Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: Paweu » czw wrz 13, 2018 5:41 pm

Heh no tego o kosztach nie wiedziałem :) w takim wypadku rzeczywiście gra nie warta świeczki. Tym bardziej że zdaje sobie sprawę w jakiej są teraz cenie... no nic, pozostaje mi kupić kolejnego :) choć myślę że coś wymyślę i nie będzie się mój Merlin marnowal na półce ;) a posiadaczom tego parownika zalecam od razu wymianę tego gówniane... tzn miedzianego pina na śrubkę SS ;)

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: Haze » czw wrz 13, 2018 4:47 pm

Peek-a można drukować, tyle tylko, że materiał jest jakieś 20-30 razy droższy (!) od standardowego PLA i nie jestem pewien czy nie wymaga specjalnej głowicy drukującej, pewnie parę razy droższej niż cała budżetowa drukarka z Chin. Tak że żaden amator raczej Ci tego nie druknie, a zawodowcy zawołają tyle, że mógłbyś za to kupić pewnie z 10 Merlinów na FT: https://www.fasttech.com/products/0/10020732/4962100-authentic-augvape-merlin-rta-rebuildable-tank.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paweu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: sob maja 05, 2018 11:00 am
Lokalizacja: Piaseczno
Podziękował: 29 razy
Otrzymał podzięk.: 165 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: Paweu » czw wrz 13, 2018 2:42 pm

Mam pytanie. Czy ktos z salonowiczów dysponuje drukarką 3D i byłby w stanie stworzyć niejaki PEEK insulator od Merlina? Izolator w naszym języku? Ten plasticzek izolujacy pin plus od gwintu. Nie wiem czy sie da z czegos takiego robic wydruki. Nigdzie w internetach nie moge go znaleźć. Chetnie oczywiście za to zapłacę jeśli ktoś się podejmie. Ewentualnie jakies namiary gdzie można tego typu rzeczy kupić dobrać pod wymiar...

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
belzi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: sob sie 25, 2018 7:42 am
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 4 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: belzi » wt wrz 04, 2018 7:59 pm

Niedawno stałem się posiadaczem tego parownika. Ukrecilem skrętkę z SS założyłem wątłe i szok. Super smaczek, chmury też niczego sobie, ogółem wrażenia super. Polecam
Awatar użytkownika
dwagiel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 10:15 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 42 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: dwagiel » śr lut 14, 2018 6:19 pm

Merlin, Merlin Mini... A Merlin MTL? Też ciekawy parownik choć brak lq control mnie trochę denerwuje bo sobie lubi popuścić, jak zbiornik przy dolewaniu nie jest całkowicie opróżniony :)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
babula3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 31, 2017 4:32 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: babula3 » sob lut 10, 2018 6:22 pm

a i ja stałem sie niedawno posiadaczem takowego rzeczonego parownika,jak najbardziej nie POLECAM :)
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: Tenmen » sob lut 10, 2018 3:01 pm

julka1973 pisze:Niedawno stałam się posiadaczką Merlina. Mimo rozmiarów, jestem zachwycona łatwością montażu grzałki i układaniem nośnika. Zero wycieków, smak boski. Wczoraj z wycieczki przywiozłam mniejszy baniaczek, i teraz to już w ogóle jest poezja. Nawet zdecydowałam się na włożenie claptona 0,85 oma. Ja i clapton, ja i powyżej 20W. :shock: Clapton, 22 W i chmurzę sobie. :-P


Mam też takowego i jest moim ulubionym parownikiem,smak,chmurka ogólnie BARDZO udany parownik.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: robert » sob lut 10, 2018 3:00 pm

Ja miałem możliwość pobawić się dużą wersją. Paskudny i niewygodny drip.Widzę że i mniejszej wersji został podobny.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: Tommy Black » sob lut 10, 2018 1:17 pm

Obrazek

Nie mija moda na zmniejszanie znanych nam dotąd w "normalnej" wersji, atomizerów. Dziś kolej na MERLINA MINI RTA.
Obrazek
Niestety nie miałem nigdy tej większej wersji, więc nie porównam.Mogę tylko przedstawić Merlina w wersji mini.
Obrazek
Obrazek
Some specs:
24mm diameter
42.3mm height
2ml ejuice capacity
304 stainless steel construction
Food grade pyrex glass
2 x 18mm build decks
Peek insulators
Gold plated brass contacts
2 x 12mm bottom adjustable airflows
Obrazek
W bardzo ladnym pudełku w kształcie walca otrzymujemy wszystko co potrzebujemy czyli sam atomizer, dwie bazy dwu i jednogrzałkową, zapasowe szkiełko, oringi, śrubki, ograniczniki powietrza i kluczyk imbusowy.Poieważ nie mialem pierwszej wersji to na samym początku zaliczylem wpadkę z tym ograniczeniem powietrza w bazie RBA. Potem mialem jeszcze problem z ustawieniem otworów przepuszczających liquid, bowiem na początek zastosowałem jednogrzałkową bazę. Czyli do wykorzystania dwa otwory.Wszystko jednak zdolny waper pokona aby chmurzyć... :-P
Jedyny minus jak dla mnie tego atomizera to jego pojemność. Liczę jednak że pokaże się jakaś mozliwość powiększenia zbiornika, choćby w postaci szkła bąbelkowego. Dla mnie 2 ml pojemności to zbyt częsta konieczność tankowania.Ale może czasem warto mieć coś małego...dotyczy atomizerów... :-P
Awatar użytkownika
miaziol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: czw wrz 14, 2017 7:07 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 37 razy
Otrzymał podzięk.: 281 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Merlin RTA by Augvape/Roxy ECF - 4ml

Postautor: miaziol » śr lis 08, 2017 9:12 pm

Chyba mam w domu cosik pod fi 22 muszę sprawdzić. Mogę uciąć Ci z metr :)
Obrazek Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 22 gości