Gas Mods Kree RTA

Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Gas Mods Kree RTA

Postautor: Maciejko » ndz gru 29, 2019 1:36 pm

Niewiele w zasadzie wiadomo o atomizerze, który chciałem tutaj pokazać. Na razie dostępny jest jako pre-order, z planowaną datą wysyłki na 8 stycznia 2020. Nawet strona producenta milczy i nie ma tam żadnego opisu tego parownika. Dlatego też prezentacja ta będzie raczej skromna, bardziej jako ciekawostka. Być może w przyszłości pojawi się nieco więcej informacji.

Ale o czym mowa? Mowa o Gas Mods Kree RTA. Wydaje mi się, że jest to pierwsze RTA tego producenta. Wcześniej skupiał się on raczej na segmencie RDA/RDTA (na przykład tani i przyzwoity Nixon S).
Obrazek

Gas Mods Kree jest wykonany ze stali nierdzewnej i szkła. Posiada 22mm średnicy. Wewnątrz znajduje się otwór dopływu powietrza o średnicy 2,5mm. Deck pozwala na montaż jednej grzałki, w oczywisty i prosty sposób. Pojemność parownika, zarówno z tubką PC (poliwęglan - czyli uważać należy na agresywne aromaty), jak i z tubką szklaną, wynosi 3,5ml.
Obrazek

Z tego co można wywnioskować ze zdjęć, w zestawie znajdują się 3 drip tipy, z czego jeden (czarny - wykonany z POM) przeznaczony jest specjalnie do wapowania MTL. Dwa pozostałe to jeden coś jakby imitacja szkła, a drugi prawdopodobnie metalowy. Dripy są w standardzie 810, ale w pudełku ma być przejściówka na 510.
Dodatkowo dostajemy także 5 ograniczników przepływu powietrza. Domyślne w bazie jest otwór 2,5mm. Zestaw ograniczników zawiera ich 5 sztuk, o średnicach 2,0mm; 1,5mm; 1,2mm; 1,0mm; 0,8mm. Oznacza to, że prawdopodobnie atomizer ten będzie odpowiedni dla osób takich jak ja, czyli fanów MTL.
Obrazek

Kree RTA posiada coś, co nazywa się "middle airflow adjustable control". Nie do końca rozumiem, o co chodzi, a niestety na podstawie zdjęć, ciężko wywnioskować coś konkretnego. Można domyślać się, że przepływ powietrza nie jest od dołu, ani od góry, tylko gdzieś po środku. Czy to mają być te otwory widoczne na kominie? Nie wiem, jakby to miało działać. Tutaj chyba należy poczekać na więcej informacji.
Obrazek

Co znajdziemy w opakowaniu? Nie ma dokładnej listy, ale to, co można wywnioskować to:
  • 1 x atomizer Kree RTA
  • 1 x wymienna tubka z PC
  • 5 x ograniczniki przepływu powietrza o różnych średnicach
  • 3 x drip tip (różne rodzaje)
  • 1 x adapter 510
  • 1 x śrubokręt i torba części zapasowych
Poniżej zdjęcie opakowania, wraz z zawartością.
Obrazek

Obecnie atomizer Kree RTA jest dostępny jako pre-order, z datą planowanej wysyłki na 8 stycznia 2020. Jego cena wynosi około 30 USD.

Ja osobiście chętnie bym sprawdził co to, jak to, do czego to. Jak dla mnie, wygląda ciekawie.

Źródło: http://www.3fvape.com

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], slop i 35 gości