VXV Soulmate RTA 4 ml/24 mm

mattoid1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: pn paź 14, 2019 2:51 pm
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 44 razy
Otrzymał podzięk.: 117 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: mattoid1973 » ndz gru 01, 2019 2:37 pm

@
Awatar użytkownika
Tomba
ale to jest MTL. Chyba nie muszę Ci tego tłumaczyć, ale na wszelki wypadek...
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: Tomba » ndz gru 01, 2019 2:16 pm

Tak zachęcacie, że też kupiłem :lol: Cena faktycznie śmieszna. Zobaczymy co z tego będzie. Zamówiłem niebieskiego i jak się sprawdzi, to idealnie zgra się z niebiesko czarnym Vaporesso SWAG II.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: Cinmar » ndz gru 01, 2019 10:55 am

Mam i ja, obecnie czekam na kolejną sztukę.
Parownik dziwnym trafem się nie obszedł waperskiego świata szerszym echem. Niesłusznie!
Przez ostatnie półtora roku syrenka (która będzie głównym punktem odniesienia) była moim "top of the top". Kilka dni temu przyszedł i "solmajtek".
Konstrukcyjnie (jeśli chodzi o same kwestie okołomontażowe) bardzo do syreny zbliżony. Dobrze wykonany. Minimalnie jej ustępuje spasowaniem, ale w dalszym ciągu... Siren 2 to legenda.
Przerobiłem wiadro parowników, a ten niepozorny czajnik szturmem wskoczył do najlepszej dwójki. O ile już nie został moim numerem jeden.
Muszę wspominać, że jego cena jest śmiesznie niska? 3 solmajty za jedną syrenę? Nie ma co się zastanawiać.
I to do Soulmate RTA wędruje tytuł najlepszego zakupu 2019. I jednego z lepszych waperskich zakupów ogółem.
Obrazek
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: amnum » pt lis 01, 2019 11:53 am

venom_666 pisze:Dotarł i do mnie w końcu, w ilości sztuk dwie...
Pierwsze wrażenia - wszystko dokładnie wykonane i spasowane.
Zamontowana fabryczna grzałka i zalane tym co w Dłarfie, czyli Lemon Shisza od Artura.
Smaczy fajnie, leciutko przypomniał mi starego Kayfuna Light, ale docelowo dostanie własnopalczyście wykonaną grzałkę, bo na fabrycznej ciut się grzeje i chmurka za ciepła.
Wydaje się być dobry do wszelkich tytoniówek, bo w porównaniu z Dłarfem bardziej czuć na nim tytoń i melasę, a mniej słodką cytrynę (choć to może być właśnie wina setupu na fabrycznej spiralce ubranej w Cotton Demon).
Jak narazie jest nieźle...


Do mnie przyszła pierwsza sztuka i powiem szczerze, że to jeden z najlepszych atomizerów które miałem/mam w swojej kolekcji. Bardzo duży luz w kominie pozwala dać maksymalną ilość waty bez bawienia się w przycinanie, jak to ma miejsce w KF 2019 Lite i True MTL. Smak oddaje też dobrze, ale dopiero na swoim setupie, ustawionym pod siebie wyczułem że to jest lepsza wersja True MTL. Jestem bardzo zadowolony że zakupiłem dodatkową sztukę, która niebawem również do mnie dotrze. Problem tylko z tym że nie da się kupić dodatkowych pei do niego, kiedy z tymi coś się stanie, ale może uda się coś dopasować i przypiłować kiedyś, jeżeli w ogóle dojdzie do uszkodzenia. Na razie się tym nie przejmuję i jestem bardzo usatysfakcjonowany... Nawet nie wiem czy nie bardziej niż Kayfunem 2019 Lite... ;) Jedyne do czego mogę się przyczepić, to airflow który mógłby być uproszczony do tego z True MTL, ponieważ taki jest najbardziej precyzyjny i to wszystko, jeżeli chodzi o wady.
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: venom_666 » wt paź 29, 2019 1:07 pm

Dotarł i do mnie w końcu, w ilości sztuk dwie...
Pierwsze wrażenia - wszystko dokładnie wykonane i spasowane.
Zamontowana fabryczna grzałka i zalane tym co w Dłarfie, czyli Lemon Shisza od Artura.
Smaczy fajnie, leciutko przypomniał mi starego Kayfuna Light, ale docelowo dostanie własnopalczyście wykonaną grzałkę, bo na fabrycznej ciut się grzeje i chmurka za ciepła.
Wydaje się być dobry do wszelkich tytoniówek, bo w porównaniu z Dłarfem bardziej czuć na nim tytoń i melasę, a mniej słodką cytrynę (choć to może być właśnie wina setupu na fabrycznej spiralce ubranej w Cotton Demon).
Jak narazie jest nieźle...
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Baryua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: wt paź 15, 2019 8:52 am
Lokalizacja: Dolina Nidy
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Mężczyzna

VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: Baryua » czw paź 24, 2019 6:15 pm

Miałem kupić ze dwie sztuki, kiedy pierwszy raz rzucili go po 7$ (przez chwilę myślałem, że to klon, ale zobaczyłem słowo "authentic"), no ale niestety przez siły wyższe muszę redukować wszystko związane z EIN :|
ObrazekKuchenki: iStick Pico 75W, Smok G80 Czajniczki: Dvarw MTL v2, Kayfun [lite] 2019, Speed Up RDA
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: amnum » czw paź 24, 2019 3:10 pm

SuwMar pisze:
amnum pisze:Zakupiłem jednego srebrnego i chcę kupić jeszcze jednego... Brać drugiego Silver, czy Black?

Możesz wziąć i blue. :lol:


Wziąłem czarnego, żeby nie było że odstaję od reszty... :ed:
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
SuwMar
Płeć: nieokreślona

VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: SuwMar » czw paź 24, 2019 3:04 pm

amnum pisze:Zakupiłem jednego srebrnego i chcę kupić jeszcze jednego... Brać drugiego Silver, czy Black?

Możesz wziąć i blue. :lol:
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: amnum » czw paź 24, 2019 3:00 pm

Zakupiłem jednego srebrnego i chcę kupić jeszcze jednego... Brać drugiego Silver, czy Black?
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
Awatar użytkownika
crystal1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: pt mar 04, 2016 7:33 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 217 razy
Otrzymał podzięk.: 79 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VXV Soulmate RTA 4ml/24mm

Postautor: crystal1 » wt paź 22, 2019 5:24 pm

Doleciał i do mnie. Wykonanie super i chmurzy jak ta la la :-)

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości