[A]Który RDTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Który RDTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Czas głosowania minął wt gru 10, 2019 8:58 am

1. Vandy Vape PYRO V3 RDTA
10
27%
2. Riviera RDTA by HAKU ENGINEERING
3
8%
3. Asmodus Nefarius RDTA
6
16%
4. DJV DEJAVU RDTA
17
46%
5. NoName Mods Pyrogeyser RDTA
1
3%
 
Liczba głosów: 37
Awatar użytkownika
BarthezzVTi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: pt gru 22, 2017 2:44 am
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 166 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: [A]Który RDTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Postautor: BarthezzVTi » śr gru 11, 2019 8:39 pm

@
Awatar użytkownika
Baryua
RDTA z pinem sq jest fajnym sprzętem jak go połączymy że squonkiem :) Może to dla niektórych wydać się dość nie logiczne, ale przynajmniej kasz kontrolę i brak obaw że zaraz przebarwisz nośnik to raz, a dwa to masz baaardzo spory zapas liquidu i co chwilę nie musisz ściągać capa żeby dolewać :)
Awatar użytkownika
Baryua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: wt paź 15, 2019 8:52 am
Lokalizacja: Dolina Nidy
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Mężczyzna

[A]Który RDTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Postautor: Baryua » wt gru 10, 2019 5:08 pm

W czasach, kiedy szeroko dostępne są squonkery i RTA z ogromnymi bazami, jakoś nie widzę sensu używania RDTA :co: Zresztą ilość propozycji sprzętu do tej konkretnej ankiety oraz jej popularność, wskazują na to, że spora część chmurzących podziela moje wątpliwości. No, ale fani z pewnością mają swoje powody (podejrzewam uwielbienie zasilań typu stick, uwielbienie ogromnych grzałek itd.) :wino:
ObrazekKuchenki: iStick Pico 75W, Smok G80 Czajniczki: Dvarw MTL v2, Kayfun [lite] 2019, Speed Up RDA
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

[A]Który RDTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Postautor: Maciejko » wt gru 10, 2019 3:03 pm

Podsumowanie ankiety na temat atomizerów RDTA będzie krótkie, ale to główne dlatego, że jak widać po ilości opcji do głosowania, nie są to w Salonie zbyt popularne konstrukcje. Pojawiło się zaledwie pięć propozycji i, o dziwo, dwie z nich to raczej niszowe produkty.

Konkurencję zdeklasował, osiągając aż 46% głosów, DJV DEJAVU RDTA. To jemu należy się laur zwycięzcy.
Obrazek
Maszyna parowa na dwie grzałki, ze zbiornikiem, który opróżnia w trakcie drugiego sztacha, smaczny i rewelacyjny. Swego czasu rozpływał się nad nim Nasz kochany @
Awatar użytkownika
Tommy Black
, a i ja sobie odświeżyłem temat o nim i powiem szczerze, że mam ochotę go mieć. Tak pisał o nim @
Awatar użytkownika
Tommy Black
:
Tommy Black pisze:To nie jest atomizer dla grzecznych dzieci i nie do użytku w domu. Tu potrzebne są otwarte przestrzenie i juczne konie z bukłakami liquidu. Na tym, opisanym wyżej, klasycznym setupie, ja po kilku sztachach unicestwiam widoczność w średniej wielkości pokoju. A ja potrafię zrobić setup z innych grzałek i innej bawełny specjalnie do chmur. No i z tego atomizera powinni być zadowoleni drippujący. Tankuje się go tak jakby się zakraplało drippera. Szkoda tylko że ma on tak małą pojemność. Ale może 2 ml wystarcza do zadymienia filharmonii?
Smak oddaje rewelacyjnie, z najdrobniejszymi niuansami, zdecydowanie lepiej, pełniej, niż Pyro i nawet Combo. Zdecydowanie najlepszy RDTA na naszym rynku.

Jedyny minus to brak pinu BF, ale myślę, że można mu to wybaczyć.

A jak wygląda całe podium? Na miejscu drugim, zdobywca 27% głosów, następca legendarnego Pyro V2, czyli Vandy Vape Pyro V3 RDTA. Na trzecim zaś z 16% głosów, dosyć rzadko wspominany, ale przyzwoity Asmodus Nefarius RDTA.
Obrazek
Nefarius podobno oferuje trzy style airflow, które pozwalają uzyskać MTL, ale nie wiem ile w tym prawdy. Oczywiście oba atomizery, zarówno Pyro V3, jak i Nefarius, mogą pracować z pinem BF.

A co za podium? Niewiele. Miejsce czwarte 8% głosów zdobył Riviera RDTA od Haku, zaś tuż za nim 3% głosów uzyskał Pyrogeyser RDTA od NoName Mods. Modele mało znane, raczej niszowe, z kategorii tych droższych i ekskluzywnych. Czy warte są swojej ceny? Nie mam pojęcia, może głosujący powiedzą coś więcej. :)

Statystyki:
  • Łączna liczba głosów: 37
  • Liczba głosów na zwycięzcę: 17
  • Najmniejsza liczba głosów: 1 (1 atomizer RDTA uzyskał tyle głosów)
  • Liczba głosów oddana na RDTA na podium: 33
  • Procentowy udział liczby głosów z podium w liczbie wszystkich głosów: 89,2%

Zapraszam zatem serdecznie do dyskusji! :wino:
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

[A]Który RDTA w 2019 roku był najpopularnieszy?

Postautor: Tommy Black » wt gru 10, 2019 3:02 pm

Sami wytypowaliście te RDTA a więc teraz zobaczmy który z nich okaże się najbardziej popularny? Choć to akurat atomizery cieszące się w Salonie najmniejszą popularnością.
Można oddać jeden głos na jeden konkretny atomizer.
Ankieta jest ważna do 10 grudnia 2019 r.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości