Dovpo Blotto RTA Mini

Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Blotto RTA Mini

Postautor: Superlux » pn maja 18, 2020 7:38 pm

@
Awatar użytkownika
edarek


A ja właśnie liczyłem na to że zmniejszą bazę i będzie jedna grzałka, taka na tip top, bez gmerania.
A wracając do zakupoholizmu to do Taifuna Pro został dzisiaj zamówiony Taufun GT IV s...może jeszcze dokupię do niego ubranko od Steam Tuners...albo a la Steam Tuners. :lol: Z tym ubrankiem TGT IVs morduje wizualnie wszystkie Blotto tego świata.



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Blotto RTA Mini

Postautor: edarek » pn maja 18, 2020 7:31 pm

Superlux pisze: ...ale chyba mam już dość, za dużo tego...za dużo...Wystarczy.

Eeee nieeee, niemożliwe ;) . Takie ładne i zgrabne. Nie skusisz się :-D?

Tomba pisze:Od jakiegoś czasu przyglądałem się temu parownikowi. Pierwowzór nie jest jakoś przesadnie wielki. Osobiście nie odczuwam potrzeby posiadania pomniejszonej wersji.

Jak pokazał się ten mikrus, to byłem przekonany, że będzie miał bazę na jedną grzałkę, a tu niespodzianka.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Blotto RTA Mini

Postautor: Superlux » pn maja 18, 2020 7:09 pm

Małe jest piękne i ja bym go nawet wziął, może i by pasował do rurki Taifun Szkrab Pro...ale chyba mam już dość, za dużo tego...za dużo...Wystarczy.



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dovpo Blotto RTA Mini

Postautor: Tomba » pn maja 18, 2020 6:58 pm

Od jakiegoś czasu przyglądałem się temu parownikowi. Pierwowzór nie jest jakoś przesadnie wielki. Osobiście nie odczuwam potrzeby posiadania pomniejszonej wersji.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Ramses
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 985
Rejestracja: pt sty 11, 2019 10:02 pm
Lokalizacja: Mazury
Podziękował: 4072 razy
Otrzymał podzięk.: 2169 razy
Płeć: Mężczyzna

Dovpo Blotto RTA Mini

Postautor: Ramses » pn maja 18, 2020 6:45 pm

Obrazek

Latem ubiegłego roku, firma Dovpo w wyniku współpracy ze znanym YouTuberem Vaping Boganem wprowadziła do sprzedaży atomizer o nazwie Blotto RTA. Urządzenie wyróżniało się niezwykłym designem i przemyślaną konstrukcją, a także obsługą jednej lub dwóch grzałek. Parownik szybko zyskał popularność i dobre notowania wśród waperów. Niedawno wspomniany tandem zaprojektował atomizer będący kontynuacją projektu Blotto RTA, tym razem jednak w wersji mini.
Blotto RTA Mini produkowany jest w pięciu kolorach:

Obrazek

Nowy parownik wygląda prawie identycznie jak jego poprzednik. Charakterystyczny Top Cap, pierścień AF, logo na komorze grzałki oraz Drip Tip są miniaturami elementów zastosowanych w poprzednim modelu. Średnica nowego atomizera wynosi 23,3 mm, a wysokość 44,0 mm.

Obrazek

Blotto Mini wyposażono w trzy typy tubek: prostą, bulb i bulb z żółtego tworzywa PCTG. Przy standardowym szkle pojemność atomizera wynosi 2 ml, a przy zastosowaniu tubek bulb, możliwe będzie wlanie do zbiornika 4 ml liquidu.

Obrazek

Oprócz wymiarów, również i Deck atomizera nie przeszedł większych zmian. Nadal można zamontować tu jedną lub dwie grzałki. Układ otworów nawiewu powietrza o zróżnicowanych kształtach oraz rozwiązanie mocowania grzałek jest takie samo jak w pierwowzorze. Warto zauważyć, że zestaw zawiera narzędzie o kształcie logo, będące pomocne przy otwieraniu kapsli butelek, jak i przy precyzyjnym przycinaniu nóg grzałek.

Obrazek

Budowa

Obrazek

Specyfikacja

Obrazek

Zawartość pudełka

Obrazek

First look



Cena - ok. 30 USD.
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości