Hellvape Destiny RTA

kamikazze2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: wt sie 06, 2019 11:59 am
Lokalizacja:
Podziękował: 17 razy
Otrzymał podzięk.: 112 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Destiny RTA

Postautor: kamikazze2 » czw mar 25, 2021 12:51 pm

Ostatnio szukałem "bąbelka" lecz nie szklanego i na zagranicznym forum znalazł się ktoś z podobnym problemem.
Podobno pasuje: https://m.fasttech.com/p/9704723

Jak przyjdzie zamówienie to potwierdzę. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Destiny RTA

Postautor: Polon » ndz sty 24, 2021 6:24 pm

Chociaż minął już rok od premiery tego parownika, to dopiero od miesiąca mam go w posiadaniu. Kręciłem trochę nosem odnośnie komentarzy na temat sposobu odkręcania cap-u, pojemności zbiornika z prostym szkłem, hałasu który wytwarza się podczas zaciągnięć, wycieków i napiszę szczerze, że są to dla mnie wady, szukane na siłę.
Jak dla mnie ten parownik jest dobrym parownikiem nie tylko dla początkujących waperów, ale dla tych bardziej zaawansowanych również.
Airflow można sobie ustawić od żylaków na DTL, po wichurę w Podlaskiej środę. Do odkręcania capa nie mam żadnych zastrzeżeń, szybko się odkręca, wkręca. Nie tak jak np. seria Kylin gdzie trzeba kręcić i kręcić żeby dolać płynu.
Gwizdy owszem są moim zdaniem akceptowane przez moje ucho, Kylin v1 b o wiele głośniejszy pod tym kątem. Zalany baniak z prostego szkła starczy mi na 3 h vaping-u co jest rewelacyjnym wynikiem w szczególności, że używam potrójnego Fused Claptona od Wotofo, dziennie zużywam maks 15 ml płynu przy mocy 35 W. Smak jest całkiem dobry, czuć akcenty w moim przypadku owocowych płynów całkiem dobrze. Owszem czuć słodycz, ale nie taką przesadzoną.
Co do configu. Sprawdzałem jeden DKMS V2 i gotowe grzałki od Wotofo TriCore Fused Clapton. W moim odczuciu Wotofo spisuję się lepiej od DKMS V2. Nośnik standardowo Cotton Bacon Prime.
Jak za tą cenę, która jest na rynku warto nabyć tego malucha. Dla fanów single coil jest jak znalazł. ☺️
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
PiotrMotyka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 10:23 am
Lokalizacja: Gizycko
Otrzymał podzięk.: 6 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Destiny RTA

Postautor: PiotrMotyka » ndz wrz 27, 2020 2:42 pm

Polecam FrankiJuice! Bardzo dobry sklep.

ErNOL
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Destiny RTA

Postautor: ErNOL » ndz wrz 27, 2020 9:15 am

@
Awatar użytkownika
edarek
Ja robiłem u nich zakupy. Wszystko doszło bardzo szybko.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3888 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Hellvape Destiny RTA

Postautor: edarek » ndz wrz 27, 2020 9:06 am

Dzięki @
Awatar użytkownika
ErNOL
, tam nie sprawdzałem, bo jakoś nie miałem przekonania do tego sklepu.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2617 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Destiny RTA

Postautor: ErNOL » ndz wrz 27, 2020 7:55 am

@
Awatar użytkownika
edarek

Patrzyłeś na FrankiJuice?

Edit: Mają po 18 złotych.
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3888 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Destiny RTA

Postautor: edarek » ndz wrz 27, 2020 7:47 am

Dopadło mnie nieszczęście i potłukłem dzisiaj bulba w swoim Destiny. Za Wielkim Murem znalazłem jednego sprzedawcę i to z zablokowaną sprzedażą. Ma ktoś może jakieś sprawdzone źródło?
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
bo71rys
Płeć: nieokreślona

Hellvape Destiny RTA

Postautor: bo71rys » wt wrz 01, 2020 9:47 pm

Dojechał i do mnie. :)
Używany przeważnie w domu, bo w pracy wolę "coś większego", np. Blotto, nie mniej jednak na tyle często, by móc coś więcej o nim napisać.
W/g mnie, parownik udany (pomijając wydobywający się z niego hałas :P ) i w miarę poprawnie oddający smak.
Montaż grzałki banalny, nie potrzeba docinać nóżek na "ileś" milimetrów, po prostu wkładamy grzałkę, dokręcamy i zaraz za słupkami docinamy.
Co do układania nośnika---prościzna.
Nic nie cieknie (bo i jak ?), wloty powietrza są dość wysoko, więc raczej ciężko na "przelanie" przez nie.
Podobno trzeba dawać ciut mniej bawełny w grzałkę niż zazwyczaj (wiem, ciężko się przestawić) bo kanały są małe, ale ja dałem normalnie i jest ok.
Przygoda z Destiny rozpoczęła się 4 sierpnia, i zapewne potrwa długo.
Korzystając z porad, opisujących go powyżej Salonowiczów, grzałkę uniosłem "ciut" wyżej, i teraz powietrze "wpada" na grzałkę i z boków, i od spodu.
Zakup uważam za udany. :ok:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czerwoną, przerywaną kreską zaznaczyłem wloty powietrza, i tak jak pisałem wyżej, wystarczy grzałkę unieść lekko w górę i mamy "nawiew" i z boku i od spodu:

Obrazek

Obrazek


Pochmurnie :smoke: pozdrawiam.
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3888 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Destiny RTA

Postautor: edarek » pn sie 24, 2020 6:46 pm

Chcesz kobyły - bierz Blotto :D. Ja jadę na drucie, który ma sens, nie pamiętam teraz, czy V1, czy V2, ale źle nie jest. Co do kanałów na bawełnę, to uważam, że małe są na plus. Zawsze można wyczesać, a kiedy trzeba kombinować, jak w Blotto, czy Zeusie w singlu, to jest gorzej. Wysoko boczne nawiewy też nie są złe, bo mniejsze ryzyko wycieków, a grzałkę można dać tak, że powietrze od dołu też ją będzie "omiatać". U mnie Destiny jest w ciągłym domowym użyciu na przemian z Intake. Destiny dość fajnie oddaje smak Dragon's Lemon. Początkowo bardzo mnie zniechęcił hałaśliwością, ale teraz źle nie jest i przeciąg mniejszy.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Hellvape Destiny RTA

Postautor: Raz2trzy » pn sie 24, 2020 6:09 pm

Dałem tak ciut wyżej niż po środku @
Awatar użytkownika
edarek
, włożyłem całkiem niezły braid od Chińczyków, więc oczekiwania były spore. :P Ale przyznam że dla mnie lekko dyskwalifikuje go już jego rozmiar... Wiem, prozaiczne i może nawet śmieszne, ale ja lubię jak parownik to kawał kobyły. A przynajmniej jak ma rozsądne rozmiary, taką średnią Europejską zachowaną :-D , bo taki knypeć to nawet na Swellu wygląda nieco komicznie. No ale to kwestia wizualna, więc nie najważniejsza. Co mnie tak naprawdę denerwuje to kanały na bawełnę, nie cierpię takich. I wydają się coś małe, ale z grzałki o średnicy 3mm godnie wchodzi, więc... Co mnie też dziwi to że parownik z dolnym wlotem nie ma nawiewu od dołu. :P No ja wiem, niby powietrze tam podchodzi od dołu, ale moim zdaniem lepiej byłoby jakby takie wiadro jak te otwory boczne zrobili z dołu, a od boków jakąś kratkę czy sito, no ale może już się zamknę bo projektant parowników że mnie żaden. :P

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], jaro1959, pospolity i 20 gości