Smutna piątka RTA/RDA

PawelD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 14, 2021 5:45 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: PawelD » czw lip 15, 2021 11:30 am

iron64 pisze:A ja dziś stałem się posiadaczem BTFC RDA. Zmontowałem małe grzałki, jak na moje wytwory i preferencje, bo 2x3mm i... No kurde, szczęka mi opadła. Nie wiem co napisać, bo przebija moim zdaniem wiele wychwalanych atomizerów RDA. Posadziłem go na jedynym moim squonku, czyli Pulse i komponuje się fajnie, ale jak smakuje. Hm, a sądziłem do tej pory, że Asgarda mini ciężko będzie pokonać, tymczasem chyba Asgard nawet bawełny nie powinien układać w BTFC.
Ok, zaskoczony jestem i poziom zaskoczenia przebija na ten post, zatem napisze coś jeszcze za kilka dni.


Zgadzam się w 100%.

Mam dwa i jestem wniebowzięty. Polecam każdemu.

Pzdrawiam.

eD
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: edarek » śr lip 07, 2021 12:12 pm

Próbować, aż będzie dobrze. Nikt z dokładnością do 0,1 mm nie poda Ci wymiaru. Z bawełny Muji zrywa się wierzchnie warstwy, skąd mamy wiedzieć, jak grube zrywasz Ty?
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
HerrOwl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: pt maja 21, 2021 9:36 am
Lokalizacja: BLN
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: HerrOwl » śr lip 07, 2021 12:06 pm

edarek pisze:Nadtransport - za mało bawełny.

Więc Cały płatek dzielić na pół, czy może mniej wyczesywać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

eD
Pierdolenie jest najlepszym lekarstwem na kaca. Dzięki niemu wszystkie części znów chodzą jak w zegarku.
Charles Bukowski, Kobiety
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: edarek » śr lip 07, 2021 12:00 pm

Nadtransport - za mało bawełny.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
HerrOwl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: pt maja 21, 2021 9:36 am
Lokalizacja: BLN
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 36 razy
Płeć: Mężczyzna

Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: HerrOwl » śr lip 07, 2021 11:57 am

Orientuje się ktoś, jak podzielić płatek bawełny MUJI, żeby pasował do BTFC?
Mam zamontowane 2 grzałki 3 mm.
Aktualnie odcinam 0,5 cm i resztę dzielę na pół, wyczesuję i wkładam. Jeżeli jest to okay to może wie ktoś, dlaczego czasami strzela liquidem? Pale Chmurzę na BYPASS w Aegis Legend, liquid 70/30.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

eD
Pierdolenie jest najlepszym lekarstwem na kaca. Dzięki niemu wszystkie części znów chodzą jak w zegarku.
Charles Bukowski, Kobiety
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: iron64 » czw sie 06, 2020 4:46 pm

A ja dziś stałem się posiadaczem BTFC RDA. Zmontowałem małe grzałki, jak na moje wytwory i preferencje, bo 2x3mm i... No kurde, szczęka mi opadła. Nie wiem co napisać, bo przebija moim zdaniem wiele wychwalanych atomizerów RDA. Posadziłem go na jedynym moim squonku, czyli Pulse i komponuje się fajnie, ale jak smakuje. Hm, a sądziłem do tej pory, że Asgarda mini ciężko będzie pokonać, tymczasem chyba Asgard nawet bawełny nie powinien układać w BTFC.
Ok, zaskoczony jestem i poziom zaskoczenia przebija na ten post, zatem napisze coś jeszcze za kilka dni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: Superlux » ndz sty 12, 2020 3:51 am

Miałem tego Criusa, Lotus był u mnie w gościach przez bodaj trzy albo cztery dni. Savour, bawiłem się tym kilka razy.

Crius jakoś średnio mi podszedł, ani to MTL ani DTL. Oddałem, imo smak mocno przeciętny ( przy tak wielkiej konkurencji ) i po prostu nie zrozumieliśmy się.

Savour miałby pretensje, jest to dobry parownik i niekoniecznie taki luźny ( są dwie wkładki - ciasna, 1mm i luzacka - 2,5mm jeżeli dobrze pamiętam ).
To jest dobra rzecz ale konkurencja jest naprawdę ogromna i nawet dużo lepsze ( rzecz gustu, mojego gustu ) atomizery nie podbiły świata. Jeżeli jednak ktoś już się zdecyduje to powinien być zadowolony. Bardzo lubię taki deck, taką konstrukcję...no może niekoniecznie całą ale generalnie jest to dość przyjazne rozwiązanie.

Lotus, przez kilka dni był w moich łapkach. Szkoda że zrobienie seta na singlu jest " trochę " skomplikowane. No ale mamy pińćset parowników na singlu, trzysta w dualu więc każdy sobie coś znajdzie...zgodnie z przeznaczeniem.
W Lotusie dual mnie ogranicza, ogranicza smakowo. Jest dobrze ale tylko w konkurencji z innymi RTA na dwie grzałki. Dla mnie lepszy niż Królik, lepszy niż Hellvape Rebirth, trochę lepszy niż Zeus X ( tylko trochę... o ile się tego Zeusa ogarnie ), na poziomie Taurena Beest. Poniżej Kylina 2, poniżej Reload, poniżej Blotto ( który co prawda nie doleciał jeszcze do mnie... od 22 listopada :( ale zdążyłem go już przetestować. Imo jest smaczniej niż na Lotusie ale nie na tyle żebym zamówił go ponownie. Także jeżeli nie dojdzie i zwrócą mi kasę to po raz kolejny raczej już go nie kupię ( co najwyżej wyciągnę spod ziemi Lotusa żeby potestować dłużej niż 3- 4 dni :-D ). Porównanie z jednogrzałkowcami nie ma dla mnie większego sensu, tu mamy konkretny produkt skierowany do konkretnego nabywcy i tak ma imo zostać.
Summa summarum pomimo wszystko zgadzam się z tym że Lotus spotkał się u nas ze zbyt zimnym przyjęciem, ci którzy lubią wapować na dualu powinni chociaż spróbować. Pamiętam że Kylin i Blotto mogły być smaczniejsze ale pamiętam też o tym że są trudniejsze do ułożenia i bardziej się pocą, Lotus będzie wyborem dla pragmatyka...jest bezpieczniejszy i zdecydowanie bardziej przyjazny. W miarę łatwo go oswoić. A lepsze, gorsze...pomidorówka czy rosół, to już tylko moja osobista schizka. Lotus nie został moim ulubieńcem ale skupia w sobie tyle dobrego że może stać się ulubionym dwugrzałkowcem dla wielu fanów DTL...i wcale mnie to nie zdziwi.

To jest oczywiście dobry sprzęt ale przecież nawet tak genialne ( dla fanów ciasnego MTL ) parowniki jak Spica i Ion przeszły w Polsce prawie niezauważone. Z tych trochę bardziej uniwersalnych i niekiedy nawet luźniejszych - By-ka, Tell, Tripod czy Gate...a przecież takich atomizerów jest dużo więcej.
Odkąd Chińczycy weszli do gry, najpierw jako klonerzy a później jako twórcy własnych, bardzo ciekawych konstrukcji zrobiło się ciasno, bardzo ciasno...więc jakoś nie dziwi mnie to że tyle ciekawych projektów przeszło bez echa. Może i szkoda ale nie ogarniemy tego, nie ogarniemy nigdy :roll: .




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: Tommy Black » sob sty 11, 2020 5:38 pm

iron64 pisze:Dlaczego? Ten atomizer był niezły przecież.


Żadna wersja tego atomizera i czegoś tam jeszcze z tej firmy nie gościła u mnie długo. Może nie umiałem sobie z nimi poradzić, może zwykłe uprzedzenie...Nie wiem, nie pamiętam już.
Czasem tak bywa podobno, choć u mnie dość rzadko.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: iron64 » sob sty 11, 2020 5:31 pm

Dlaczego? Ten atomizer był niezły przecież.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Smutna piątka RTA/RDA

Postautor: Tommy Black » sob sty 11, 2020 5:20 pm

Magpieman pisze:4. Hugsvape Lotus - dual RTA


@
Awatar użytkownika
Magpieman
na swojej liście dał mu nr 4 a ja na swojej atomizerów które bym z jego zestawienia chciał mieć, daję nr 1.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Magpieman pisze:3. OBS Crius 2 - singiel RTA
Każdy, kto nie urodził się wczoraj zna firmę OBS, a zwłaszcza ich flagowy produkt tj. górnozaworowy OBS Engine RTA, który przez lata dzielił i rządził w świecie wapingu. OBS w medycynie to Organic Brain Syndrome, czyli rodzaj choroby mózgu, ale nie o to tu chyba chodzi.


Może faktycznie ja cierpię na jakąś chorobę i może to nawet jest OBS. Ani o tej firmie ani o jej produktach nie chcę więcej nawet słyszeć. :P

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości