DOVPO Blotto RTA

Awatar użytkownika
Avrellius
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:23 pm
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Avrellius » pn sty 25, 2021 12:04 pm

Cześć.

Na pierwszy rzut oka widać, że masz grzałkę za bardzo przesuniętą do boku. Powinna być idealnie na środku.
Osobiście kręcę grzałki na 3,5mm, daję dużo bawełny (Muji) i nigdy nic mi jeszcze nie pociekło.

Nie wiem, czy czytałeś cały ten wątek, ale polecam przeczytać ten post. Dość dobrze pokazuje, jak zbudować setup na jedną i dwie grzałki.

Pozdrawiam.
Obrazek

DOVPO Blotto RTA, Kylin Mini v2, Ares 2, Ehpro True MTL, BTFC RDA, Qp Juggerknot MR
Aegis MAX, Lost Vape Grus 100W, Vandy Vape Pulse X BF, GeekVape Legend l200
Extremelly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 03, 2021 12:31 pm
Lokalizacja: Słupno
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Extremelly » pn sty 25, 2021 11:06 am

DooshPastesh pisze:Powodem jest nieszczelne ułożenie bawełny. Zrób zdjęcie setupu, wstaw tutaj i coś poradzimy.
Obecnie tak to wygląda. Jest to moj pierwszy parownik RTA także niestety jeszcze nie ogarniam. W większości patrzyłem jak to robić na YT.ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

DOVPO Blotto RTA

Postautor: DooshPastesh » pn sty 25, 2021 10:57 am

Powodem jest nieszczelne ułożenie bawełny. Zrób zdjęcie setupu, wstaw tutaj i coś poradzimy.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
Extremelly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 03, 2021 12:31 pm
Lokalizacja: Słupno
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Extremelly » pn sty 25, 2021 10:22 am

Witam! Zakupiłem ostatnio Blotto i po złożeniu wszystkiego leci mi przez AH podczas zalewania zbiorniczka liquidem. Wie ktoś może co jest tego powodem?

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Witaj @
Awatar użytkownika
Extremelly
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
bo71rys
Płeć: nieokreślona

DOVPO Blotto RTA

Postautor: bo71rys » ndz wrz 06, 2020 6:17 pm

Goomowiec pisze:
bo71rys pisze: Co prawda, zdarza mu się czasem "spocić" i jest wilgotno pod parownikiem, ale takiego "sikania" jak czytałem: "pół parownika się wylało", to jeszcze nie uświadczyłem. :jupi:


U mnie też nie było to "pół baniaka", raczej klika kropelek "popuścił pod siebie". A tak poza tym większych problemów nie doświadczam, choć przyznam szczerze, że nie próbowałem jeszcze zamontować dwóch grzałek do środka. I na razie się na to w ogóle nie zanosi...



A widzisz, ja z kolei tylko dual'e. Raz, może dwa razy założyłem pojedynczą grzałkę, ale smak na dwóch jest, w/g mnie, nieporównywalnie lepszy.
I zawsze "kręcę" na 3 mm średnicy. Radzę spróbować. :beer1:
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Goomowiec » ndz wrz 06, 2020 5:54 pm

bo71rys pisze: Co prawda, zdarza mu się czasem "spocić" i jest wilgotno pod parownikiem, ale takiego "sikania" jak czytałem: "pół parownika się wylało", to jeszcze nie uświadczyłem. :jupi:


U mnie też nie było to "pół baniaka", raczej klika kropelek "popuścił pod siebie". A tak poza tym większych problemów nie doświadczam, choć przyznam szczerze, że nie próbowałem jeszcze zamontować dwóch grzałek do środka. I na razie się na to w ogóle nie zanosi...
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
bo71rys
Płeć: nieokreślona

DOVPO Blotto RTA

Postautor: bo71rys » ndz wrz 06, 2020 5:26 pm

Goomowiec pisze:Ja swojego Blotto układam "na sucho" i do tej pory tylko raz - przez 3 tygodnie - mi "popuszczał". Zasługa tego jest w dużej mierze pomarańczowego Angorabbita, który puchnie w kontakcie z liquidem. W zasadzie właśnie się zastanawiam nad drugim egzemplarzem tego parownika... Choć pewnie skończy się to na jakimś "górnodolotowym" DTL.


Nie, no nie zawsze się bawię w układanie "na mokro", na "sucho" też robię. Mi w zasadzie, przez te wszystkie miesiące ( około dziesięciu) nie "popuścił" ani razu. Co prawda, zdarza mu się czasem "spocić" i jest wilgotno pod parownikiem, ale takiego "sikania" jak czytałem: "pół parownika się wylało", to jeszcze nie uświadczyłem. :jupi:

A z "górnodolotowych" DTL, jak piszesz, to mam Intake dual'a---mi bardzo pasuje. Ciągle na zmianę z Blotto i Destiny.
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: DOVPO Blotto RTA

Postautor: Goomowiec » ndz wrz 06, 2020 4:48 pm

Ja swojego Blotto układam "na sucho" i do tej pory tylko raz - przez 3 tygodnie - mi "popuszczał". Zasługa tego jest w dużej mierze pomarańczowego Angorabbita, który puchnie w kontakcie z liquidem. W zasadzie właśnie się zastanawiam nad drugim egzemplarzem tego parownika... Choć pewnie skończy się to na jakimś "górnodolotowym" DTL.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
bo71rys
Płeć: nieokreślona

DOVPO Blotto RTA

Postautor: bo71rys » ndz wrz 06, 2020 4:37 pm

:bry:
Jestem posiadaczem Blotto już od 13 listopada, a właściwie to nawet trzech egzemplarzy :)

Obrazek


Dwa kupiłem świadomie, trzeci "wpadł" przypadkiem, bo koledze @czendler (którego znam też z innego forum), nie podpasował.
Jestem bardzo zadowolony. Smak oddaje na wysokim poziomie, setup (jak dla mnie) jest prosty, choć niektórzy piszą, że wymagający.
Przed pierwszym użyciem obejrzałem sporo filmików, a ostatecznie skorzystałem z tej recenzji:

https://www.youtube.com/watch?v=3NnCw5-LP74&t=1097s&ab_channel=VapingWithVic


W większości moich setup'ów, nośnik układam "na mokro", jak na filmiku powyżej.

Ogólna ocena w/g mnie, to 10/10.

Pochmurnie :smoke: pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pinokio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: śr lis 06, 2019 1:24 pm
Lokalizacja: POLSKA
Podziękował: 259 razy
Otrzymał podzięk.: 156 razy
Płeć: Mężczyzna

DOVPO Blotto RTA

Postautor: Pinokio » czw sie 20, 2020 7:07 pm

A jak kiedyś zabraknie w sklepach albo sie zepsuje to przyszedł drugi . Jestem bardzo zadowolony z niego. :)
Może będzie w nim grzałeczka jedna 3.5 mm DKMS v2. :wino:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Od 03.08.2019 - 0 analogów :yes:
Zasilania : Aegis Solo 100W, voopoo Argus,VandyVape Swell,Odin 100,GEN S,Swag II.
Parowniki :Horus,Arbiter,Intake RTA,Blotto RTA,Vapefly Core RTA,Ares2,Syrenka2,

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 33 gości