szczelinki do napełniania doprowadzają mnie do szewskiej pasji.

NA MINUS
- dociski grzały meshowej mają dziwny kształt - nie są płaskie, tylko mają 3 takie ząbki. Przez co siatka nagrzewa się najbardziej wzdłuż środka.
- wydaje mi się, że przez powyższe grzałki ciut szybciej się zużywają.
- nie ma tego śmiesznego docisku na sprężynce, który jest w Unity Profile, przez co trzeba się nieco bardziej namęczyć z przełożeniem waty.
- przy robieniu setupu siłą rzeczy trzeba się upaćkać LQ, bo bazę trzeba wytargać z całego tanka paluchami i wkręcić tylko jej fragment w parownik / podstawkę.

Ergo - gdybym miał teraz (nie posiadając żadnego mesha) wybierać Unity czy Doom... mimo wszystko wybrałbym Doom'a. Kaylina M jeszcze nie testowałem, więc się nie wypowiem ;P
Stop głupocie. Stop PiS. Reboot the system.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Superlux » pt sie 16, 2019 9:50 pm

Walerianek pisze:Co tu dużo pisać - warty grzechu *czajniczek*
Zgrabny , przyjemny dość prosty w obsłudze , aczkolwiek żeby się dostać do bazy trzeba podłubać.
Nie wiem jeszcze jak będzie z siatkami bo nie przymierzałem ogólnie dostępnych a widać że są inne jak w Kylinie czy Wotofo , chyba że to tylko złudzenie ślepca .
Setup to właściwie 4 cięcia nożyczkami i włożenie bawełny w zatoki i po robocie.
Zalewamy i cieszymy się smakiem na w/g mnie wysokim poziomie. *yes*



Z tego co pamiętam to wymiary są takie same - 16 × 6,8 mm, troszeczkę inaczej wyglądają ale wszystko można wypróbować, jeszcze siatkę z rolki sprawdzę...a i o starych zapasach z TMC też nie zapomnę :mrgreen: .


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom RTA

Postautor: pawel999 » pt sie 16, 2019 6:52 pm

Własnie tak. Nie wiadomo, na ile tylko mi się wydaje, na ile mam "spaprane" ułożenie bawełny, na zaś - co także możliwe - to specyfika Kyline. Wydaje mi się, że (ewentualne) różnice w wapowaniu mogą wynikać z innej konstrukcji grzałek w Kylinie czy Profile Unity. Ciekawe.
Walerianek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: sob cze 01, 2019 5:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Walerianek » pt sie 16, 2019 6:43 am

Jak dobrze ułożysz bawełnę, to nic nie jest stłumione, ale to także zapewne jest indywidualne wrażenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
pawel999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 393
Rejestracja: śr cze 19, 2019 9:41 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował: 202 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: pawel999 » pt sie 16, 2019 6:17 am

To fajnie byłoby (jak ktoś korzystał z różnych/innych "systemów" meshowych) usłyszeć porównanie do:
1) Kylina M
2) gotowych grzałek meshowych, np. Smoka czy Elaeaf

Mam Kylina, lecz bardziej odpowiada mi np. Ello Duro z grzałkami Smoka - przede wszystkim ze względu na to, że w Ello para idzie (jakby) z większym uderzeniem, zaś w Kylinie jest nieco "stłumiona" (pewnie 6 mm bawełny w grzałce swoje robi, ale może to także kwestia systemu "nawiewu" na grzałkę). Jestem ciekawy, czy Damn Vape Doom różni się pod tym względem (choć innymi także).
adiif1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob lip 20, 2019 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Damn Vape Doom RTA

Postautor: adiif1 » pt sie 16, 2019 4:09 am

Walerianek pisze:Co tu dużo pisać - warty grzechu *czajniczek*
Zgrabny , przyjemny dość prosty w obsłudze , aczkolwiek żeby się dostać do bazy trzeba podłubać.
Nie wiem jeszcze jak będzie z siatkami bo nie przymierzałem ogólnie dostępnych a widać że są inne jak w Kylinie czy Wotofo , chyba że to tylko złudzenie ślepca .
Setup to właściwie 4 cięcia nożyczkami i włożenie bawełny w zatoki i po robocie.
Zalewamy i cieszymy się smakiem na w/g mnie wysokim poziomie. *yes*

Mógłbyś pyknąć foteczke tych siatek? Bo jestem mega ciekaw czy rzeczywiście są inne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Walerianek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: sob cze 01, 2019 5:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 28 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Damn Vape Doom RTA

Postautor: Walerianek » pt sie 16, 2019 12:34 am

Co tu dużo pisać - warty grzechu *czajniczek*
Zgrabny , przyjemny dość prosty w obsłudze , aczkolwiek żeby się dostać do bazy trzeba podłubać.
Nie wiem jeszcze jak będzie z siatkami bo nie przymierzałem ogólnie dostępnych a widać że są inne jak w Kylinie czy Wotofo , chyba że to tylko złudzenie ślepca .
Setup to właściwie 4 cięcia nożyczkami i włożenie bawełny w zatoki i po robocie.
Zalewamy i cieszymy się smakiem na w/g mnie wysokim poziomie. *yes*
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kanek82 i 44 gości