asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 10
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podzięk.: 600 razy

Postautor: 8A5HUD4 » 28 wrz 2019, 00:30

Obrazek

Drogie Panie, Drodzy Panowie,
Chciałbym wam przedstawić dzisiaj Barrage RDA, które powstało w kolaboracji firmy AsMODus oraz Thesis.
Jak to mawia AsMODus:
"Bombardujemy Cię smakiem dzięki naszemu najnowszemu parownikowi RDA na jedną grzałkę - Barrage.
Dzięki wspólnym wysiłkom, zarówno nas samych, jak i VapingWithThesis stworzyliśmy ostateczny single coil RDA.
Atomizer zbudowany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co daje mu bardzo mocną konstrukcję.
Zainspirowaliśmy się naszymi poprzednimi parownikami i ulepszyliśmy ten projekt.
Konstrukcja bazy jest niewiarygodnie duża, co daje Ci dużo miejsca na tworzenie setupu według Twojego widzimisię.
Deck posiada konstrukcję dwusłupkową z masą miejsca na grzałkę, która dodatkowo zapewnia łatwość obsługi.
Barrage wykorzystuje system górnego przepływu powietrza, który jest ukryty w "płetwach radiatora", nadając mu jednolitą konstrukcję.
Wloty wypływowe są umieszczone w taki sposób, że o wyciek nie musisz się martwić!
Szczeliny rozdzielają napływające powietrze prosto w dół, aż do momentu, gdy wejdzie ono w kontakt z dwoma zboczami wyfrezowanymi na decku, które następnie kerują powietrze w stronę dna grzałki, umożliwiając kubkom smakowym udanie się w cudowną podróż!
Przepływ powietrza co prawda nie jest regulowany, ale zapewnia doskonały opór przy zaciąganiu się przy DTL.
Ze względu na duże zapotrzebowanie waperów, Drip Tip 810 został wykonany w stylu Goona, z dużym, szerokim otworem."

Obrazek

Obrazek

Cena w Polsce wynosi około 140 zł.

Poniżej recenzja by Mike Vapes:
https://www.youtube.com/watch?v=43O2x7T4KAU
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.

Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 1052
Otrzymał podzięk.: 483 razy

Postautor: salto » 28 wrz 2019, 10:51

Wygląda bardzo obiecująco. Mam tu na myśli zatopienie waty i cofnięcie liquidu. W zasadzie tylko górnodolotowce potrafią zrobić pełne zanurzenie z biegu. Cholernie mało jest tego typu sprzętu. Automatów o smaku drippera.

8A5HUD4 pisze:[...] w Polsce [...]

Jest do wyhaczenia?

:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
8A5HUD4
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 10
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podzięk.: 600 razy

Re: asMODus x Thesis Barrage RDA - następca C4?!

Postautor: 8A5HUD4 » 28 wrz 2019, 10:57

Jest to nowość, więc z dostępnością może być problem. Lecz na pewno już gdzieś jest, zresztą sam wczoraj dostałem informację od przyjaciela, że w połowie przyszłego tygodnia zaopatrzy się w kilka sztuk w sklepie.
Jeżeli fenomenem dorówna C4, to podejrzewam, że lada moment będzie on dostępny wszędzie, bo będzie popyt.
Galar i Fjalar jednak częstowali miodem tylko tych, których lubili, a nie lubili nikogo prócz siebie.
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 358
Otrzymał podzięk.: 238 razy

Postautor: Raz2trzy » 28 wrz 2019, 11:33

Jak przelot będzie większy niż w C4 to moje marzenia się spełnią ^^>
Awatar użytkownika
ErNOL
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1083
Podziękował: 495 razy
Otrzymał podzięk.: 525 razy

Postautor: ErNOL » 03 gru 2019, 09:42

Mam kilka RDA, ale jakoś nie mogę do końca się z nimi zaprzyjaźnić. A to wycieki, a to AF nie taki itp. Chciałbym zrobić ostatnie podejście do drippera. Czy ten, według Was, jest dobrym rozwiązaniem. Mam okazję wyrwać za około 120pln... Nowa sztuka. Dajcie znać.
PS. Pewnie będzie pracować z Dovpo Topside Dual Carbon.

Pozdro.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Awatar użytkownika
Azgar
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2271
Podziękował: 965 razy
Otrzymał podzięk.: 835 razy

Postautor: Azgar » 03 gru 2019, 11:08

Widziałem go w sklepie w Grójcu w cenie (jeśli dobrze pamiętam) 150zł.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: salto » 03 gru 2019, 11:21

@
Awatar użytkownika
ErNOL
- tak, jest bardzo dobrym dripperem. Jest porządnie zaprojektowany oraz jest dopracowany. Imho, to właśnie w ten sposób powinny powstawać atomizery, jako gotowe systemy; przeliczone oraz ustawione z jakimś zamysłem. O zatapianiu pisałem powyzej. Zatapianie jest automatyczne, nie dotykasz drippera, jezeli nie zmieniasz grzałki. Tym samym nawiew jest górny. Strumień jest prowadzony kanałami pionowo poniżej poziomu grzałki i łamany o pół kąta prostego pod grzałkę, kształtką na dole, już na wolnej przestrzeni. Cap jest gruby, ma radiatory, przede wszystkim wkomponowane optycznie. W odbiorze przypomina cap torpedo, tyle że jest scięty o pół prostego. Dripek do wymiany. Mam na nim fabrycznigo Hybrid Comb Bubba. Powinni go dołaczać do zestawu. Świetnie też działa jako dripper. Lejesz mu bez spiny. Bulgocze, machniesz rurką i opróżniasz komorę; zostaje ociekący nośnik. Świetna sprawa. Widac, że ktoś nad tym siadł i pogłówkował. Przewiew ma dobrany do normalnego wapowania**. Jest zarówno cug, jak i tłumienie. Pod to ma przeliczoną komorę. Smak jest pochodą wszystkiego, co wyżej.

:whisky:
** Przyrównując do czegoś znanego, wyobraź sobie Tajfuna GT4 z kominem 810; w usawieniu otwartym, na dyszy z zestawu. Przy takim ustawieniu i kominie TGT4 miałby mierzalnie, jednnak pomijalnie większy przewiew.
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Moderator
Moderator

Postautor: ErNOL » 03 gru 2019, 15:29

Kupiony za śmieszne pieniądze. Grzechem byłoby nie wziąć... Wykonanie super, spasowanie też super. Przeciąg dla mnie w sam raz - ani za luźny, ani za ciasny. Jest tak jak lubię. Squonkowanie bez wycieków. Trochę głośny.
Smak oddaje fajnie.
@
Awatar użytkownika
salto
- dzięki za wyczerpujący opis. Chyba będzie pierwszym RDA, który dłużej zagości na modzie.

Pozdro.
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: salto » 03 gru 2019, 15:52

@
Awatar użytkownika
ErNOL
, jakby co, to grzałka wysoko. Końcówka tunelu powietrznego musi schodzić ponizej linii dolnej grzałki. Innymi słowy spod grzałki musisz widzieć - świat - na wskroś tunelu, który się tam robi. Na końcach tunelu wypadają wyloty jego pionowej części. Piszę o tym dlatego, ze tam są takie nacięcia dla zmyłki. A róznica jest zasadnicza. Można też grzałkę dać pod kątem, wtedy nośnik nie wchodzi w światło tunelu.

Mi ten dripper bardzo przypasował. Teraz większość sprzętu musi być z założenia jakaś szczególna, mieć tzw. innowacje. A ten jest właśnie zwykły, do zwykłego smacznego wapowania, Można go jeszcze unowocześnić. Looknij na dripek i buteleczkę...

Obrazek

Obrazek

:whisky:
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Moderator
Moderator

Postautor: ErNOL » 03 gru 2019, 16:14

@
Awatar użytkownika
salto
- mam grzałkę wysoko, nie ściągnąłem jej na dół do poziomu nacięć. Gdzieś na YT widziałem właśnie, żeby nie robić tego.
Na razie zalałem go nowym premixem, więc do końca porównania smaku nie mam, ale pierwsze wrażenia są mocno pozytywne. I ważne, że na jedną grzałkę... :-)
Driperki pewnie posprawdzam z tych, które posiadam, ale ten z zestawu całkiem mi odpowiada :-)

Wróć do „Atomizery”