[A]Który RTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Który RTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Czas głosowania minął wt gru 10, 2019 8:58 am

1. SQuape N[duro] by Stattqualm
2
2%
2. Vapefly Horus RTA
14
14%
3. Hellvape Dead Rabbit RTA
14
14%
4. Wotofo Profile Unity RTA
11
11%
5. Digiflavor Themis Mesh RTA
0
Brak głosów
6. Dovpo Blotto RTA
4
4%
7. JuggerKnot mini RTA
3
3%
8. Kayfun Lite 2019
8
8%
9. Ehpro True MTL
0
Brak głosów
10. Dvarw MTL RTA
4
4%
11. Damn Vape Doom RTA
10
10%
12. Vapeasy VXV Soulmate RTA
1
1%
13. Centaur Mini RTA
0
Brak głosów
14. Innokin Ares MTL RTA
0
Brak głosów
15. Vandy Vape Kylin M RTA
10
10%
16. Taifun Gtr RTA
1
1%
17. Taifun GT4 RTA
2
2%
18. Timesvape Diesel RTA
0
Brak głosów
19. Wotofo Troll RTA
1
1%
20. Auqvape Intake RTA
7
7%
21. Fatality M25 RTA
0
Brak głosów
22. Taifun GT3 RTA
0
Brak głosów
23. Expromizer v4 MTL RTA
1
1%
24. Hussar Project X
2
2%
25. Hugsvape Lotus RTA
1
1%
26. Hugsvape Chalice MTL RTA
0
Brak głosów
27. Digiflavor Siren 2
4
4%
 
Liczba głosów: 100
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 192
Rejestracja: pn sie 12, 2019 10:54 am
Lokalizacja: Kutno
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 146 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: [A]Który RTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Postautor: eferzet » wt gru 10, 2019 3:58 pm

Kylin M na podium pokazuje, że sporo oddających głos dopiero zaczyna przygodę z EIN i nie ma jeszcze porównania. Troszkę dziwi połączenie kategorii MTL z DTL, przecież to zupełnie coś innego.
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

[A] Który RTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Postautor: Maciejko » wt gru 10, 2019 3:01 pm

Ankieta dobiegła końca, zatem przyszedł czas na podsumowanie jej rezultatów. Jaki atomizer RTA był najpopularniejszy w 2019 roku według użytkowników i użytkowniczek Salonu?

Jeżeli ktoś na bieżąco śledzi popularność poszczególnych parowników to nie będzie dla niego zaskoczeniem fakt, że zwycięzcą został VapeFly Horus RTA. Atomizer o którym jest cały czas głośno, o którym cały czas się mówi, który jest polecany często jako wzór parownika DTL RTA, wyborny smakowiec, o wyjątkowej bezproblemowości obsługi.
Ale cóż, wystarczy w salonową szukajkę wpisać "Horus" i otrzymamy prawie 400 wyników, gdzie mnóstwo postów, to posty, w których ktoś poleca ten parownik. Pojawia się wielokrotnie, jako obiekt pożądania, dyskusji, pochwał.
Drugim zwycięzcą z taką samą ilością głosów został Hellvape Dead Rabbit RTA. Martwy Królik ma górny airflow, a także konstrukcję, która rewelacyjnie spisuje się zarówno na jednej, jak i dwóch grzałkach. Oddawanie smaku także opisywane jest jako bardzo dobre.
Obrazek

A jak prezentuje się całe podium? Drugie miejsce zajął również bardzo popularny Wotofo Profile Unity RTA, zaś trzecie ex aequo Damn Vape Doom RTA i Vandy Vape Kylin M RTA. Nie ma tutaj jakiejś miażdżącej różnicy pomiędzy miejscami na podium, bo pierwsze miejsca zebrały 14% głosów, drugie 11%, zaś trzecie po 10%.
Obrazek
Profile Unity to parownik na siatki mesh, którego wielu uważa za najlepszy w kwestii oddawania smaku atomizer tego typu. Sporo ludzi jednak, narzeka na konieczność dokładnego i precyzyjnego rozmieszczenia bawełny, bo drobne pomyłki mogą prowadzić do powodzi. Na miejscu trzecim znajdują się kolejne dwa meshowce Kylin M oraz Doom RTA. O czym to świadczy? Ano o tym, jak dużą popularnością cieszą się obecnie parowniki na grzałki w postaci siatki/blaszki mesh. Jedyny meshowiec, który wypada blado to Themis Mesh RTA. Dlaczego tak jest? Nie mam pojęcia, ja go bardzo lubiłem.

A co dzieje się tuż za podium? Na miejscu czwartym znajduje się parownik MTL, kultowy Kayfun Lite 2019, który zdobył aż 8% głosów. Podoba mi się taki wynik, bo to dla mnie jeden z ciekawszych atomizerów.

Smuci mnie bardzo słaby wynik Ehpro True MTL, który jest bardzo przyjemnym, łatwo dostępnym i tanim atomizerem MTL. Podobnie Dvarw MTL, który jest w mojej opini jednym z najlepszych ciumkaczy, zapewniającym mi na insercie 0,8mm niezapomniane żylaki i wrażenia smakowe, a dodatkowo cechujący się tym, że można w nim zrobić jakikolwiek setup, a zawsze będzie smaczył i nigdy nie popuści.

A żeby dodatkowo podsycić dyskusję, do której wszystkich gorąco zapraszam, dodam od siebie, że w mojej opinii żaden z pięciu atomizerów na podium, nie zasługuje na tak wysokie miejsce. Są dobre, ale wolę parowniki MTL, które niestety wypadły dosyć słabo (poza Kayfunem Lite 2019). Widać wyraźnie, że raczej więcej osób opowiada się za solidnymi strzałami w płuco, nie zaś za skromnym ciumkaniem.

Statystyki:
  • Łączna liczba głosów: 100
  • Liczba głosów na zwycięzcę: 14 (2 atomizery RTA uzyskały tyle głosów)
  • Najmniejsza liczba głosów: 0 (8 atomizerów RTA uzyskało tyle głosów)
  • Liczba głosów oddana na RTA na podium: 59
  • Procentowy udział liczby głosów z podium w liczbie wszystkich głosów: 59%

Także zapraszm serdecznie do dyskusji! :wino:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

[A]Który RTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Postautor: Tommy Black » wt gru 10, 2019 3:00 pm

Sami wytypowaliście te RTA a więc teraz zobaczmy który z nich okaże się najbardziej popularny?
Można oddać jeden głos na jeden konkretny tank.
Ankieta jest ważna do 10 grudnia 2019 r.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości