Ehpro TRUE (MTL)

Awatar użytkownika
adique
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob maja 09, 2020 8:41 pm
Lokalizacja: Pl
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: adique » wt maja 26, 2020 4:51 pm

Marro pisze:Nie wiem czy również tak macie, ale dla mnie ten dołączony króciutki drip jest praktycznie bezużyteczny, ze względu na spore nagrzewanie się - musiałem założyć dłuższy. Grzałka z kanthal A GA28 6 zwojów - na dołączonej było podobnie (ustawiona moc 12 W).
Jak dla mnie kształt ma genialny, ale faktycznie strasznie krótki. Dotykanie ustami atomizera nie jest zbyt komfortowe.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Marro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 05, 2020 11:15 am
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: Marro » wt maja 26, 2020 11:03 am

Nie wiem czy również tak macie, ale dla mnie ten dołączony króciutki drip jest praktycznie bezużyteczny, ze względu na spore nagrzewanie się - musiałem założyć dłuższy. Grzałka z kanthal A GA28 6 zwojów - na dołączonej było podobnie (ustawiona moc 12 W).
Awatar użytkownika
jaro1959
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: czw maja 18, 2017 5:56 am
Lokalizacja:
Podziękował: 32 razy
Otrzymał podzięk.: 800 razy
Płeć: Mężczyzna

Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: jaro1959 » sob maja 16, 2020 8:17 am

Jakoś się stało, że przegapiłem ten parowniczek. Wczoraj dojrzałem go w sklepie i zanabyłem. Zupełnie przyzwoity maluch, obsługa bezproblemowa. Od wczoraj naprzemiennie dymię na nim i Kayfunie 2019 i jak dla mnie, są bardzo zbliżone w smaku, głośności i obsłudze.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: Haze » pt kwie 24, 2020 3:10 pm

Jeśli max Soula to dla Ciebie minimum to True będzie dużo za ciasny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: Halah » pt kwie 24, 2020 8:15 am

Moi Drodzy MTLowcy, pytanie do Was. Czytam tutaj w opisie, że True ma przeciąg od "żylaków za uszami" do w miarę luźnego MTL... jako osoba, która nigdy nie miała żadnego na przykład Kayfuna, czy innych flagowych MTL, nie potrafię tego odczytać. :( Szukam kolejnego raczej ciasnego atomizera, ale na którym jednak będę w stanie zaciągnąć się dopłucnie. Napiszę, że mam teraz Merlina MTL z 3 wkładką oraz Soulmate otwartego w pełni i taki przeciąg jak ma Soulmate to minimum... Czy jest tu ktoś, kto zna Soulmate i True i jest w stanie mi porównać te 2 parowniki...? W sobotę będę w e-dymie i jeśli będą mieli na stanie True, to chciałabym go kupić, oczywiście po warunkiem, że w pełni otwarty pozwoli mi się zaciągnąć jednak dopłucnie. Wiem, że może się to wydawać dziwnie, że wapuję dopłucnie na atomizerach MTL, ale tak już mam i w zasadzie wynika to z chęci produkowania mniejszej chmury, zwłaszcza gdy jest zimno... tak już mam. ;) Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
ViRuE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: czw sty 09, 2020 3:23 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 215 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: ViRuE » pt mar 20, 2020 2:05 pm

@Madzia, akurat na Blotto czy Doomie. Nie odczuwam różnicy, a nawet po wywapowaniu 100 ml samogonu zmieniam smak, więc i z automatu zmieniam bawełnę, lecz obecnie przy kilku atomizerach trwa to 1-2 tygodnie. A różnice w smaku odczuwam na korzyść. :)
Nie trafiło mi się jeszcze, aby smak zniknął. :)
O ile nie popsułem setupu z bawełna. ;)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: Selene » pt mar 20, 2020 10:44 am

@
Awatar użytkownika
ViRuE
to jest oczywiste, że przynajmniej raz w tygodniu powinno się zmienić bawełnę, wyczyścić grzałkę, przepalić... Nagar powstały po liquidzie niestety wpływa na jakość chmurzenia i doprowadza do takiego stanu jak brak smaku oraz zmniejszenie przeciągu - jak to określiłeś. ;)
Więc to jest całkiem normalne, że tak się stało. Trzeba dbać o czystość grzałki i o swoje płuca Kolego. :)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
ViRuE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: czw sty 09, 2020 3:23 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 215 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: ViRuE » pt mar 20, 2020 9:27 am

@
Awatar użytkownika
Haze
, niestety nie miałem jeszcze MTL'a. Więc pierwszy raz się spotkałem z taką przypadłością. Trudno, będę dzisiaj kombinować z tym parownikiem. :(

Będę musiał zrobić samogony dla mojej mamy. Jakoś będzie trzeba to przeżyć.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: Haze » pt mar 20, 2020 9:20 am

Przecież wiesz, że takie przygody są z KAŻDYM parownikiem - jak grzałka zawali się nagarem. Akurat BM nie należy do tych najbardziej "brudzących" ale neutralny też na pewno nie jest. Wymień bawełnę, przepal grzałkę i będzie dobrze (przez tydzień).
Obrazek
Awatar użytkownika
ViRuE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: czw sty 09, 2020 3:23 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 215 razy
Otrzymał podzięk.: 115 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Ehpro TRUE (MTL)

Postautor: ViRuE » pt mar 20, 2020 9:10 am

Od jakiegoś czasu moja mama użytkuje Ehpro True MTL RTA. Stwierdziła, że czas rzucić śmierdziuchy. Grzałkę ma założoną tą z zestawu. Na początku było ok, lecz po około tygodniu stwierdziła, że przeciąg się jej zmniejszył. Ah ustawione na największą dziurkę. A zalane było https://e-dym.pl/bm-premium/3065-3519-1 ... 25-moc-6mg

Dzisiaj ma przyjechać i mam spojrzeć na parownik, lecz pierw chce się dowiedzieć czy mieliście podobne przygody z tym parownikiem?


Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ar2r i 27 gości