Vandy Vape Mato RDTA

Awatar użytkownika
Halah
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: wt lut 18, 2020 4:24 pm
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 1338 razy
Otrzymał podzięk.: 1109 razy
Płeć: Kobieta

Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: Halah » ndz mar 08, 2020 10:33 pm

Odświeżę wątek i zapytam, czy ktoś wie coś na temat jego ewentualnej dostępność w Polsce? Kiedy się pojawi, o ile w ogóle? Może ktoś coś słyszał lub czytał...? Pytam, bo bardzo się przymierzam do tego parownika. Tak zwany Hype jest gdzieniegdzie coraz większy i chyba mnie dopadł... :-D A nic w Polsce nie znalazłam. Nawet u chińskich braci nie znalazłam. A zamawiać z Niemiec za 50 "ojro" plus przesyłka zapewne DHL, który z tego co wiem sprawdza wszystkie paczki również pod kątem EIN, to tak trochę... słabo.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: Superlux » pn sty 20, 2020 12:13 am

:szok1: On waży więcej niż większość moich zasilań.

Cholera, musieli właśnie teraz kiedy już zdecydowałem się na Brunhildę :facepalm: .
Z jednej strony podoba mi się konstrukcja bazy, ah i to że jest na jedną grzałkę ale wiem ile takie potwory potrafią wypić nawet na jednej a tu jest tylko 5 ml. Brunhilda jest na dwie ale ma 8 ml i przy tej konstrukcji z czterema linkami... pomimo tego co mówią ludzie ja wielkiej różnicy w poborze płynu raczej nie przewiduję.
No nic...oba Niemce ale pierwsza będzie Brunhisia a Maciek wpadnie później, też jest zajefajnie zaprojektowany.

No i znów zaczął się kolejny rok...i znów miała być przerwa w zakupach...no i znów uj bombki strzelił :roll: .



:beer2:
Obrazek
Adamczaq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: pt lis 22, 2019 9:04 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 13 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: Adamczaq » ndz sty 19, 2020 8:30 pm

Widzę,że moda na oldschool:) Brunkę bardzo sobie chwaliłem.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: ErNOL » ndz sty 19, 2020 7:17 pm

Teraz to już cholera wie, czy czekać na to, czy na Widowmaker... Oba wysokie, oba z jednej stajni... Na razie górę bierze Mato. Dlaczego - bo jest na jedną grzałkę, a generalnie takie wolę parowniki, choć mam też w ciul tych na dwie grzałki. Jednak nie ukrywając... Wybór dla mnie będzie może nie trudny, ale na pewno przemyślę wszystkie za i przeciw... :-)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: slaviop » ndz sty 19, 2020 7:12 pm

Brunhildy używałem. Oczywiście parownika a nie Niemki... Smak był na wysokim poziomie i wszystko byłoby ok oprócz jednego. Parowniki tego typu to straszne kominy. Długie i ciężko moda z parownikiem wkręconym zmieścić w kieszeni. Cena w naszym kochanym kraju tez będzie z lekka niemiecka. Jak to z nowościami bywa.
Może to i fajne, może i ładne, może powiewa innowacją. Może i ja kupię, aby przekonać się czy ten parownik jest taki naj...
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: Metall » ndz sty 19, 2020 6:47 pm

ErNOL pisze: Taka druga Brunhilda...

Zaczyna niepokoić mnie to, że nagle tylu Chińczyków zapałało aż taką słabością do Niemek... Tfu! :lol3:
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: ErNOL » ndz sty 19, 2020 6:36 pm

Czytałem o tym parowniku jakieś 2 tygodnie temu, jak szukałem czegoś na stronach niemieckich sklepów EIN. I aż dziwne było dla mnie, że Vandy Vape jakoś tak bez echa to zrobił, tzn nowy parownik. Zero informacji w social media (śledzę ich na Intagramie). A tu proszę. Taka druga Brunhilda...
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: Tommy Black » ndz sty 19, 2020 6:33 pm

Tak nieśmiało sądzę, że konstrukcja ta musi dawać naprawdę dobry smak. A nieśmiało bo takie konstrukcje znam tylko z literatury. Chętnie bym sam to jednak organoleptycznie sprawdził, przymykając oko na wygląd. ;)
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Mato RDTA

Postautor: Ramses » ndz sty 19, 2020 6:29 pm

Obrazek

Mato RDTA to nowy atomizer firmy Vandy Vape. Urządzenie powstało w wyniku współpracy producenta z recenzentem Nebelfee. Ze względu na kraj pochodzenia współautora projektu, atomizer przeznaczony jest głównie na rynek niemiecki, gdzie dostępny jest już w niektórych sklepach internetowych.
Cechą charakterystyczną urządzenia jest rzadko stosowane we współczesnych atomizerach rozwiązanie sposobu transportu liquidu za pomocą stalowych linek.

Mato RDTA produkowany jest w pięciu odmianach kolorystycznych:

Obrazek

Korpus urządzenia wykonany jest ze stali nierdzewnej. Airflow Cap posiada dwa otwory wlotu powietrza.

Obrazek

Kanały powietrzne zaprojektowano w układzie wielootworowym. Usytuowano je pod niewielkim kątem względem Decka.

Obrazek

Deck przewidziano do pracy w układzie jednogrzałkowym. Grzałka montowana jest w pozycji pionowej, a śruby do jej mocowania umieszczono na zewnątrz Decka.
Dzięki odchyleniu osi otworów nawiewowych, uzyskano lepszy przepływ powietrza wokół grzałki.

Obrazek

Transport liquidu w kierunku grzałki, realizowany jest za pomocą czterech stalowych linek. Setup budowany jest w standardowy sposób, a końcówki bawełny powinny leżeć na końcach linek.

Obrazek

Pojemność atomizera wynosi 5 ml, a uzupełnianie liquidu odbywa się z boku. Otwór wlewowy zabezpieczony jest elastyczną uszczelką zapobiegającą wyciekom.

Obrazek

Dla zwiększenia trwałości atomizera, producent zrezygnował z zastosowania szkła. Tubka zbiornika liquidu została wykonana z polisulfonu. Dodatkowym zabezpieczeniem tubki jest metalowy korpus stanowiący jednocześnie podstawę parownika.

Obrazek

Atomizer wyposażono w dwa piny plusowe. Pierwszy z nich umożliwia współpracę urządzenia ze standardowymi modami, drugi - ze squonkerami.

Obrazek

Budowa

Obrazek

Specyfikacja

Obrazek

Prezentacja filmowa



Aktualnie atomizer dostępny jest w niemieckich sklepach internetowych, a jego cena wynosi ok. 50,00 euro.
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości