Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Polon » pn maja 23, 2022 4:45 pm

W budżecie 300-400 zł, to już lepiej wziąć Dvarw DL. Miałem gnoja (?), jest dobry, ale zawsze można znaleźć jakieś minusy. Setup, inserty... Ale gdzie Scylla. Fajne rozwiązania techniczne ma ten parownik, ale smak? Może i jest dobry, ale nie jest najlepszy. Z RDTL miałem ciężkie przygody, bo albo super smak, który nie jest super, albo pobór liquidu, który rujnuje portfel, więc nie wypowiem się za bardzo. Wiem jedno, że Skyline jest turbo parownikiem, ale ta pierwsza wersja, która tania nie jest.

K45

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Superlux » pn maja 23, 2022 10:59 am

@
Awatar użytkownika
Kami



To całkiem dobry parownik ale osobiście nigdy nie kupiłbym oryginału, są lepsze atomizery do bardzo łagodnego RDTL czy do luźnego MTL. Chyba że masz go w cenie... klona, :D wtedy tak, kolejne cenne doświadczenie. Jeżeli jednak jego cena oscyluje w ok. 300 - 400 PLN (lub więcej), to jednak dozbierałbym do jakiegoś innego, oczywiście jeżeli musi być oryginał. :)



:beer1:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kami
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 148
Rejestracja: śr lut 02, 2022 2:24 am
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 304 razy
Otrzymał podzięk.: 85 razy
Płeć: Kobieta

Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Kami » pn maja 23, 2022 8:38 am

A ja sobie odkopię temat. Zastanawiam się nad zakupem oryginału. Krótkie pytanie, wart swojej ceny?
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Superlux » czw lip 15, 2021 7:40 pm

@
Awatar użytkownika
Polon




OK, ale zobacz sobie nawet jeden z filmów Jaia w którym przeprasza za swoją poprzednią opinię... kiedy uznał Tripoda za najlepszy RDTL na równi ze Skajlanem i TGT III.
Otwarcie mówił o błędach w konstrukcji, tu nie chodziło o sparesy... i o tym że przez głupi przypadek można go zutylizować. Haze to jest wariat, bezsprzecznie ale na RDTL to on akurat się zna, to jest jego konik.

No ale jeżeli u Ciebie na razie wszystko w porządku to OK, należy się cieszyć. Ciesz się chwilą. :-D :good: :beer3:




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Polon » czw lip 15, 2021 7:08 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
Ja na szczęście, albo nieszczęście jestem posiadaczem oryginalnego Tripoda, więc coś ze sparesami będzie się działo, to sobię kupię na ich stronie. 3 mm insert dla mnie jest zawsze optimum na RDTL, więc ten krater 4 mm to nie moja bajka. Myślałem także o TGT 3 bo to legenda, a sam fakt, że Smoker Story wypuściło refresh GT 3 nakłania mnie do zakupu, ale coś czuję, że w pierwszej kolejności dobiorę się do Dvarwa FL. :P
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Superlux » czw lip 15, 2021 6:53 pm

Polon pisze:@Superlux Dam jeszcze raz szansę dla TGT 4, ale to dopiero na weekend jak kupię jakiś premix, który wyrywa z butów i zrobię porównanie TGT 4s, Skyline i Tripoda bo ostatnio wpadł mi drań w łapy i to z dodatkowym zestawem pinów dedykowanym pod RDTL. :D


U mnie TGT IVs czy Skyline działają wspaniale, nawet jeżeli grzałkę zrobię po pijaku. :-D W RDTL - Taifun GT IVs (nie mylić z TGT IV, ponieważ mniejszy brat ma trochę inną charakterystykę), Taifun GT III, Skyline i Skyline R to najlepsze co mogło mi się przytrafić. GT IVs i Skajlajna można różnie ustawić, ale otwarte na maxa są na pewno bardziej przewiewne od Tripoda, Scylla jest jeszcze dalej, w tyle. Oczywiście tutaj decyduje konkretny gust, nie ma parownika który podobałby się wszystkim. Z Tripodem jest ten problem że musi być bardzo dokładnie spasowany i nawet klony najlepszych firm po pewnym czasie nie dają rady. Przy takiej budowie decyduje każdy mikron, ludzie narzekają nawet na oryginały. Po dłuższym używaniu zaczynają się odkształcać, gwinty zaczynają się buntować. Tripod to świetny smak , zarówno w MTL z insertami jak i w RDTL bez żadnych wkładek, kiedy pod grzałką zostawiamy pusty krater...Ale niestety nawet mój boski klon od Ultona zaczął mi się powoli buntować. Powtórzę jeszcze raz, do ostrzejszego RDTL proponuję nie używać żadnych wkładek w Tripodzie, krater pod grzałką i jazda. :-D



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Polon » czw lip 15, 2021 6:15 pm

@
Awatar użytkownika
Superlux
Dam jeszcze raz szansę dla TGT 4, ale to dopiero na weekend jak kupię jakiś premix, który wyrywa z butów i zrobię porównanie TGT 4s, Skyline i Tripoda bo ostatnio wpadł mi drań w łapy i to z dodatkowym zestawem pinów dedykowanym pod RDTL. :D
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Superlux » czw lip 15, 2021 5:18 pm

@
Awatar użytkownika
Polon





Mam go już od dawna, całkiem fajnie wyrabia się w MTL ale stworzony został jednak do RDTL... i to pomimo tak małej komory. Odkręcasz AH na maxa i jedziesz :lol: ... choć nadal jest to dość łagodny RDTL.
I to co napisałeś, przed użyciem dokładnie obejrzeć wszystko co jest w internetach. Nie jest to maksymalnie skomplikowany parownik... ale jeżeli np. pomylimy się przy odkręcaniu bazy, to zamrażalnik może nie wystarczyć. :-D

Smak oddaje fajnie ale przyznam się szczerze, sądziłem że przy tak ciekawej, bardzo obiecującej budowie rzuci rękawicę Skajlajnowi czy TGT IVs... IMO nie rzucił, ale to nie oznacza że to zły parownik. Wręcz przeciwnie, jest naprawdę dobry... to tylko tamte są po prostu nie z tego świata. Nie jest też powiedziane że nie odnajdziemy dla niego takiego aromatu, takiego płynu który będzie na nim najlepiej smakował, będzie dla niego stworzony. Historia zna już takie przypadki. :good:





:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Polon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 531
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 12:49 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 478 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Polon » czw lip 15, 2021 2:52 pm

A ja tak odświeżę temat, bo jestem w posiadaniu Scylli. Co do werdyktu kto, co, komu ukradł się nie wypowiem, ale wypowiem się pod względem technicznym. Jest to luźny MTL więc żylaków po nim się nie spodziewajcie bo otwarte najmniejsze oczka af dają luźnego MTLa. Spasowanie elementów na bardzo dobrym poziomie, trochę dziwne jest dla mnie dobranie się do bazy, bo na początku musiałem się mocno w internety wkopać, żeby zobaczyć jak go się odkręca, ale to nie jest jakiś minus. Brak wprawy może zabić.

Smakowo tu się zaczynają dziwne rzeczy, bo testowałem na nim premix Exotic od GoBears i pierwszy raz się zdziwiłem, że takie nuty pomarańczy gdzieś się wpisują w odczucia smakowe. Taki przyjemniaczek z niego. Więcej opiszę za jakiś czas jak zabiorę się na poważnie do pisania artykułów, może jakiś kanał na YouTube i wtedy pokażę wam więcej szczegółów.

Na tą chwilę parownik jest w mojej kolekcji, zobaczymy co będzie za jakiś czas.
Wiatr niesie zapach kwiatów I orzeźwia mnie.
Słońce chowa szare barwy Bym rozchmurzył się.
Wszystkie muszki i kwiatuszki Przyjacielem mi.
Tylko ludzie jacyś dziwni jakby byli źli.
Awatar użytkownika
Sobear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: pt sty 01, 2021 12:57 pm
Lokalizacja: Wrocław/Oleśnica
Podziękował: 444 razy
Otrzymał podzięk.: 495 razy
Płeć: Mężczyzna

Vicious Ant Scylla RTA (Mini)

Postautor: Sobear » czw lip 15, 2021 7:06 am

@
Awatar użytkownika
Broda
Waść chyba rednecka nie widział. Jai jest najgorszym możliwym typem tak zwanego vetbro - te koszulki Affliction, Chris Kyle, wspominanie służby (gdzie gość był w ichniej ŻW). On to wszystko robi dla dramy i wyświetleń. Zresztą merytorycznie też jest słabiutki, bo co chwilę gada głupoty i wali błędy.
Sprzęt: Dicodes Dani SBS + Kayfun Lite 2021, Aspire Mixx + Bishop, Ambition Mods Easy SBS + Pioneer RTA, Ambition Mods Converter + Bishop, Kizoku Techmod + Ripley plus worek modów i karton tanków.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości