Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

jonkaa29
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 11, 2022 8:56 pm
Lokalizacja: wroclaw
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: jonkaa29 » wt paź 11, 2022 9:07 pm

Witam.
Widzę że temat już troszeczkę umarł ale mam pytanie - czy ma ktoś na sprzedaż szkiełko szklane przezroczyste i jaka dysza wam najlepiej podpasowała?
Pozdrawiam.

/MGdy
Awatar użytkownika
petryk88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: wt lip 06, 2021 10:25 am
Lokalizacja: Słubice
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 224 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: petryk88 » ndz wrz 04, 2022 8:35 am

Rozwierciłem najmniejszą dyszę na 2,5 mm, teraz przy pełnym otwarciu pierścienia powietrza jest super. Jeśli dla kogoś Berserker jest nieco za ciasny polecam zabieg. :)

/MGdy
Awatar użytkownika
WallDeck
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: śr sty 24, 2018 9:21 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: WallDeck » pt wrz 24, 2021 9:09 am

Zgadza się @
Awatar użytkownika
fikus
, a to że nie ma grawerki na spodzie? I tak tego nie widać, najważniejsze że działa tak jak powinien. ;)

MD
Awatar użytkownika
fikus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: pn paź 26, 2020 9:10 pm
Lokalizacja: Chełm
Podziękował: 366 razy
Otrzymał podzięk.: 208 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: fikus » pt wrz 24, 2021 8:01 am

Dokładnie @
Awatar użytkownika
WallDeck
. Też mam kloniszcze i hula jak ta lala. :czajniczek: Bardzo dobre wykonanie, zero problemów i smaczek jest :ok: .
Obrazek :czajniczek:
Awatar użytkownika
WallDeck
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: śr sty 24, 2018 9:21 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: WallDeck » pt wrz 24, 2021 7:30 am

Hejka, troszkę odświeżę temat.
Jeśli ktoś lubi opisywany tu atomizer, a wkurza go tylko jego lewy gwint w top capie to niech kupi sobie klona bo w nim ktoś się pomylił i gwint jest już prawidłowy.
Ja osobiście bym chętnie odkupił jakiś oryginał w wersji silver i sprawdziłbym czy np. oryginalna baza pasuje do sklonowanej góry atomizera, choć powiem Wam szczerze że klon sprawuje się bardzo dobrze i jakość wykonania też jest na bardzo dobrym poziomie. Mam oryginał BSKR v2 w wersji mini i ten klon większej wersji jest mimo wszystko od niej lepszy.
Celt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: ndz kwie 04, 2021 8:16 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podzięk.: 77 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: Celt » śr kwie 07, 2021 2:29 pm

Ja korzystam z wariantu mini. A właściwie to z obu. Powiem, że jeśli chodzi o mini to bardziej mi się podoba z dwóch powodów. Pierwszym jest to, że wyeliminowali parę rzeczy, które mi się w V2 nie podobały: górny cap jest już normalny a nie lewoskrętny i samo szkiełko dochodzi do samej góry więc widać ile masz nalanego liquidu. Drugą zaletą jest to, że wkładki do AF mają tutaj metalowe końcówki, więc nie ma już takiego strachu, że coś się przytopi jak było to w normalnym V2. Natomiast jeśli chodzi o smak, to według mnie w owocówkach, o które pytasz jest subtelna różnica i to na plus dla wariantu mini. I to zarówno w stosunku do V2 jak też i 1.5. Nie jest to wielka różnica, ale według mnie V2 mini lepiej wyciąga pewne niuansy smakowe przy owocówkach. Przy innych płynach właściwie ciężko jest mi wyczuć jakąś różnicę w smaku. Jeśli chcesz mieć parownik dedykowany do owocówek, to według mnie V2 mini będzie lepszym wyborem w tym zestawie, który tu podałeś.
brg451
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 23, 2020 11:31 pm
Lokalizacja: Białystok
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: brg451 » ndz lut 28, 2021 1:51 pm

Używał ktoś Berserkera v2 w wersji mini?
Planuję kupić swojego pierwszego MTL-a i zastanawiam się nad v2 mini i v1.5 w wersji 24 mm.
Jak wersja 1.5 sprawdza się przy smakach owocowych? I czego mogę się spodziewać przy przejściu z DTL?

 ! Wiadomość od: Krasnal45
Witaj @
Awatar użytkownika
brg451
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: Tenmen » pn sty 25, 2021 3:37 pm

Chyba również sprzedam mojego Brerserka, nie mogę jakoś się z nim dogadać, szwankuje transport liquidu, pali grzałki, próbowałem różnych ustawień, wyjąłem plastikowy ogranicznik i problem powraca. Zaznaczam że mam dużo innych atomizerów i tylko właściwie z nim mam ten kłopot.
Awatar użytkownika
Marro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 05, 2020 11:15 am
Lokalizacja: Silesia
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 20 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: Marro » sob lis 14, 2020 10:02 pm

Mam wrażenie, że wyszła im taka Multipla wśród parowników...
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: Metall » pt paź 16, 2020 6:19 pm

PrzemekM pisze:Też już go pewnie nigdy nie użyję. A tylko przyzwoitość powstrzymuje mnie przed wystawieniem go na sprzedaż.

Szkoda, że przyzwoitość nie powstrzymała chłopaków z Vandy Vape przed wypuszczeniem go na rynek.

Chciałbym doprecyzować mojego poprzedniego posta, dość krytycznego w stosunku do BSKR V2, bo mam trochę wyrzuty sumienia.

Otóż, BSKR V2 to nie jest atomizer zły lub beznadziejny. To prostu dość przeciętny, a nawet dość niezły atomizer do wapowania MTL, choć z pewnymi niepotrzebnymi udziwnieniami konstrukcyjnymi.
Gdyby BSKR V2 wyszedł spod ręki innej firmy niż Vandy Vape i nie nazywał się Berserker V2 to wtedy moja ocena byłaby bardziej wyważona i mniej krytyczna. Głównym powodem mojej krytyki jest to, że jest to następca świetnego BSKR V1.5, więc z punktu widzenia logiki powinien on zachować wszystkie dobre cechy poprzednika i przynajmniej w jednym go przewyższać. Niestety tak nie jest. Po prostu to nie jest atomizer godny noszenia miana BSKR V2. Vandy Vape dało ciała i wypuściło następce pod wieloma względami gorszego niż poprzednik. I to mnie głównie boli, bo to jest bardzo nie w porządku w "zachowaniu" Vandy Vape. Taki atomizer mogłaby wypuścić na rynek każda inna firma niż Vandy Vape i wtedy nie darłbym szat nad tym faktem. Niestety tak się nie stało.

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Kanek82 i 33 gości