Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Awatar użytkownika
Trissot
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 8:03 pm
Lokalizacja: Bełchatów
Podziękował: 10 razy
Otrzymał podzięk.: 23 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: Trissot » pt paź 16, 2020 9:12 am

No cóż, mój egzemplarz również trafił do szafki i na giełdę. :(

eD
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: DooshPastesh » pt paź 16, 2020 6:48 am

@
Awatar użytkownika
Metall
, co do uszczelki to na szczęście w zestawie miałem drugą zapasową, która nie miała tych błon dziewiczych i można w końcu zobaczyć ile jest liquidu. Musiałem ją tak czy owak wymienić, bo ta pierwsza strasznie wsiąka zapachy.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
3znaki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 129
Rejestracja: czw mar 08, 2018 7:50 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 74 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: 3znaki » pt paź 16, 2020 6:44 am

Ileż ja się na...wiałem przy tym atomizerze. Słowo klucz, to ilość bawełny którą aplikujemy do zespołu grzewczego. Po tygodniu jest :czajniczek: .
P.S Jest to mój pierwszy Berserker, także nie mam porównania do wcześniejszych wersji, lecz porównując do "Doggy Style" który jest moim ulubionym atomizerem to... :jezor:




K45
''Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.''
PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 7:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 269 razy
Otrzymał podzięk.: 402 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: PrzemekM » czw paź 15, 2020 8:52 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
@
Awatar użytkownika
ErNOL
Pełna zgoda. Też już go pewnie nigdy nie użyję. A tylko przyzwoitość powstrzymuje mnie przed wystawieniem go na sprzedaż.
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: ErNOL » czw paź 15, 2020 8:32 pm

Popieram w całości. Po kilku dniach zachwytu... Ot, zdjąłem z boxa i leży w kolejce do mycia i do szuflady. Albo do ludzi, bo pewnie nie użyję go już wcale, albo w najbliższej przyszłości...
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: Metall » czw paź 15, 2020 7:56 pm

Vandy Vape wypuszczając na rynek Kylina Mini V2 zrobiło świetną robotę i rzeczywiście coś wniosło do świata wapingu. Wyeliminowali błędy, które trapiły poprzednika, czyli dokonali postępu. A nawet pewnej rewolucji, bo zmienili system nawiewu z dolnego na górny, z głośnego i szorstkiego na gładki i miły dla ucha. No i smak - trzyma poziom, trzyma jak jasna cholera.

Absolutnie nie można tego powiedzieć o Berserkerze V2. Tu jest regres. Tu jest całe pasmo regresów.
Wersja druga smakowo nie wnosi nic. Absolutnie nic. Oczywiście pozytywnego, bo jest po prostu gorzej niż w wersji V1.5. System bajeranckich wymiennych wkładek z przelotami niestety nie pokonał dobrze zaprojektowanego i solidnie wykonanego standardowego pierścienia u starszego brata. Przelotek jest kilka, ale zdecydowanie brakuje czegoś pomiędzy przelotką 1,0 a 1,4 - skok w sile przewiewu jest zbyt duży i nie ma tego czym zrekompensować. Przynajmniej dla mnie. Wszystkie przelotki oprócz wymienionych są dla mnie bezużyteczne. A ta, która byłaby najlepsza, po prostu nie występuje z zestawie. W starym BSKR V1.5 odpowiadają mi w zasadzie aż trzy ustawienia z pięciu, w zależności od upodobania. Tutaj zaś tak naprawdę nic nie daje mi pełnej satysfakcji. Przerost formy nad treścią z ograniczoną funkcjonalnością.
Lewy gwint w top capie? Gdy czytałem @
Awatar użytkownika
DooshPastesh
a jak na to narzekał, to pomyślałem sobie, że gość ewidentnie szuka dziury w całym i narzeka na byle co, bo przecież wystarczy się przyzwyczaić... Teraz już wiem, że miał rację. Lewy gwint jest daremnym i niczym nieuzasadnionym pomysłem. Na pewno wymyślił to jakiś Chińczyk, który naćpał się chińskimi grzybami, i w narkotycznym amoku opracował zemstę na białej rasie za lata wyzysku i kolonializmu. Innego uzasadnienia nie potrafię znaleźć.
Wielkość i konstrukcja tego top capa też jest aberracją. I po co ta gumka zasłaniająca otwory do nalewania lq? Chyba tylko po to, żeby nie widzieć ile lq jeszcze trzeba wlać, zwłaszcza, że góra atomizera nie jest przeźroczysta (szkło jest na dole). Czy może ta gumka jest po to, że miedzy atomizerem a top capem nie ma po prostu porządnej uszczelki? Czy już tak trudno zrobić panom z VV szczelne uszczelki przy zwyczajnej nakrętce, która świetnie sprawdza się w tysiącach innych atomizerów? Czy musieli na siłę odkrywać koło na nowo, że udowodnić światu jakimi to oni są prekursorami innowacji, i w efekcie spłodzili pokraczne, zgniłe jajo? Nad poszukiwaniem odpowiedzi na te egzystencjalne pytania zapewne spędzę długie godziny, dryfując świadomością po bezdrożach alkoholowego upojenia.
BSKR V2 nigdy nie powinienem powstać. Dlaczego? Bo istnieje już BSKR V1.5, który pod każdy względem jest lepszy od swojego młodszego, poważnie ograniczonego, upośledzonego w rozwoju brata. BSKR V2 nie ma w sobie nic, co przemawiałoby za tym, żeby go kupić, skoro można kupić V1.5. Zadaję sobie pytanie po co ten atomizer w ogóle powstał, skoro w niczym nie jest lepszy niż jego poprzednik? Chyba tylko po to, żeby kupiło go mnóstwo frajerów liczących na to, że nabędą coś lepszego niż świetny BSKR V1.5, przez co dostąpią waperskiego nieba. Niestety, kasa w błoto, czyli do chińskich kieszonek, a zamiast nieba jest zwykła bieda, rozczarowanie i nagły atak kurwicy.
Dawno tak się nie zawiodłem. Szkoda gadać. :facepalm1:
pampalini
Płeć: nieokreślona

Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: pampalini » sob paź 03, 2020 10:11 am

Pytanie do posiadaczy. Grzałka po zamontowaniu jest bardzo blisko dysz, zostawiacie tak czy lekko podnosicie?
Preferuję coś pośrodku MTL a DL i muszę przyznać, że Berserker v2 idealnie spełnia oczekiwania, fakt, dopiero jeden dzień testuję go zmieniając co rusz dysze, ale już teraz mi się podoba. Jak na razie smak bez szału, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia się. Praktycznie od kilku miesięcy korzystam tylko z POD-ów z siatkami mesh i nie ma co się dziwić, żę trzeba od nowa przestawić się na kanthal czy SS316L.

Przy okazji trochę go sprofanowałem dokładając bubble glass z Gear RTA, ale zyskałem za to dodatkowe 1,5 ml. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1883
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2234 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: DooshPastesh » sob wrz 26, 2020 9:33 am

Dupy nie urywa. Ma parę wad, na pewno więcej niż 1.5, w tym smak, jak dla mnie w 1.5 o niebo lepszy. Jak ktoś nigdy nie posiadał żadnego Berserkera to można śmiało kupić i się przekonać. Jak ktoś ma 1.5 to nie warto. Albo jesteś fanem jak ja i masz wszystkie, i dalej jedziesz na 1.5. :mrgreen:
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:
PrzemekM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 7:22 am
Lokalizacja:
Podziękował: 269 razy
Otrzymał podzięk.: 402 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: PrzemekM » pt wrz 25, 2020 8:28 pm

Ja też jestem nim lekko rozczarowany. Na razie zamówiłem drugiego 1.5. Ten górny cap rzeczywiście jest, dla mnie, lekkim nieporozumieniem.
Obrazek
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Vandy Vape Berserker V2 MTL RTA

Postautor: ErNOL » pt wrz 25, 2020 8:16 pm

Po kilku tygodniach użytkowania... Używam go coraz rzadziej... Wygląd jednak nie znaczy nic... ;)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek

Wróć do „Atomizery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Rejm97 i 27 gości